Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefoniada - kupno
Autor Wiadomość
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-03-10, 15:35   

Camaleao, nie zacina się? Polecasz z czystym sumieniem? :D :lol:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Telefoniada - kupno
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-10, 16:45   

poetka, Camaleao napisała że ma p9. Jakby nie patrzeć jest to flagowiec do którego p9 lite mini się nie umywa. To tak jakby porównać Samsunga galaxy s8 z galaxy j3,

Jak dla mnie oba są siebie warte. Jeśli nie masz laptopa spod znaku nadgryzionego jabłka weź Huawei. Znasz już system i nie będziesz miała problemu z przestawieniem się na nowa maszynę.




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Telefoniada - kupno
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-10, 22:54   

poetka, tak, p9 a p9 lite to różnica... Jednak miałam poprzednio p8lite i byłam zadowolona. Teraz korzysta z niego córka.
Brakowało mi w nim pamięci, ale karta rozwiazywala problem. No i jedno co mogę zarzucić, to że ja korzystam z duosim i tu czasem był wolny, zacinal się. Ale gdy wyjelam jedna kartę bylo ok.




 
 
Telefoniada - kupno
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-03-14, 16:49   

Camaleao, Zaopatrzyłam się w p9 lite i jestem zakochana :love:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Telefoniada - kupno
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-14, 17:25   

poetka, a ja strzeliłam gafe jak stąd do kosmosu. :lol: mam P10 a nie p9 :D
Milego użytkowania :) ja wielbie huwawei <3




 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-07, 11:30   

Potrzebuję telefonu. Planuję wziąć sobie jakiś na raty (opłaca w ogóle kupować na raty?). Może ktoś polecić mi jakiś telefonik w cenie, mniej więcej 800zł? Taki z dobrą baterią i możliwością wyrywania plastikowych dziewcząt na Tinderze. :roll:



 
 
Telefoniada - kupno
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-07, 14:34   

użytkownik, ja polecam Lenovo k6 note, ma bardzo dużą pamięć RAM i ta wbudowaną - 32 GB dla mnie rewelacja, kosztuje coś ponad 600 zł. Aparat ma spoko ten z tyłu i z przodu. Aplikacji możesz wgrać naprawdę dużo, najróżniejszych, nie ma jedynie notatnika i odtwarzacza MP3 czego ja bardzo potrzebuję. Bateria też jest w porządku. Ja ładuje zazwyczaj w nocy i działa bardzo długo. Ladowalam dzisiaj w nocy i po około 4-5 godzinach była cała naładowana i teraz aktualnie mam 76% bateri, gdzie grałam w grę bardzo długo i oglądałam milion filmów na YouTube.



 
 
Telefoniada - kupno
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-05-08, 23:43   

użytkownik, ja ze swojej strony polecam Huawei p9 lite, jestem super zadowolona, pomimo, że tel ma ponad 2 lata, ma dobrą baterię i płynnie chodzi, nie zacina się, wszystko działa normalnie. Aparat mnie zachwycił, w porównaniu do mojego poprzedniego tel (htc desire 620). Przedni łapie duużo szczegółów, aż czasem za dużo :śmiech: , i przedni i tylni mają ładne kolory, po przerzuceniu na laptopa, także zdjęcia nie tracą na jakości. No i super jest, że ma czytnik linii papilarnych. Polecam :D



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Telefoniada - kupno
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-08, 23:45   

użytkownik, cokolwiek co ma 2GB RAMu da radę.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Telefoniada - kupno
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-09, 00:20   

poetka, czytnik linii papilarnych to jest najgorsze zabezpieczenie jakie może być. Trudniej złamać hasło niż zdobyć kogoś odcisk palca. Na telefonie jest ich pełno. Warto dla podwójnego zabezpieczenia dodać jeszcze hasło, kod, czy symbol.



 
 
Telefoniada - kupno
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-05-09, 00:32   

Jednobarwna, ja akurat mam odcisk palca oraz hasło. Ale jeśli chodzi o czytnik linii papilarnych, według mnie jest super, bo usprawnia korzystanie z telefonu w ciągu dnia. Nie muszę za każdym razem wpisywać długiego ciągu liczb, aby odblokować telefon, dla mnie to jest mega wygodne rozwiązanie.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-09, 08:22   

poetka, w oko wpadł mi model P10 Lite. Być może, w miarę możliwości, skuszę się właśnie na niego.
Co do blokady ekranu, to sam jej nie używam. Dopiero w szpitalu ustawiłem sobie te szlaczki. A teraz głupi nie umiem tego wyłączyć, bo telefon chcę ode mnie jakieś uprawnienia. :(
Jednobarwna, poetka, Adriaen, dziękuję za odpowiedzi. :)




 
 
Telefoniada - kupno
NightlyDark
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 02:18   

Ja od siebie powiem, że miałem androidy i przeszedłem na iOS. Okej to zanim zaczniemy szkalować... ;)

Posiadałem Androidy SGS 3, 5, Huaweie i potrafiły mi się zacinać po kilku miesiącach od ich kupna. Włączałem tryb samolotowy wieczorem i wyłączałem rankiem by spać normalnie a nad ranem zawsze czekała mnie 2-3 minutowa zwieszka telefonu bo wczytywał wszystkie wiadomości. Wkurzało mnie to niemiłosiernie.

Od jakiegoś pół roku jestem posiadaczem 4" iPhone SE 32GB - specjalnie brałem tak mały wyświetlacz bo większe mi nie są kompletnie potrzebne. Mam go w abonamencie, co wytłumaczyłem sobie tym, że jest to prawie to samo co wzięcie telefonu w raty + utrzymanie karty co miesiąc. I jestem z tego kompletnie zadowolony. Brak zwieszek, brak przeładowywania się aplikacji bo uruchomiona jest o jedna za dużo. Aktualizacje wchodzą od razu i nie trzeba na nie czekać jak w przypadku androidów po pół roku (tutaj zależnie od dystrybucji telefonu z androidem, operatora i tak dalej. Zobaczcie sobie jakie są rozbieżności w wersjach androida w różnych telefonach). Przy iOS mam tę pewność, że to po prostu działa, i trudno mi temu zaprzeczyć. Ale to też przez to, że system robiony jest na kilka urządzeń a nie na setki. Wracając. Koniec końców jest to trochę droższa opcja jaką zakładasz użytkownik, ale mnie też cena na początku przeszkadzała. Ale z biegiem czasu nie żałuję.

poetka, dobrze mówi. Odcisk palca pomaga w codziennym użytkowaniu telefonu. Jeśli mówimy o skrajnościach to owszem, jeśli ktoś będzie chciał to złamie najbardziej zabezpieczony telefon z toną haseł i tak dalej. Ale odcisk palca przeciwko zwykłym złodziejom jest dobrą opcją ponieważ wpisywane hasło albo szlaczek w kolejce do sklepu jest łatwe do podejrzenia, a potem wystarczy tylko wyciągnąć telefon z kieszeni i gotowe. Zebranie odcisku palca przez złodzieja będzie troszkę bardziej czasochłonne i trudniejsze a przy tym dające więcej czasu na odzyskanie skradzionego telefonu poprzez funkcje szukające. Nie mówię też, że zebranie odcisku jest bardzo łatwe, ale również nie jest bardzo trudne.

Jednobarwna, jasne, że używanie kilku zabezpieczeń jest dobre ale z drugiej strony pamiętamy, że to są urządzenia dla nas. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy wsiadamy do samochodu i wyłączamy kilka zabezpieczeń takich jak blokada kierownicy, skrzyni biegów i tak dalej. Nie dajmy się zwariować ;) Jako komuś zależy na złamaniu danego zabezpieczenia - zrobi to prędzej czy później.




 
 
Telefoniada - kupno
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 06:57   

A czy ktoś ma jakieś doświadczenie z Fairphone'ami?



 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 11:36   

NightlyDark, zaciekawiłeś mnie tym iPhonem, szczególnie wyświetlaczem, bo cenię sobie mniejsze telefony. Co możesz powiedzieć o baterii? Widzę, że to tylko 1642 mAh, a chciałbym akurat taki telefon, który może wisieć przez większość dnia z internetem w tle.



 
 
Telefoniada - kupno
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11