Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
Autor Wiadomość
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 17:50   Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów

Do osób, które chcą popełnić samobójstwo... Może faktycznie w grudniu będzie koniec świata? Liczę na to... w sumie jest na co czekać. To powód, dla którego lepiej teraz tego nie robić (zabić się) - poczekajmy, to może być ciekawe... W dzień planowanego końca świata napiję się wódki i będę czekać.




Cóż za rozczarowanie, jeżeli nie wydarzy się nic... Życie straci ostatni cel.




Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-04-09, 14:08, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 17:53   

Czego oczekujesz? po się się tu zalogowałas ?



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-09-25, 17:55   

Ja w żadne przepowiednie odnośnie końca świata nie wierze (kto wie, a może już był koniec świata, a my o tym nie wiemy). Aczkolwiek , choć idea może w jakimś stopniu dobra, to co będzie jeśli ten koniec świata nie nastąpi? Zbiorowe samobójstwo?



Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
Ostatnio zmieniony przez meggi 2012-09-25, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 17:58   

Napisałam to dla ludzi, którzy już naprawdę mają dość ale nie zrobią tego z różnych powodów (ja zw względu na mamę, strach..) i wyznaczają sobie takie odległości czasowe, które w jakiś sposób je tu utrzymują. Patrząc na ludzi, na co się dzieje na świecie...chciałabym aby to był koniec tego "świata" .......... mało rzeczy w życiu mnie interesuje, a śmierć i do tego zbiorowa wydaje się ciekawa



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 18:00   

po co ponosić odpowiedzialność za kogoś jeżeli może się okazać że ty przeżyjesz a inni nie...
co sprawia że myslisz o samobójstwie ?




 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-09-25, 18:01   

Zbiorowa śmierć wydaje Ci się ciekawa? A nie piszesz tego przypadkiem z więzienia z Norwegii?
Nie rozumiem Twojego toku myślenia.

Druga rzecz- co Cię obchodzą inni ludzie? Chcesz odpowiedzialności zbiorowej za zło na świecie?:S

Co się dzieje, że myślisz o samobójstwie?




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
Ostatnio zmieniony przez meggi 2012-09-25, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 18:07   

Nie wiem jak wy ale ja myślę, że człowiekowi któremu nie zależy na sobie nie zależy też na innych ..chociaż w sumie może i nie , bo jednak na tym aby mama nie cierpiała mi zależy... Co sprawia, że nie chce mi się żyć? Trauma, którą przeżyłam i z tego nerwica lękowa i depresja , którą leczę tabletkami i terapią, widać z jakim skutkiem...to , że nie mogę nawet na chwilę sie rozluźnić, że cały czas czuję lęk nie wiadomo skąd, panikuje, staje się wewnętrznie agresywna , nudzę się życiem, poznałam że jesteśmy płytcy a śmierć wydaje mi się głęboka (pewnie dlatego, że jej nie znam ). Nie wiem co jeszcze napisać.



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-09-25, 18:14   

Co to za trauma? Masz wsparcie w rodzinie?

Wiesz... to, że człowiekowi nie zależy na sobie nie oznacza, że nie zależy mu na innych. Zawsze będzie choć jedna osoba, która coś dla nas znaczy.

Skoro cały czas czujesz lęk, to może masz źle dobrane leki. Rozmawiałaś o tym z lekarzem? Nie każde leki będą dobre dla każdego, czasem trzeba kilka razy zmieniać.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 18:22   

Cięzkie rozstanie..banał i stracenie wiary w ludzi, miłość i wszytstkie wartości, które coś dla mnie znaczyły.
A rodzina - wiadomo z reguły jeszcze bardziej nad dołuje i tak samo jest u mnie.

Tabletki mam zamiar zmienić, może to coś da... Bo lęk sprawia, że wszystko za co się biorę spieprzę

Ale ogólnie to zawsze miałam ze soba problemy i bylam "odludkiem"




Ostatnio zmieniony przez 2012-09-25, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-25, 18:54   

ourlovesuicide napisał/a:
Liczę na to... w sumie jest na co czekać.

Tak ja też jestem do tej idei optymistycznie nastawiona. Niestety prawdopodobnie nic z tego nie będzie i jedyny "koniec świata", który przyjdzie mi zobaczyć to mój mały prywatny...
ourlovesuicide napisał/a:
W dzień planowanego końca świata napiję się wódki i będę czekać.

To będziemy czekać razem.
meggi napisał/a:
Zbiorowa śmierć wydaje Ci się ciekawa? A nie piszesz tego przypadkiem z więzienia z Norwegii?
Nie rozumiem Twojego toku myślenia.

A ja chyba rozumiem... chaos, śmierć i zniszczenie wydają się w pewien makabryczny sposób fascynujące... od razu przychodzą mi na myśl słowa "to będzie piękny koniec świata".




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-09-25, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-09-26, 09:03   

Przecież koniec świata został "odwołany", bo naukowcy co analizowali kalendarz Majów (czy kogo on tam był) się pomylili. Tak więc jeszcze się trochę pomęczysz ourlovesuicide.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-26, 09:31   

Psychosis - jak mogłaś zabrać mi nadzieję :) . Ja i tak będę czekać.



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
alldrugs
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-28, 00:50   

Też od dłuższego czasu mam na dzieję że w grudniu doczekam się końca świata. Myśli samobójcze mam na okrągło. Straciłam rodzinę, przyjaciół, niemogę zaklimatyzować się w nowym miejscu. Mogłabym siedzieć w domu i patrząc cały dzień przez okno...
Mam 16 lat...




 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
Alfa i Omega
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-28, 06:28   

Osoba, która wytłumaczy mi, co osiągnie poprzez odebranie sobie czegoś, na co zasługuje wielu ludzi, ktorzy nie z własnej woli, stracili to, albo ich istnienie skończyło się zanim mieli okazje je przetestować, dostanie batona.



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
ourlovesuicide
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-28, 20:07   

Alfa i Omega - to coś zostanie nam odebrane prędzej, czy później. Uważam, że to jest powód dla którego nie powinno az tak bardzo potępiać się samobójców - każdy to straci samobójcy robią to po prostu wcześniej po ocenie zysków i strat - stwierdzają , że "czas" w ich przypadku działa na niekorzyść , bo w większości jest przepełniony bólem. Oni nic sobie nie odbierają, oni coś po prostu przyspieszają - a jeszcze większym bezsensem jest walka o coś i trzymanie się usilnie czegoś , co i tak zostanie nam zabrane..jeżeli będziesz się cieszyć i przywiążesz do życia brutalność egzystencji sprawi, że choćbyś nie wiem co i tak ci ro zabierze i będzie mieć w d*** że jesteś szczęśliwy i tego nie chcesz.



 
 
Koniec świata rozwiązaniem naszych problemów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15