Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Metroseksualizm
Autor Wiadomość
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-11, 19:43   

AliCS napisał/a:
mówię stanowcze NIE.

gdybym cię spotkał to nazwała byś mnie pedałem i strzeliła w mordę?
redath napisał/a:
Metroseksualiści są dla mnie aseksualni.

Nie rozumiem o co ci chodzi bo ja pewnie zaliczam się do metroseksualistów a moja orientacja to nie aseksualizm. Wytłumaczysz mi o co ci biega?




Ostatnio zmieniony przez szaman676 2013-11-11, 20:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Metroseksualizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-11, 20:04   

szaman676 napisał/a:
jestem metroseksualistą i wcale nie jestem aseksualny. Wytłumaczysz mi o co ci chodziło?

Niektóre osoby dość dziwnie definiują aseksualizm. Chociaż właściwa definicja to 'osoba nie odczuwająca pociągu seksualnego w jakimkolwiek kierunku', to część osób używa tego w kontekście 'osoba, do której ja nie odczuwam pociągu seksualnego'.

To mniej więcej taka sama bzdura, jak mówienie "nie jestem obrzydliwa", kiedy nie należę do osób, które się wielu rzeczy brzydzą.




 
 
Metroseksualizm
redath 
orange room



Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 192
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-11, 20:06   

szaman676 napisał/a:
Nie rozumiem o co tu chodzi, bo ja raczej jestem metroseksualistą i wcale nie jestem aseksualny. Wytłumaczysz mi o co ci chodziło?

Hm...cholera...szaman676, przepraszam, źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że są dla mnie nieatrakcyjni seksualnie.





 
 
Metroseksualizm
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-11, 20:10   

Co do golenia pach sam je golę, dla mnie wygląda to ohydnie jak wychodzą zza koszulki, w sumie gole dwie rzeczy. Co do metroseksualizmu to nigdy w życiu. :D



MISERABLE LIFE
 
 
Metroseksualizm
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-11, 20:11   

spoko



Yes, my lord.
 
 
Metroseksualizm
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-11-13, 12:01   

Ksiądz Wiesław napisał/a:
Chłop to chłop, ma być jak dywan, raz milusi, raz szorstki, ale na pewno włochaty :D


Gusta są różne. :P Dla mnie obrośnięty facet jest obrzydliwy. Toleruję zarost tylko na twarzy i w miejscu intymnym. :D Klata, pachy, muszą być gładkie, bo inaczej to mnie mdli na sam widok. :rzygi: hehe

AliCS napisał/a:
Ale wszelkim całkowitym depilacjom, maseczkom, manicure/om (malowaniem paznokci, bo obcinanie to normalka), makijażom itp. mówię stanowcze NIE.


Zgadzam się. Jeśli facet jest bardziej wypielęgnowany niż baba to coś jest nie tak, według mnie.




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Metroseksualizm
redath 
orange room



Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 192
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-14, 07:57   

Hm...czy ktoś z Was kiedyś widział Naczelnego Antyfaceta RP? Ludzie z Wrocławia i okolic mogą go kojarzyć. Ciekawe, czy mamy wielu 'takich' mężczyzn :)




 
 
Metroseksualizm
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-11-14, 10:11   

redath, pierwsze słyszę. :o



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Metroseksualizm
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 11:30   

redath napisał/a:
czy ktoś z Was kiedyś widział Naczelnego Antyfaceta RP? Ludzie z Wrocławia i okolic mogą go kojarzyć. Ciekawe, czy mamy wielu 'takich' mężczyzn

Bardzo popularna postać. Jak to mówią 'szeroko znany w wąskich kręgach'. :) Juze niemal legendą jest, kiedy to Antyfacet zaprosił do Wrocławia na jakiś happening koszalinianina (studiuje w Szczecinie), który miał zapewniony nocleg w którymś z akademików. Portierka nie wpuściła chłopaka, chociaż miał opłacony pokój, bo przyszedł w szpilkach i miał tym rzekomo siać zgorszenie wśród -jakże porządnych i bogobojnych :D - studentów.
O ile Antyfaceta osobiście nie widziałam, to rzeczony student często mi miga gdzieś w tramwaju czy sklepie.

No i cieżko tu mówić o metroseksualizmie. To ma sporą podbudowę ideologiczną, a nie zwykłe 'chcę być ładny'.




 
 
Metroseksualizm
redath 
orange room



Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 192
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-14, 11:44   

W moim mieście, niedaleko Wrocławia, p. Borowski śmigał w spódnicach i szpilkach. Robił 'zamieszanie' takim ubiorem :) Pracowałam z nim przez jakieś 6 miesięcy. To taki dziwny człowiek...inteligentny jak diabli, a w kontaktach bezpośrednich taka szara myszka, która wpada na drzwi :P
Antyfacet się maluje (rzęsy) i ma dużo pudru na twarzy (co niestety okropnie wygląda, bo ma brodę ;/). I goli nogi (swoją drogą ma bardzo zgrabne :P ) i pachy. Prawie jak metroseksualista :)
Interesująca postać. Tyle.





 
 
Metroseksualizm
neuroticat 
stary nick: pocek



Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 31
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-11-14, 13:55   

Żel na łbie, rurki, trampki, do tego damska torebka, czasem czerwone korale czy inna bransoletka i voile!



 
 
Metroseksualizm
Tsukiko
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-17, 18:35   

Jeżeli facet chce o siebie zadbać to czemu nie? nikt im tego zabronić nie może.



 
 
Metroseksualizm
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-03-18, 06:55   

Cytat:
Do ogółu - co sądzicie o facetach np. chodzących do kosmetyczki i regulujących sobie brwi?


Ey no bez jaj jak bym sobie brwi nie wygalał/wyrywał miałbym kur*a jedną brew i wyglądał jak idiota... A za metro się nie uważam, pomimo że golę pachy, i tegesa też. Raz mi dziołszka brzuszek ogoliła ... Wolałbym tego więcej nie robić ... Dziwne uczucie :P

Osobiście już mnie to ryba, facetów i kobiet jest tyle na świecie że nawet jak jakiś % ma fioła na tym punkcie to " who cares" ? Póki mnie zbyt agresywnie podrywać nie będzie :/ bo wtedy można w ryj dostać ;s (mówię z autopsji) I po części zrozumiałem po jednym incydencie jak wkurw** kobiety gdy facet nie rozumie słowa " Nie" ...




To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
Metroseksualizm
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-18, 13:20   

Niech dbają o siebie ile chcą. Wolę popatrzeć na metroseksualistę, niż na spoconego, zarośniętego dziada w starym dresie i papciach.



 
 
Metroseksualizm
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-03-18, 21:02   

nyaa napisał/a:
Niech dbają o siebie ile chcą. Wolę popatrzeć na metroseksualistę, niż na spoconego, zarośniętego dziada w starym dresie i papciach.


Zgadzam się. :piątka:




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Metroseksualizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12