Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Tak
67%
 67%  [268]
Nie
20%
 20%  [82]
Nie mam zdania/Wisi mi to
12%
 12%  [50]
Głosowań: 400
Wszystkich Głosów: 400

Autor Wiadomość
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-10-30, 21:08   

Tam jednak jest coś takiego, jak tolerancja moim zdaniem...



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 17:35   

Tolerancja to jest u nas. W cywilizowanych krajach jest akceptacja.



 
 
Związki homoseksualne
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-11-02, 22:38   

rozwielitka napisał/a:
Tolerancja to jest u nas. W cywilizowanych krajach jest akceptacja.


Tam jest jedno i drugie.
U nas często nie ma nic.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Związki homoseksualne
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-02, 22:57   

ja znam sprawę od drugiej strony, bo sama w związku homoseksualnym byłam. prawie dwa lata. i nie wykluczam, że kiedyś będę znowu z dziewczyną, bo w sumie płeć dla mnie nie ma większego znaczenia.

i nie uważam żebym była jakaś zła, niemoralna i zboczona, takie związki to związki jak każde inne i uważam, że powinna być możliwość legalizacji.

a jeśli chodzi o dzieci - nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo po prostu nie wiem co o tym myśleć. osobiście mi nie przeszkadzają homoseksualiści wychowujący dzieci, ale wiadomo jak to w polsce jest. osobiście dzieci nie lubię i nie chcę ich mieć nigdy.




 
 
Związki homoseksualne
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-02, 23:40   

Mnie to ani ciepli, ani ziemni. Mogą być związki homoseksualni, nie przeszkadza mi to. W Szwecji czy w innym kraju słyszałem, że pisze się teraz w dokumentach: Rodzic A, Rodzic B. Oraz odniosę się do kwestii zasad, a dokładniej: jak jest związek dwóch kobiet to jak przekaże się wartości, które ojciec nam przekazuje? Oraz jak jest dwóch mężczyzn - wartości, które kobiety przekazują. Ciekawi mnie też to, jak Wy to postrzegacie ;)

Myślę też, że u nas w Polsce jest trochę zaściankowość. Zwłaszcza u osób, które nie poznały ludzi o orientacji homoseksualnej. Dodatkowo uważają to za chorobę, co jak dla mnie jest już śmieszne. W każdym bądź razie byłem przeciwny związkom homoseksualnym, dopóki nie poznałem paru mężczyzn i parę kobiet o orientacji homoseksualnej. Z doświadczenia jestem tylko przeciwny lesbijkom feministkom :D




Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
Ostatnio zmieniony przez lubieplacki 2012-11-02, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 23:47   

A jakie wartości koniecznie musi przekazać dziecku kobieta, a jakie mężczyzna?



 
 
Związki homoseksualne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 23:51   

lubieplacki napisał/a:
jak jest związek dwóch kobiet to jak przekaże się wartości, które ojciec nam przekazuje?

Idealny układ gdzie mamy mądrze kochającą matkę i mądrze kochającego ojca, którzy faktycznie przekazują dziecku określone wartości to margines. Większość pełnych rodzin to i tak rodziny dysfunkcyjne, a do tego mamy wciąż rosnącą rzeszę samotnych rodziców, o dzieciach z domów dziecka już nie wspominając... kto im przekazuje te wartości i jak?
Ja wiem, że fanom Freuda włos się jeży na głowie kiedy wyobrażają sobie rozwiązanie kompleksu edypa w takim układzie, ale jestem zdania, że dużo ważniejsze jest to aby rodzic mądrze kochał niż aby miał odpowiednią płeć.




 
 
Związki homoseksualne
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-02, 23:58   

Jak dla mnie ojciec: dominacja, wytrwałość, dyscyplina, zdrowa rywalizacja, męskość, obrona rodziny, itp.

matka: opiekuńczość, troskliwość, wrażliwość, itp.

U ojca, jako głowy rodziny nie wspomnę, bo to trendy już się chyba zmieniło. Teraz również matki mogą pełnić taką rolę ;)




Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 07:00   

Co to jest męskość? (to mi podsuwa pomysł na kolejny temat, więc nie odpowiadaj, zaraz go założę ;p)
Chyba żartujesz, prawda? Jakaś krzywda się dziecku stanie jeśli wszystkie te cechy wpoi dziecku mężczyzna? Lub kobieta? A może uważasz, że to niemożliwe?




 
 
Związki homoseksualne
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-03, 08:51   

Chyba nadinterpretowałaś to, co napisałem :D Nie wiem czy się może zdać krzywda, czy nie, tylko pytałem się "Jak" by wyglądało to przekazanie ;)



Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Związki homoseksualne
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-05, 21:48   

Jestem za legalizacją związków homoseksualnych i za prawem do adopcji dzieci. Jeśli społeczeństwo nie dostanie sygnału, że to norma, jeśli ten proces się nie zacznie, to one będą szkalowane dalej, tak bez sensu. Nie wiem, wydaje mi się, że tak byłoby lepiej,żeby jednak rozpocząć ten proces.

Kiedyś miałam wątpliwości co do tego, że dziecko może nie mieć dwóch wzorców, ale z biegiem czasu stwierdziłam, że to bez sensu. Dzieci same znajdują te wzorce, poza tym jest tyle dzieci wychowanych przez samotnych rodziców, że mój boże. Wprawdzie ja wiem, że to nie to samo, ale jakoś już nie potrafię tego zanegować.

W sumie to ja sama byłam wychowywana w większości przez osobę homoseksualną, bo mój wujek jest gejem, a od małego mnie niańczył. I jakoś żyję. Myślę, że wszelakie moje wady wrodzone to wrodzone właśnie, on mi krzywdy nie zrobił :P

Tak pół żartem, pół serio,wiadomo, że to coś innego.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 08:25   

ho napisał/a:
byłam wychowywana w większości przez osobę homoseksualną(...) I jakoś żyję.

Nie martw się. I tak znajdzie się ktoś, kto ci powie, że jesteś przez to siedliskiem zła, chociaż nie miałaś na to wpływu. Wujek ma kogoś? Jak się dowiedziałaś o tym radosnym fakcie o nim? Zawsze wiedziałaś, czy był jakiś moment, w którym się dowiedziałaś?




 
 
Związki homoseksualne
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-06, 10:41   

rozwielitka napisał/a:
Wujek ma kogoś? Jak się dowiedziałaś o tym radosnym fakcie o nim? Zawsze wiedziałaś, czy był jakiś moment, w którym się dowiedziałaś?

Nie, wujek raczej ma przyjaciół i osoby na jedną noc :P Nie ma nikogo na stałe, nie pamiętam żadnych takich dłuższych u niego związków, ale w sumie w rodzinie się o tym nie mówi praktycznie. Jak się dowiedziałam? Jakoś naturalne dla mnie to było, nie pamiętam w sumie czy był jakiś szczególny moment, raczej potwierdzenie, kiedy ksiądz powiedział kuzynce, że to niemożliwe w KK żeby chrzestny był gejem i kuzynka mi się pożaliła :D To w ogólniaku. Nie ruszył mnie ten fakt, no bo to jedna z części jego osoby, a ja go uwielbiam.

I tak jestem siedliskiem zła, bo tak jak on mam ciągotki artystyczne, jestem roztrzepana, nadwrażliwa, mam depresję i kocham muzykę. Sorry. :D




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 10:49   

ho napisał/a:
I tak jestem siedliskiem zła, bo tak jak on mam ciągotki artystyczne, jestem roztrzepana, nadwrażliwa, mam depresję i kocham muzykę. Sorry. :D

Będę zmuszona cię wyegzorcyzmować.

A tak w ogóle, to ostatnio pokazałam jednej pani bajkę "Z Tango jest nas troje" (o pingwinach-gejach). Najpierw przez kilka dni nie mogła wyjść z szoku, że takie bajki istnieją. Potem myślała, trawiła i rozważała. W końcu doszła do wniosku, że kupi tą bajkę w prezencie dzieciom jakiejśtam swojej krewnej, która ma iście wszechpolskie poglądy. Nie mogę dojść, czy zależy jej bardziej, na uchronieniu świata przed kolejnym pokoleniem wszechpolaków, czy o zrobienie krewnej na złość. Wydawca powinien mi płacić za reklamę.




 
 
Związki homoseksualne
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-06, 10:51   

rozwielitka, o, takie bajki to ja też chcę.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Związki homoseksualne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14