Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szczęście innych
Autor Wiadomość
CandleTea 



Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 108
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-14, 11:38   

Bardzo mnie cieszy szczęście innych ludzi. W szczególności moich przyjaciół. Lubię wiedzieć, że im się układa, że coś ich cieszy, że sobie radzą. Chyba nigdy nie czułam zazdrości wobec szczęścia innych osób.



 
 
Szczęście innych
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 12:01   

CandleTea, mam podobnie, bardzo lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi - szczególnie, jeśli są lub byli mi w jakiś sposób bliscy, nastraja mnie to optymistycznie i motywuje do wyjścia z dołka. Zdarza mi się szczerze wzruszyć z powodu szczęścia innych, nie wyobrażam sobie, żeby czyjeś szczęście mogło wywołać we mnie gniew, smutek czy zawiść i nie chciałabym otaczać się osobami, które reagują podobnie na czyjeś sukcesy :roll: .



 
 
Szczęście innych
Riley 
saved.



Wiek: 26
Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 298
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-07-14, 14:57   

Lubię patrzeć na szczęście innych ludzi, w pewien sposób mnie to wzrusza.
Ale... czy jest ktokolwiek, kto cieszy się moim szczęściem w tych ulotnych chwilach euforii?



Nie.




I give my life to follow
Everything I believe in
 
 
 
Szczęście innych
flower 



Wiek: 46
Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 76
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-07-14, 18:18   

Nikomu źle nie życzę, każdy ma prawo do szczęścia więc jeżeli go doświadcza to tylko się z tego cieszyć. Boli jednak, że to uczucie radości i szczęścia jest mi obce.



 
 
 
Szczęście innych
DarkSideOfLife
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 18:27   

Ciesze się szczesciem innych, bo to piękne gdy ktoś kogo kocha ze wzajemnością.



 
 
Szczęście innych
Scheithauer
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-15, 23:15   

Zależy o czyim szczęściu mowa. Lubię pomagać innym i cieszę się, gdy zaczyna im się dobrze układać. Jednak to po prostu przykre, kiedy np. ktoś buduje sobie szczęście na twoich wysiłkach a potem ma ciebie głęboko w poważaniu.
Co do wszelkich zakochanych par itd. to są mi całkiem obojętni. Tzn. to świetnie, że jest im dobrze ze sobą, jednak ja przechodząc obok pewnie i tak nie zwróciłabym na nich uwagi.




 
 
Szczęście innych
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-11-09, 17:24   

CandleTea napisał/a:
Bardzo mnie cieszy szczęście innych ludzi. W szczególności moich przyjaciół. Lubię wiedzieć, że im się układa, że coś ich cieszy, że sobie radzą. Chyba nigdy nie czułam zazdrości wobec szczęścia innych osób.


Ja niestety czuję zazdrość, w stosunku do czyjegoś szczęścia i szczerze nienawidzę siebie za to. Jak ja odniosę szczęście, sukces to nawet to uczucie się "nie uaktywnia" , gorzej jak mi się coś nie uda.
Nie chcę tego czuć bo to straszne i nie da się przez to budować głębszych relacji.
Ale kompletnie nie wiem czemu nie potrafię się cieszyć z czyjegoś szczęścia. Czemu pomimo, że tak usilnie nie chce tego czuć to to wciąż tkwi w mojej głowie, w moich myślach...? :(




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Szczęście innych
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-11-09, 17:29   

Ja też nie lubię patrzeć na szczęście innych. Nie, żebym im źle życzył, ale wolę żeby byli szczęśliwi gdzieś z daleka. Po prostu porównując moje życie z tym kimś szczęśliwym od razu czuję się jeszcze gorzej. To na pewno zazdrość.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Szczęście innych
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-03, 18:58   

Cytat:

Ja też nie lubię patrzeć na szczęście innych. Nie, żebym im źle życzył, ale wolę żeby byli szczęśliwi gdzieś z daleka

Bartek, świetnie ujęte.

Zdarzyło mi się złapać na tym, że boli mnie szczęście przyjaciół, znajomych. Chcę dla nich wszystkiego co najlepsze, ale gdy piszą, że gdzieś z kimś byli, lub "jest super bo..." , czuję ból.
Może to poprostu chęć/pragnienie, by mieć kogoś tylko dla siebie :?: :ściana: .




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Szczęście innych
PanLew 
Hakuna Matata



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 381
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-01-03, 19:12   

Często mam tak jak księżycowa i Bartek. Nienawidzę siebie za taki sposób myślenia o czyimś szczęściu.



 
 
 
Szczęście innych
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-01-03, 19:41   

księżycowa napisał/a:
Chcę dla nich wszystkiego co najlepsze, ale gdy piszą, że gdzieś z kimś byli, lub "jest super bo..." , czuję ból.
Może to poprostu chęć/pragnienie, by mieć kogoś tylko dla siebie


Otóż to... :(




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Szczęście innych
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-03, 19:58   

Ja się w ogóle nie cieszę, bo nie pamiętam jak. Ale jakbym coś mogła odczuwać, to chyba... ulgę? Dobrze, że moim bliskim się wiedzie. Mam nadzieję, że dalej tak będzie, nawet jeśli ja...



 
 
Szczęście innych
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 21:24   

Póki jestem sama i mam zajęcie to jest całkiem nieźle. Ale jak tylko zobaczę niedostępne dla mnie szczęście innych ludzi, w grę wchodzi zazdrość, przykrość i znowu zaczyna być chu*owo. Wybaczcie wulgaryzmy, inaczej tego nie opiszę.



 
 
Szczęście innych
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-30, 21:31   

Ostatnio coraz rzadziej zaglądam na Facebooka. Jak widzę tych wszystkich szczęśliwców, którzy albo zaczynają magistra albo jakąś pracę to powracają wszystkie negatywne emocje. Nie życzę nikomu źle, cieszę się z ich szczęścia, ale jednocześnie porównuję ich do siebie. A porównanie to mówi jedno - jestem zmarnowanym potencjałem, tym właśnie jestem.



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Szczęście innych
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-09-30, 21:37   

Ostatnio jak widzę szczęśliwe pary to czuję się zazdrosny i rozgoryczony. A przeciez ja mam psa. :roll:



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Szczęście innych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13