Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Metroseksualizm
Autor Wiadomość
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-17, 16:06   

Evicka, skracanie tych włosów ok, ale nie żeby miał pachy gładkie jak pupcia niemowlaka, no weeeeeeeeź



 
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 22:24   

SoSad, przecież włosy pod pachami strasznie szybko odrastają, więc co za problem jak jeden dzień będzie miał pachy jak pupa niemowlaka :D Sory, ale jak mam wybierać to już wolę gładkie pachy u faceta niż obleśny gąszcz.



 
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 22:31   

Albo włosy na klacie czy plecach jak goryl. Sory, ale rzygam..



 
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 22:35   

Jak go kocham i on mnie kocha, to mogę poprosić o depilację owłosienia. Ja faceta nie obrzydzam owłosioną ci*ką, to niech on mnie nie obrzydza swoimi włosami.



 
 
 
Metroseksualizm
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-18, 08:43   

To tak jak Mercy powiedziała, cały bez włosów najlepszy? :)



 
 
 
Metroseksualizm
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-18, 11:13   

Evicka, uuu... jesteś z tego pokolenia co jednak patrzy na wygląd. Mi szczerze nie chce się golić cipki non stopi widziałam jak mój mężczyzna cierpiał gdy też golił jajka- pozbawiało go męskości. Więc od mojego mężczyzny wymagam golenia twarzy, a od siebie regularnie pod pachami. Zauważyłam, że u facetów jak się spocą i mają owłosienie nie śmierdzą jak kobiety owłosione i spocone. To tak ich natura stworzyła. Po za tym przycinać by nie kuło ok, ale nie wymagać ogolenia na zero. Kochamy się takimi jakimi jesteśmy, a nie jak sobie kogoś wykreujemy. Ciekawa jestem, czy w wieku 60 lat też będziemy się depilować, czy będziemy mieć to za przeproszeniem w dupie?
Po za tym ostatnio usłyszałam od kolegi, że go nie podniecają wydepilowane na zero dziewczyny bo ma wrażenie, że ona jest dziewczynką i z dzieckiem uprawiać seksu nie będzie.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Metroseksualizm
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-18, 20:15   

SoSad napisał/a:

To tak jakby sobie golił pachy. Jak facet może golić pachy? Przecież to między innymi różni nas od siebie :roll: Po za tym to jest też część jego męskości, czyż nie? :D

pachy to część męskości? no ja męskość odnajduję w innych rejonach. :D a tak serio - nie widzę nic złego w goleniu pach. jeśli mężczyzna chce zadbać o swój komfort, o suchość pod pachami (przecież nawet antyperspirant i podstawowa higiena nie załatwiają całej sprawy), to nie mam zamiaru mu tego zabraniać. to nie kwestia metroseksualizmu czy innych odchyleń, ale dbałości o czystość.

Mercy napisał/a:
Może ja jestem dziwna, ale uwielbiam faceta bez solarki, bez żelu na włosach, bez koksu.
Nawet nie może być bardzo zbudowany, bo jak to wygląda by facet miał większe cycki ode mnie :D

święte słowa! <3

Mercy napisał/a:
Lysy cały :D oilwką posmarowany :D opalony na skawerczkę <3
Mięśnie jak pudzian <3 to jest chłop :D

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3




 
 
Metroseksualizm
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-18, 20:19   

kokosowa napisał/a:

Mercy napisał/a:
Może ja jestem dziwna, ale uwielbiam faceta bez solarki, bez żelu na włosach, bez koksu.
Nawet nie może być bardzo zbudowany, bo jak to wygląda by facet miał większe cycki ode mnie

święte słowa!

Tak jest siostry!




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Metroseksualizm
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-08-18, 20:43   

Włosy zawsze spoko. Jeszcze jak ma długie [na głowie] to już w ogóle orgazm na sucho ;d Byle by ich nie brał na żel, irokez też nie bardzo. Blee. Normalny facet, który dba o higienę a nie, masełkuje się balsamikiem. Wszystko z umiarem jak pisałyście.
Metroseksualiści.. No nie ukrywam mam lekki skręt, gdy takiego widzę. Gdzie są Ci naturalni faceci. :c Chcesz popatrzeć a tu skwarka. Ja tam lubię jak facet ma leciutki brzuszek! Na kaloryferze twardo :f Poza tym, największą uwagę skupiam na dłoniach, o tak, to lubię jak facet nie ma brudu pod paznokciami, i ma męskie dłonie. ^^ Skórki tak.. Nie takie poobgryzane, zadbane, ale bez przesady. Dłonie dla mnie to podstawa.




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Metroseksualizm
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-18, 20:57   

Generalnie dbam o siebie bo lubie czuc się dobrze,lubie pachnieć ale raczej nie poszedłbym np. do kosmetyczki czy też inwesował w regulacje brwi,dlatego że jest mi to nie potrzebne. Co do włosów to nadmiernego owlosienia nie posiadam,ani na klacie ani plecach,rąk też nie mam tak owłosionych (na rekach mam tatuaże). Kiedyś jak uprawiałem kolarstwo górskie to goliłem nogi,zwłaszca przed zawodami czy też przed treningiem. Już wyjaśniam dlaczego kolaże gola nogi,golą nogi bo to jest dla masażysty,po drugie to też estetyka,nie raz jezdziłem po błocie,przewracałem się itd....nie raz byłem brudny jak świnia i nie majac na nogach włosów lepiej mi się było umyć,po drugie nic mi się nie przyklejało do nóg Teraz nie gole,nigdy też nie goliłem organów płciowych,wg. mnie facet jak i kobieta powinna miec włosy,wtedy nie wyglada jak dziecko i mnie to osobiście podnieca jak kobieta ma tam wlosy. Balsamów nie używam bo nie mam problemy ze skórą,zresztą nie chce mi się,znam umiar. Dbam natomiast bardziej o dlonie i paznokcie bo dla mnie dłonie to taka wizytówka czlowieka. Jeśli chodzi o włosy na głowie to teraz irokez,żel. Nie wytrzymałbym w długich wlosach,zresztą nie kazdemu to pasuje. I na koniec,dziękuje kobietą,które nie golą cipek.



Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-18, 21:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Metroseksualizm
Samael21 
Upadły anioł



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 156
Skąd: Samo dno Piekła...

Wysłany: 2013-06-02, 09:59   

Ok, teraz ja się wypowiem :)
Jeśli chodzi o golenie pach, to wielu mężczyzn to robi najczęściej latem aby się tak strasznie nie pocić. Co do golenia miejsc intymnych to ja zazwyczaj przycinam te włosy, nigdy nie golę na 0. O włosy na głowie niestety muszę dbać dosyć mocno, więc moje prysznice trwają ponad godzinę, bo samo umycie głowy zajmuje mi mnóstwo czasu :/ Zachciało mi się robić dreadów na całej głowie, tyle że długością sięgają mi do samego tyłka, a żeby były schludne i zadbane to muszę każdego oddzielnie myć bo zbierają się na nich i wewnątrz nich drobinki kurzu...
A więc podsumowując mężczyzna powinien dbać o siebie tylko tyle, by nie odstraszać wyglądem i zapachem, nic więcej ;)




Ziemia to inny rodzaj piekła, a ludzie są jego demonami.
 
 
Metroseksualizm
Ksiądz Wiesław 
Oczy pod worami



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 96
Skąd: Ostrowiec Św.

Wysłany: 2013-11-08, 22:53   

Chłop to chłop, ma być jak dywan, raz milusi, raz szorstki, ale na pewno włochaty :D
Jako obrzydliwie tolerancyjny człowiek zupełnie nie przeszkadzają mi metroseksualni faceci. Ich sprawa, czy się pindrzą przed lustrem czy nie. Ale to że, mi nie przeszkadzają, nie znaczy, że mi się podobają - oj nie, co to, to nie. Dla mnie facet zadbany to facet umyty, który nie znaczy terenu zapachem. I tyle wystarczy. Maseczki, manicure, depilacja? Noł łej, chyba że jest się transwestytą czy coś.




Śmierć
(Kto widział od takiego słowa zaczynać wiersz.
Nie lepiej od razu się powiesić)
Rafał Wojaczek, "Początek wiersza"
 
 
 
Metroseksualizm
AliCS 



Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Radom

Wysłany: 2013-11-09, 23:50   

Zależy jak kto traktuje metroseksualizm. Ogólnie facet to facet, ale również powinien o siebie dbać i nie odstraszać zapachem czy wyglądem. Jeśli ma ładne brwi, to nie musi regulwoać, ale jeśli mu strasznie zarastają i tworzy się pomału monobrew.. to czemu miałby sobie tego nie wyregulować? Tak samo z goleniem (chodzi o pachy), nikt nie mówi o całkowitym goleniu, ale np. w wakacje, gdy jest upal i ludzie strasznie się pocą niech sobie facet przystrzyże, nawet na co dzień dla większego komfortu i estetyki niech chodzi z przystrzyżonymi. Ja osobiście wolę widzieć takie pachy u np. mojego chłopaka, niż jakby miał chodzić z wystającym kudłami. :shock: To jest po prostu dbanie o siebie - z umiarem. Ale wszelkim całkowitym depilacjom, maseczkom, manicure/om (malowaniem paznokci, bo obcinanie to normalka), makijażom itp. mówię stanowcze NIE.



Najgłębiej patrzą oczy, które najwięcej płakały.
Najbardziej kochają serca, które najwięcej cierpiały.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2013-11-10, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Metroseksualizm
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-10, 03:14   

Ja golę nogi i się maluję :lol:



Yes, my lord.
 
 
Metroseksualizm
redath 
orange room



Wiek: 42
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 192
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-11-11, 16:54   

Mnie odrzucają faceci typu Ronaldo czy Beckham. Za bardzo zadbani :)

Kiedyś chłop, z którym się spotykałam zgolił sobie włosy pod pachami. Fuj. Jakoś to tak dziwnie wyglądało. Więc to jest duże nie.

Facet musi być czysty. Zero brudu pod paznokciami, chyba że taka praca. Ale dbać trzeba.

Żele na włosach - odpadają. Nie lubię, jak facet jest opalony - kręci mnie bladość, i chociażby lekko rozwinięty mięsień piwny :lol:

Metroseksualiści są dla mnie aseksualni.





 
 
Metroseksualizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12