Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-08-24, 18:44   

L.M., jak szukałam pracy, wysyłałam CV praktycznie wszędzie gdzie się dało. Byłam na trzech rozmowach kwalifikacyjnych, dwóch dniach próbnych, plus raz miałam rozmowę przez telefon. Sama nie dzwonię po firmach i nie pytam czy mogę przyjść na rozmowę kwalifikacyjną bo bardzo dużo ogłoszeń ma info, żeby CV wysyłać pocztą elektroniczną lub np. olx i nie dzwonić do nich i nie przyjeżdżać osobiście.
A kwestia kilku czy kilkunastu wysłanych CV, zależy w dużej mierze od miejsca zamieszkania i możliwości dojazdowych.




 
 
Szukanie pracy
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-24, 20:56   

Jednobarwna, dla wyjaśnienia, nie chciałam nikogo obrazić, przymuszać cz coś. Po prostu zastanawia mnie moje podejście i innych. Bywało, że po prostu z paniki spamiłam gdzie się dało i byłam skłonna przyjąć cokolwiek, co też jest złe i czasem ponosiłam tego konsekwencje. Też nie dzwoniłam, bo te wszystkie strony do szukania prac pozwalają tego uniknąć.
I w sumie masz teochę racji. Nie każdy ma jak dojechać na dalsze odległości do pracy.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-24, 21:20   

L.M., jeśli ogłoszeniu jest napisane, że można wysłać CV przez e-mail jak najbardziej korzystam z tego. Jeśli wymogiem jest, że trzeba osobiście pofatygować się do firmy/instytucji to jadę tam. Omijam oferty pracy w sektorach, która mnie nie interesują, wiem jak to jest pracować na stanowisku, w miejscu, którego się nienawidzi, gdy samo przebywanie w pracy to jest kara.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-08-27, 22:11   

Mam robotę. W poniedziałek załatwiam papierologie i lekarza zakładowego. Od 1 września pewnie zaczynam. :lol:



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-27, 23:39   

Cirilla, gratuluje :)



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-08-28, 09:54   

Cirilla, gratulacje. :3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-08-28, 10:16   

Cirilla, gratki. Co będziesz robić?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Szukanie pracy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2021-08-28, 15:25   

Zakręcona, chiroptera, dziękuję. :3 Cappy, będę pigułą w szpitalu.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-22, 13:40   

Jutro mam rozmowę o pracę... praca na kasie... i tak się denerwuje...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-09-22, 18:09   

Zakręcona, każda rozmowa kwalifikacyjna jest stresująca. Mimo wszystko mam nadzieję, że w trakcie poczujesz się swobodniej, trzymam kciuki :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-09-22, 19:05   

Zakręcona, ja również trzymam kciuki!



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-23, 12:09   

WhiteBlankPage., Cappy, dziękuje za słowa otuchy. :*


<<< Dodano: 2021-09-23, 14:14 >>>


Właśnie czekam na kierownika (na rozmowę). Tak się denerwuję, że aż mi niedobrze.


<<< Dodano: 2021-09-23, 14:31 >>>


Już jestem po rozmowie. Było standardowe pytanie: co mogę o sobie powiedzieć :? :| Czuję się jakbym wyszła na spotkaniu na idiotkę... czyli standardowo. Lepiej mi już po trochę stres że mniej zszedł.




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-09-23, 16:03   

Zakręcona, cieszę się, że stres zszedł z Ciebie! Dlaczego uważasz, że wyszłaś na idiotkę? Padły jakieś ustalenia podczas tej rozmowy?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Szukanie pracy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2021-09-24, 09:34   

Zakręcona napisał/a:
co mogę o sobie powiedzieć

I człowiek nie wie, czy to odcinek "Randki w ciemno" czy casting do "Top Model". :facepalm:
Trochę jak pytanie od kogoś, z kim masz sporadyczny kontakt: "co tam?" :lol:

Padło magiczne: "odezwiemy się"?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-30, 21:24   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Zakręcona, cieszę się, że stres zszedł z Ciebie! Dlaczego uważasz, że wyszłaś na idiotkę? Padły jakieś ustalenia podczas tej rozmowy?

Tak się poczułam. Na pytanie co mogę o sobie powiedzieć, w sumie zeszła moje odpowiedź jakie mam doświadczenie zawodowe. I zdziwienie było faceta, gdy zapytał mnie czy mam jakieś pytania: i nie miałam... Wszystkiego co chciałam dowiedziałam się w trakcie rozmowy... ale i tak dziwnie się poczułam.


<<< Dodano: 2021-09-30, 21:25 >>>


Euphoriall napisał/a:
Zakręcona napisał/a:
co mogę o sobie powiedzieć

I człowiek nie wie, czy to odcinek "Randki w ciemno" czy casting do "Top Model". :facepalm:

:hahaha2:


Euphoriall napisał/a:
Padło magiczne: "odezwiemy się"?

O tyle dobrze, że umówiliśmy się, że do końca tygodnia (poprzedniego) da mi znać co dalek z moją kandydaturą. Już uprzedzam pytanie: nie dostałam pracy/nie przeszłam do kolejngo etapu rekrutacyjnego.


Usunęłam separator. | chiro




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2021-12-01, 07:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12