Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-04-11, 16:55   

Sweden, rozmowa dotyczyła pracy w oddziale A. Nie wiem czemu rozmowę zorganizowali w oddziale B... chociaż z drugiej strony może był tym sens by już na wstępie wykluczyć tych co nie dojadą XD . A tak na poważnie praca byłaby w oddziale A. Jednak w moim przypadku i tak nic z tego nie wyszło.
void, mam powiedzmy podobne myśli, w sensie: że po co chce zmieniać pracę. A jak coś nowego znajdę i po okresie próbnym mnie wyrzucą... Teraz mam stały dochód i co z tego, że ta praca męczy mnie i to pół etatu, przecież można ograniczyć wydatki (a można zaoszczędzić na wszystkim od ciuchów po jedzenie). Powodzenia życzę i oby te myśli szybko odpuściły.




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-05-09, 06:08   

Przy szukaniu pracy, jeśli w cv tradycyjnie umieszczacie swój pełny adres zamieszkania to... pamiętajcie, że jest cała masa fałszywych ogłoszeń. Na grupach pracowych co jakiś czas się zdarza, że ktoś przestrzega przed jakimiś ofertami pracy i rozmowami kwalifikacyjnymi na odludziach pośrodku niczego, w miejscach które okazują się czyimś prywatnym mieszkaniem, albo zamiast normalnej firmy jest jakieś prowadzenie czatu z świadczeniem usług dla dorosłych. Jak ktoś szuka pracy na już, bo nie ma za co żyć, to wysyła cv wszędzie gdzie się da, więc dobrze mieć świadomość, gdzie nasz adres może trafić.

Fałszywe ogłoszenia to też takie, gdzie w ofercie za niewielkie wymagania oferują większe wynagrodzenie, a potem okazuje się, że musicie konta bankowe zakładać z poleconego linku.




 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-05-09, 11:06   

Sweden napisał/a:
Na grupach pracowych co jakiś czas się zdarza, że ktoś przestrzega przed jakimiś ofertami pracy i rozmowami kwalifikacyjnymi na odludziach pośrodku niczego, w miejscach które okazują się czyimś prywatnym mieszkaniem, albo zamiast normalnej firmy jest jakieś prowadzenie czatu z świadczeniem usług dla dorosłych.


Chyba wiem o którym wpisie mówisz na tej grupie na FB, masakra :(
Sweden napisał/a:
musicie konta bankowe zakładać z poleconego linku.


A tego to jest cała masa :(




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-05-09, 11:33   

Z racji tego, że wysyłam CV z językiem francuskim, kilka razy zdarzyło mi się wysłać do firm w innych miastach niż moje. Przez nieuwagę. Algorytm zaczytał ostatnie wysłane aplikacje i skupił się na języku, zamiast preferencji co do miejsca :facepalm:
A że ja zakręt, to się zdziwiłam jak oddzwonili, a praca stacjonarna w Krakowie :lol:




 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-05-09, 11:57   

takajakinne napisał/a:
A że ja zakręt, to się zdziwiłam jak oddzwonili, a praca stacjonarna w Krakowie :lol:


:D

Ja wysłałam w sobotę jedno CV, w poniedziałek się odezwali, dziś mam rozmowę online. Zarobki BRUTTO są zdecydowanie mniejsze, niż moje obecne NETTO - czas się z tym pogodzić :cry:




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-05-09, 12:33   

WhiteBlankPage., a jest system prowizyjny? Może coś więcej ukulasz..
Niemniej jednak, powodzenia na rozmowie!




 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-05-09, 12:43   

takajakinne napisał/a:
a jest system prowizyjny?


Tak, w ogłoszeniu była wzmianka.
takajakinne napisał/a:
Niemniej jednak, powodzenia na rozmowie!


Dzięki! :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-07-06, 13:26   

Od czerwca wysyłam CV. Dzisiaj byłam na trzeciej rozmowie, mam nadzieję, że uda mi się dostać pracę :)



 
 
Szukanie pracy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2023-08-14, 10:15   

To jest tak cholernie stresujące, że mi się w głowie nie mieści. :facepalm:
Tak, włącza mi się status "panika". Geeeez.

Jak na złość telefon nie dzwoni. :roll:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-19, 01:16   

U mnie bez zmian, dalej szukam pracy. Byłam na kilku rozmowach... może to za dużo powiedziane ale w tym miesiącu byłam na dwóch, ale bez rezultatu. Jestem załamana... czy ja naprawdę jestem taka beznadziejna, że nie idzie mi na rozmowie kwalifikacyjnej i czy moje CV jest takie liche, że brak odzewu. Czuję się desperowana, że wysyłam CV gdzie popadnie. Plus jedyny, że pracuje i nie zostaje bez środków do życia, ale pracę chce jak najszybciej zmienić...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-08-19, 11:43   

Zakręcona, ja sobie tłumaczę to tym, że po prostu jest pewnie setki innych zgłoszeń, że to nie jest tak, że dostają moje CV i jestem jako jedyna do rozpatrzenia, na zasadzie: no, to ustalmy teraz czy Pani Natalia jest beznadziejna czy jednak nie jest :) Wystarczy pewnie, że znajdzie się chociaż jeden kandydat z tej setki, który ma chociaż jedną umiejętność więcej od nas i już, pozamiatane.

Z CV nie wiem, nie widziałam, ale u mnie też jest brak odzewu na wiele ofert, a na jednej z rozmów babka była zachwycona wyglądem mojego CV, więc też nie ma pewnie jakiejś jednej reguły.

Trzymam kciuki :tuli:




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-19, 19:20   

Zakręcona, jest takie multum zależnych, że akurat Twoje CV ktoś rozpatrzy pozytywnie i zaprosi na rozmowę, że to głowa mała. Bo na przykład może zależeć w jakie miejsce celujesz, jak dużo mają chętnych albo czy nie mają przypadkiem już z góry założonego wybrańca tylko oferta musi być publiczna, w jakim mieście szukasz pracy. Równie dobrze mogłaś nie mieć tego czegoś czego ktoś sobie szuka, nawet jak się będziesz dwoiła i troiła. Z drugiej strony w internecie można skorzystać z usług fachowców od CV czy rozmów kwalifikacyjnych i wszelkiej maści doradców zawodowych, ale w sumie nic i nikt nie daje gwarancji, że pracę dostaniesz taką jaką chcesz. Jest ciężko w obecnym czasie o pracę, o dobrą pracę. Po prostu. :tuli:



 
 
Szukanie pracy
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1747
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2023-08-20, 23:19   

Przyznam, że ostatnio szukam dodatkowej pracy i ciężko idzie...



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-08-25, 21:48   

Dziś były wyniki rekrutacji! Będę pracować od października w szpitalu, który był moim pierwszym wyborem. <3
A w międzyczasie czekam na zatwierdzenie statusu bezrobotnej. :lol: Ubezpieczenie się przyda.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-08-26, 19:01   

chiroptera, wspaniałe wieści! Gratuluję :)



 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 12