Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefoniada - kupno
Autor Wiadomość
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-24, 16:31   Telefoniada - kupno

Mercy, w cenie Iphona 4S?
Galaxy SII albo SIII nie wiem jakie ceny są w UK,
Sony Xperia S, U, Arc S, P.

Ja mam Arc S- jestem zadowolona.

Do nazwy tematu dodałam tablety i 'inne gadżety', by mieć do tego temat zbiorczy. | Ella




Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-02-21, 16:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Telefoniada - kupno
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 16:37   

Htc z windowsem Phone
np. Htz Mozart 7 ale jest też nowsza wersja. Szybko chodzą, nie zacinaja się minus taki ze jak kozyaraz z Internetu dużo to słabo trzyma bateria




 
 
Telefoniada - kupno
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-24, 16:45   

Mercy, telefon ma być typowo dotykowy czy może mieć klawiaturę?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Telefoniada - kupno
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-24, 17:00   

Mercy, wiesz co tylko nie zrób tego co ja, najpierw go przymierz do twarzy, bo dla mnie jest za długi i muszę rozmawiać przez zestaw słuchawkowy. Nie miałam czasu pogrzebać w ustawieniach.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Telefoniada - kupno
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-25, 11:27   

Mercy, pochwalisz się jaki będzie :)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Telefoniada - kupno
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-26, 14:13   

A może mi ktoś coś powiedzieć na temat Samsunga Galaxy S? W internecie są w sumie same dobre opinie o nim, ale kurde ja jestem zakręcona, bo z jednej strony chciałabym dotykowy telefon, a z drugiej strony, boję się, że nie dam sobie rady z pisaniem smsów na ekranie, przyzwyczaiłam się do klawiatury, no i mam długie paznokcie a wiem, jak to bywa w tych dotykowych, że jak się dotknie paznokciem to nie łapie, trzeba paluchem :D Najlepszy byłby chyba dla mnie dotykowy z wysuwaną klawiaturą, znam taki jeden, ale ma go moja przyjaciółka, nie chcę mieć identycznego :D Może mi ktoś coś polecić? :)



 
 
 
Telefoniada - kupno
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-26, 14:20   

Evicka, dotykowy najlepiej pójść sprawdzić bo one mają różne technologie w ekranach.
Dlaczego masz sobie z dotykowym nie poradzić. to to samo tylko klawiatura jest w ekranie a nie pod. Możesz sobie ustawić typową klawiaturę telefoniczną:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Telefoniada - kupno
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2012-08-27, 00:12   

Evicka z tego co wiem telefony z rozsuwaną klawiaturą są podatniejsze na uszkodzenia (jak np. rozdzielenie klawiatury i ekranu). Jeśli chcesz dotykowy to poszukaj telefonu z wyświetlaczem rezystancyjnym a nie pojemnościowym (rezystancyjny - trzeba "docisnąć", żeby zareagował, a pojemnościowy - reaguje na ciepło ludzkiego palca, więc idzie "gładko"). Sprawdź, może do tych pojemnościowych są jakieś rysiki, co częściowo rozwiązywałoby problem (gorzej z wygodą). A do nowej klawiatury idzie się szybko przyzwyczaić.



"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
 
 
 
Telefoniada - kupno
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-28, 01:27   

Tylko właśnie chodzi o to, że jeśli już mam kupić telefon, to zamówię go z neta, bo mają dobre oferty w plusie, więc nie będę miała możliwości go sprawdzić. :/ Naczytałam się o dwóch telefonach dość dobrych opinii i pomyślę nad nimi. Kurde, przeraża mnie brak klawiatury :D



 
 
 
Telefoniada - kupno
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-28, 16:59   

Nareszcie znalazłam ten temat :D

Słuchajcie, szukam telefonu dotykowego z wysuwaną klawiaturą Qwerty. Nie planuję kupić nowego modelu, ponieważ nie chcę tracić tylu pieniędzy. Używany będzie w porządku, byleby był sprawny i niezbyt porysowany.
Myślałam o Samsung Wave 533. Ma dobre opinie, trzymałam go kilka razy w rękach, bo mają go dwie znajome. Wydaje się być w porządku.
Zależy mi głównie na Wi-fi i wygodnym pisaniu smsów.

Czy ktoś może coś polecić? Może ktoś z Was ma taki telefon?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Telefoniada - kupno
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-28, 17:14   

Hm... wizualnie n97 jest ładny, ale ma gorsze opinie i jest po prostu za drogi, nawet używany :/



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Telefoniada - kupno
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 18:38   

A może SN Xperia x10 mini pro?
Albo htc desire z ? Też dobry i do netu jest świetny ;)




 
 
Telefoniada - kupno
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-28, 18:51   

Ten drugi mnie zaintrygował, ale jest za drogi. Używany kosztuje średnio 500-600zł, to więcej niż za nowy Samsung Wave :D



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Telefoniada - kupno
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-28, 19:28   

Może coś z Androidem a nie Badą? Myślałaś o tym?
Ten Wave nad, którym myślałaś jest niezły. Estetyczny, dobrze leży w ręce mimo wszystko ja tam nie wytrzymałabym bez Androida, ale to tam moje zboczenie.




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Telefoniada - kupno
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 19:32   

No dla mnie też MUSI być Android. Nie chciałabym innego telefonu.
A z Windowsem to już w ogóle sobie nie wyobrażam...

Tego Samsung Wave 533 ma mój mąż i dostaję białej gorączki jak mam coś na nim zrobić :) no, ale mój mąż jest zadowolony i przez dwa lata mu się z nim nic nie dzieje.




Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2012-11-28, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Telefoniada - kupno
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12