Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nieodpowiednie znajomości...
Autor Wiadomość
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-11-20, 06:38   

Fenoloftaleina, ja na Twoim miejscu nie odbierałabym w ogóle telefonów. Miałam kiedyś podobną sytuację i raz mój kolega odebrał i porozmawiał z nim tak, że już więcej nie zadzwonił.
W każdym bądź razie, jeśli nie chcesz kontaktu to po co odbierasz telefony? Zrzucaj go bezczelnie z palucha, może się domyśli, że nie chcesz gadać. Takie znajomości nie wróżą dobrze. Już teraz mówi, że jeśli nie będziesz z nim rozmawiać to umrze. A potem będzie CI wmawiał, że tnie się przez Ciebie. Zniszczy Ci psychikę.

I nie czuj się winna, bo to są jego problemy, nie Twoje. Nie możesz dać sobą manipulować.
Trzymaj się!




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-11-20, 07:44   

meggi, dziękuję za wsparcie. Właściwie odrzucałam jego połączenia czasem, ale zawsze potem bałam się, martwiłam, co robi. Kiedy słyszałam jego głos przez słuchawkę, wiedziałam przynajmniej, że jest. Winna będę czuć się zawsze taka już jestem.
On może być trochę nieprzewidywalny, choruje na ADD. (nie ADHD)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 08:44   

Fenoloftaleina, urwij ten kontakt. On nic sobie nie zrobi, a nawet jak to nie Twoja wina. Jeżeli utrzymasz tę znajomość to Cię wykończy. Przeczytaj sobie jeszcze raz:
Fenoloftaleina napisał/a:
Dzwoni do mnie, płacze do słuchawki, czasami krzyczy

Zwyczajny szantaż emocjonalny. Chce wzbudzić w Tobie poczucie winy. Jeżeli potrzebuje pomocy, niech poszuka jej u kogoś innego. Możesz mu to nawet powiedzieć i au revoir! Skończ to jak najszybciej.




 
 
Nieodpowiednie znajomości...
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-11-20, 09:51   

Fenoloftaleina napisał/a:
meggi, dziękuję za wsparcie. Właściwie odrzucałam jego połączenia czasem, ale zawsze potem bałam się, martwiłam, co robi. Kiedy słyszałam jego głos przez słuchawkę, wiedziałam przynajmniej, że jest. Winna będę czuć się zawsze taka już jestem.
On może być trochę nieprzewidywalny, choruje na ADD. (nie ADHD)


Moja droga, ADD od ADHD różni tylko to, że przy ADD występują zaburzenia koncentracji bez nadpobudliwości ruchowej (charakterystycznej dla ADHD).
To nie jest choroba, która sprawia, że człowiek jest nieprzewidywalny ;) Po prostu ciężko mu skupić uwagę, ale to można leczyć.

Poza tym on Tobą bardzo sprawnie manipuluje, a Ty już teraz zaczynasz pozwalać prowadzić siebie jak pijane dziecko we mgle.
On sobie nic nie zrobi, chce tylko wzbudzić w Tobie litość i poczucie winy, żeby z Tobą się kontaktować. I widać udaje mu się to.
Dziewczyno, jesteś jeszcze młoda... skończ tę znajomość póki czas, zanim zniszczy to Ciebie.
Potem to będzie wyglądać tak, że będziesz na każde jego zawołanie, bo sobie może coś zrobić. Będą pokazowe próby samobójcze, a Tobie będzie się coraz gorzej z tego wyplątać. Jedyne co możesz teraz zrobić, to zaproponować mu wizytę u psychiatry.

To Twoje życie, ale jesteś jeszcze młoda i być może zbyt wrażliwa, a takich ludzi łatwo zranić. Nie pozwól na to, by ktoś Tobą manipulował.
Trzymaj się :tuli:




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
Ostatnio zmieniony przez meggi 2012-11-20, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 10:41   

Fenoloftaleina, to manipulacja. Ja bym się odcięła od takiej osoby. Jest toksyczna.



 
 
Nieodpowiednie znajomości...
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-14, 11:30   

Niestety ze względu na to musiałam usunąć sporo osób z pro-any, zerwać z nimi kontakt.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-14, 15:50   

Wszystkie moje bardzo bliskie relacje były w jakiś sposób toksyczne i podkopujące moje poczucie własnej wartości, dlatego je pozrywałam i już nie zawieram takich.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
bloody_kitten
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-14, 17:53   

Fenoloftaleina, taaa, to toksyczna znajomość. Jesteś jeszcze bardzo młodziutka, nie pozwól sobie zniszczyć psychiki, szczególnie, że całe życie przed Tobą. Jeśli on zacznie Tobą manipulować, wyżywać się emocjonalnie, możesz już się nie pozbierać i to będzie do Ciebie wracać po latach, będziesz się bała zawierać związki, żeby nie powtórzyła się taka sytuacja jak teraz.
Uważam, że powinnaś porozmawiać z rodzicami, nauczycielami, z kimś, kto mógłby zareagować w tej sprawie, bo sama za dużo nie zdziałasz, a tak, będziesz miała wsparcie.
Zablokuj jego numer, żeby nie mógł do Ciebie wydzwaniać, nie reaguj na jego szantaże, że się zabije.




 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 16:12   

Odświeżam znajomość z eks "przyjaciółką", dzięki której poznałam świat Aa i dla której kiedyś poświęciłam wszystko.
Nie wiem dlaczego, ciągnie mnie do niej, do mojej M...




 
 
Nieodpowiednie znajomości...
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-27, 18:03   

Naamah też tak miałam z jedną "przyjaciółką", na szczęście teraz w ogóle nie mamy mozliwości sie widywać i zmieniłam towarzystwo, więc mnie do niej nie ciągnie. U mnie to chyba wynikało z niskiego poczucia własnej wartości. Nie masz możliwości żeby się odciąć całkowicie od niej? Tylko Ci zaszkodzi, ale o tym już sama wiesz.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 22:50   

Mam, mieszka teraz strasznie daleko... Ale ostatnio tak jakoś u mnie źle się dzieje, że w końcu jej odpisałam na fb... I jesteśmy już po kilku rozmowach.



 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Leine
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 23:53   

Toksyczne znajomości i tego typu 'związki' to chyba moja specjalność. Przechodziłam przez ten labirynt nie jeden raz. Ale nie o tego rodzaju znajomościach chciałam napisać. Opowieść, którą chcę mam przedstawić nie jest toksyczna, bynajmniej!
Dokładnie rok temu poznałam pewnego mężczyznę(13 lat starszy). Okoliczności w jakich go poznawałam i jego wizerunek w ogóle nie wskazywał na to, że jest starszy aż o tyle! P. poznałam na nartach. Był to ciężki czas dla mnie, gdyż jeszcze zbierałam się po 'głównej' bitwie z moją przyjaciółką depresją. P. od razu zwrócił moją uwagę. W jego spojrzeniu było to coś, co pozwala człowiekowi na więcej. Ośmielona tym błyskiem oraz sprzyjającą atmosferą, postanowiłam rozpocząć znajomość.
Któregoś dnia było mi już tak źle, że potrzebowałam wsparcia namacalnego. Pokazałam P. moje blizny pomimo tego, że się nie znaliśmy. On przejął się bardzo i rozmową doprowadził mnie do stanu 'używalności'.
Do dzisiejszego dnia często 'bierze mnie za rękę i prowadzi dobrą drogą'. Ale w czym problem? Otóż, P. ma żonę i 2 dzieci. Jego pani żona nie wie nic o naszej znajomości, więc mój kontakt z nim jest bardzo ograniczony. Nie wiem czy to dobry układ. Nie chciałabym sprawiać mu problemu ani byc potencjalnym zagrożeniem istnienia ich związku.




 
 
Nieodpowiednie znajomości...
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-28, 15:02   

Naamah nie pakuj się emocjonalnie znowu w coś takiego. Przypomnij sobie dokładnie wszystkie złe chwile z nią związane i zastanów się jeszcze raz. Jeśli jest daleko to najlepsza okazja żebyc się raz na zawsze uwolnić. Wiem, ze Cię do niej ciągnie, ale znajdź w sobie siłę.

Leine, porozmawiaj z nim o tym na poważnie, on musi powiedzieć o tym żonie, bo to nie w porządku wobec niej.




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Leine
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-02, 22:51   

NothingSpecial nie chcę mówić P co ma robić. Toż to już dorosły mężczyzna. Sam powinien wiedzieć najlepiej co jest dla niego dobre. Masz rację, to jest bardzo nie w porządku, aczkolwiek też rozumiem dlaczego woli ukrywać naszą znajomość, która na znajomości tylko i wyłącznie pozostanie.



 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Fox 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: zapomnialam.

Wysłany: 2013-02-03, 16:29   

Wczoraj, facet, z ktorym niby cos sie zaczynalo, przyszedl na impreze. Przed czym spedzil cala noc w towarzystwie mojej znajomej i jej faceta. Przyszedl ze slowami "mam dla Ciebie prezent", po czyl wlozyl mi do reki.. zyletke. Nigdy tego nie zrozumiem.



zycie powoduje palenie i picie.
 
 
Nieodpowiednie znajomości...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12