Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-26, 19:40   

chiroptera, gratulacje! :)



 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-27, 03:03   

Dzięki!
Dziś otrzymałam też status bezrobotnej, ale… za chwilę go utracę, bo muszę stawić się w poniedziałek w urzędzie, a jestem jeszcze 2 tygodnie za granicą. :lol:




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-09-26, 15:55   

Co myślicie o sytuacji, gdy braliście udział w rekrutacji kilka miesięcy temu, został wybrany inny kandydat i po tych kilku miesiącach szef odzywa się do Was z pytaniem, czy nadal jesteście zainteresowani praca :lol: ?

Jestem w takiej sytuacji, wypadłam podczas rekrutacji dobrze, myślałam że dostanę ofertę, ale jednak nie dostałam. To było w maju. Od tamtej pory nie szukałam pracy, dziś dostałam wiadomość od szefa z tamtej firmy z jakąś niejasną propozycją i mamy się spotkać aby omówić szczegóły.

Podczas rekrutacji firma zrobiła na mnie dobre wrażenie, a teraz nie wiem czy to dobrze, czy źle, że tak po kilku miesiącach mnie zagadali :lol: . Co myślicie?




 
 
Szukanie pracy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-09-26, 16:11   

Maze, najpierw pomyślałam, że nic dziwnego, że odzywają się do kandydatów, którzy brali już udział u nich w rekrutacji, bo pewnie jesteś już u nich w bazie i obdzwaniają swoją bazę. Z drugiej strony ciekawi dlaczego szukają na to samo miejsce po kilku miesiącach, a że powodów może być wiele, to najlepiej iść na rozmowę i się dowiedzieć co mają do zaoferowania. :)



 
 
Szukanie pracy
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-12-22, 22:36   

Jestem coraz bardziej przekonany, że powinienem zmienić zawód. Jednak patrząc po tym jak mi idzie "rozpoznanie bojem" tzn. aplikowaniu na interesujące mnie oferty będzie to dużo trudniejsze. Przede wszystkim ze względu na to, że chciałbym od razu wskoczyć poziomo na stanowisko mida, bo przejście do poziomu juniorskiego, zwłaszcza za znacznie mniejsze pieniądze nie wchodzi dla mnie w grę...


<<< Dodano: 2024-01-26, 20:15 >>>


Kolejna odmowa. Co prawda nie z tej firmy na której mi najbardziej zależy, ale jednak jakoś podcina wiarę w to, że tam będzie odpowiedź pozytywna. Zostaje czekać i marzyć. Jestem wybredny jeśli chodzi o to, gdzie aplikuję, ale nie chcę by było gorzej niż jest (a mimo wszystko wiem, że może być gorzej).




To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Szukanie pracy
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2024-01-26, 22:06   

Nie trać wiary/ufności void, będzie dobrze :)



 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11