Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Tak
67%
 67%  [268]
Nie
20%
 20%  [82]
Nie mam zdania/Wisi mi to
12%
 12%  [50]
Głosowań: 400
Wszystkich Głosów: 400

Autor Wiadomość
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-25, 21:41   

Dobrze mama mówi. Po co są takie marsze? żeby *** mógł pokazać jaki on fajny bo lubi w ***? ogólnie nie polecam bicia kogoś ale takie marsze to syf, nie chciałbym przejść ulicą z moim dzieckiem jak będzie szła taka parada, choć w Polsce nie są aż tak wyuzdane jak na zachodzie, że paradują w slipach, całując się itd. ohydne. Homo to nie jest normalność, ale jak ktoś lubi to jego sprawa, ja mu do łóżka nie zaglądam.

[ Komentarz dodany przez: Adenium: 2019-07-25, 22:27 ]
Regulamin V.4.
Można się z czymś nie zgadzać, ale należy zadbać o kulturalną formę wypowiedzi.




Ostatnio zmieniony przez 2019-07-25, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-25, 21:56   

Suicider, po to są te parady, żeby nie odbierać osobom LGBT praw, które im się należą.
Ja np. uważam za ohydne jak widzę na ulicy jakąkolwiek parę całującą się. W każdym wypadku to sytuacja intymna i taka powinna pozostać, czy to lesbijki, geje czy hetero. Buziak - ok, wkładanie języków w gardła - nie ok.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-25, 22:48   

Myślisz że jakby dać im prawa do związków homoseksualnych to przestaliby paradować? Jeszcze więcej by się tego wylało. Potem adopcja dzieci itd. Trzeba to blokować i tyle. Dać tylko większą swobodę, by można było bez problemu kogoś uprawnić do informacji o stanie zdrowia w szpitalu itd



 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-25, 23:10   

Suicider, prawa do związków homoseksualnych to nikt nie musi dawać. Chodzi o formalizacje związków. Adopcja dzieci też, jak najbardziej, lepiej im w Domach Dziecka? A co ma oznaczać "itd" to już nie rozumiem.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-26, 01:15   

Pewnie lepiej w domu dziecka niż żeby dzieci w szkole się z niego smiały ze ma dwóch ojców, a to bardzo źle by oddziaływało na psychikę, ktoś go spyta o imię matki, a co on odpowie? Zbigniew? xD Dzieci biorą przykład z rodziców, im więcej homo zaadoptuje dzieci tym więcej w przyszłości ich będzie (nie mówię że każdy wychowywany przez gejów czy lesbijki będzie homo ale zapewne dużo więcej niż w hetero), a to nie jest normalne. Nie sądzę że homo to źli ludzie i będą robić krzywdę dziecku bo to się zdarza również w "normalnych" rodzinach. Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Dużo jest do zmiany w tym kraju, sprawa lesbijek czy gejów to nic.



 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-26, 07:26   

Suicider, z orientacją się rodzisz, to po pierwsze. Po drugie problem wyśmiewania adoptowanych przez pary homo dzieci jest prosty do rozwiązania, po prostu uczcie swoje dzieci żeby się nie wyśmiewały. Po trzecie: sprawa gejów i lesbijek to nie jest nic, to niemal 2mln (być może więcej, w końcu niektórzy boją się przyznać) ludzi, ludzi, których nazwałeś właśnie niczym. To niemal jak odbieranie im prawa do człowieczeństwa.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 07:28   

Suicider, tak czytam i aż się przykro robi. Wiesz że zachowania homoseksualne są także normalne? Występowały w naturze, występują i będą występować, zawsze jakiś odsetek istot żyjących będzie homo.

I nie, dzieciom nie będzie lepiej w domu dziecka. I nie, dzieci nie przyjmą orientacji rodziców, tylko dlatego że rodzice są homoseksualni.

Jedynie mogę się zgodzić z tym, że w szkole będzie ciężko, ale to też wynika z faktu, że jak tatuś w domu mówi że homoseksualizm jest nienormalny i należy "bić geja" to dziecko później przynosi to do szkoły.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-26, 10:31   

Delphi napisał/a:
, z orientacją się rodzisz, to po pierwsze
to potwierdzone naukowo? ^^ bo nie chce mi się wierzyć, fakt że zainteresowanie tą samą płcią może się pojawić bardzo wcześnie ale raczej się z tym nie rodzisz.
Nie mówię że geje i lesbijki to nic. Ale robienie marszy żeby wywrzeć coś na władzy to głupie. W demokracji jest takie coś jak referendum, choć w Polsce to praktycznie nie działa a powinno. Bo głupi lud woli głosować przeciw PISowi lub przeciw Platformiarzom.


Commodore napisał/a:
zawsze jakiś odsetek istot żyjących będzie homo.

no właśnie, bardzo skrajna mniejszość 1.5%-2%. to nie jest normalne ale powinno się to akceptować, byleby nie paradowali z gołymi dupami środkiem miasta z tęczową flaga.
Czyli chciałbyś mieć dwóch ojców zamiast być w domu dziecka z rówieśnikami? Pewnie aktualnie nie jest aż tak źle w takim domu dziecka niż było 10 lat temu




 
 
Związki homoseksualne
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 10:36   

Suicider, wolałbym mieć dwóch kochających ojców albo dwie mamy zamiast siedzieć w sierocińcu.

Suicider napisał/a:
to potwierdzone naukowo? ^^

Masz Internet?

Suicider napisał/a:
robienie marszy żeby wywrzeć coś na władzy to głupie. W demokracji jest takie coś jak referendum, choć w Polsce to praktycznie nie działa a powinno.

Odpowiadasz sobie? Nie tylko na władzy.

Suicider napisał/a:
fakt że zainteresowanie tą samą płcią może się pojawić bardzo wcześnie ale raczej się z tym nie rodzisz.

Zrozumiałeś, że kiedy się pojawia? Raczej się z tym nie rodzisz według Ciebie?

Suicider napisał/a:
byleby nie paradowali z gołymi dupami środkiem miasta

Nie podobają Ci się gołe d...? :D




dead but delicious
 
 
Związki homoseksualne
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 11:15   

Czy tylko ja ma wrażenie, że to najzwyczajniej w świecie jest zbędne? Nie wychodzę na ulicę, bo jestem borderem, bo lubię truskawki, mam nietypowe hobby czy inne upodobania. Chcesz, porozmawiaj ze mną na ten temat, nie chcesz, nie. Nie trzeba od razu maszerować gdzieś i po coś.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Związki homoseksualne
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 11:26   

L.M., nie tylko Ty, Suicider też tak myśli.

Nikt nie jest gorzej traktowany, czy prześladowany z powodu truskawek.

Przeszkadzają Ci takie marsze?




dead but delicious
 
 
Związki homoseksualne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-26, 11:40   

L.M., bo chyba tylko marszami, manifestacjami można w tym kraju coś osiągnąć, to nie dziwne, że je robią. I z marszami to dotyczy wszystkich 'grup' ludzi. :roll:


Dla mnie te marsze niech sobie będą - w końcu inni też je robią, ale z zachowaniem kultury, bez żadnych obscenicznych zachowań.
I to dotyczy zarówno półnagich ludzi spacerujących w tłumie jak i rolników zostawiających tonę jabłek na środku ulicy. To samo dotyczy tech tych co z okazji 1.08 palą race - niech palą, ale potem grzecznie wyrzucą do śmieci a nie zostawią syf na środku ulicy czy w pobliskich kwiatach/krzakach.
Wiadomo też, że media podkręcają afery, choćby 20tys ludzi szło kulturalnie, a 10 osób będzie się zachowywało ohydnie to media rozdmuchają sprawę i z tych 10 osób zrobią 20tys.




 
 
Związki homoseksualne
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 11:56   

R. de Valentin, jestem za tym, by społecznie jeden nie przeszkadzał drugiemu. Wiem, nie zawsze się da itp. Dajmy na to, chodzę w kolorowych włosach, dziwnych ubraniach i łapkach, ale też muszę być świadoma konsekwencji swoich czynów np. lubią mnie czepiać dziwne typy i żule, albo ktoś wyzwie mnie od grupy x, o której ostatnio sporo wypisuję, a inni się uśmiechną, albo czasem chcą sobie zrobić ze mną fotkę. Jestem na to gotowa. Ponoszę wszystkie konsekwencje. Więc jeśli postanawiam iść na paradę, muszę być świadoma, że są osoby, którym się to nie spodoba i ponoszę ryzyko np. zaatakowania (choć nie uważam ataku za dobry).
I w sumie przeszkadzają mi parady, bo zazwyczaj jak spotykam kogoś z grupy chodzących na nie, to są to osoby prowokacyjne, jedne z tych, których wszyscy mają dosyć, bo walczą, sami nie wiedzą o co, ciągle wykrzykując, jak to ma w życiu źle. Znam sporo osób homoseksualnych, którzy sami twierdzą, że to przesada i nastawianie społeczności przeciwko sobie takimi paradami. I jestem tego samego zdania. Tym bardziej, jeśli chodzi o te zachodnie parady.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Związki homoseksualne
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 11:59   

L.M., a jeśli założysz krótką spódniczkę to liczysz się z tym, że możesz zostać zgwałcona, tak? Jestem na to gotowa. Ponoszę wszystkie konsekwencje.



dead but delicious
 
 
Związki homoseksualne
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1734
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-26, 12:01   

Moim zdaniem przekaz tego typu imprez jest mocno wypaczony poprzez upolitycznienie sporów światopoglądowych. Sam od państwa raczej oczekiwałbym neutralności w kwestiach wyznania, orientacji i innych przymiotów mojej osoby, które są tylko i wyłącznie moją sprawą. Dla mnie swoistym kuriozum jest to, że takie marsze "muszą" być organizowane by niejako zwrócić uwagę na to, że jest się dyskryminowanym przez prawo.
Abstrahując od tematów polityki i regulacji kwestii światopoglądowych, to uważam, że zwiększanie świadomości i zwracanie uwagi jest potrzebne, ale akurat forma takich marszy, do mnie nie trafia, a mam też wrażenie, że czasem więcej szkodzi niż pomaga.




To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Związki homoseksualne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14