Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Metroseksualizm
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-16, 13:27   Metroseksualizm

Do założenia tego tematu podkusiło mnie zdjęcie jednego faceta, którego znam i chyba jest metroseksualny. Nie powiem nie... przeraził mnie, a był z niego taki fajny chłopak.

Pytanie do Was Panowie - czy metroseksualizm Was w jakimś stopniu dopadł?
Do ogółu - co sądzicie o facetach np. chodzących do kosmetyczki i regulujących sobie brwi?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-16, 13:39   

To są takie skrajności. :P Bo ciężko mi się tak wypowiedzieć jednogłośnie w tym temacie, dlatego, że to wszystko zależy od danej osoby. Jeden przegnie z tym swoim metroseksualizmem i będzie wyglądał jak pedał czy ken i to nie będzie fajne. Ale niektórzy faceci dbają o siebie po prostu (sama mam kumpla, które reguluje swoje brwi), wyglądają ładnie i schludnie więc są mega sexy :) Chyba, że Ci chodzi o takich maksymalnych metroseksualistów, to nie, nie podobają mi się :D



Ostatnio zmieniony przez Evi 2012-08-16, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Metroseksualizm
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 13:43   Re: Metroseksualizm

Psychosis napisał/a:
co sądzicie o facetach np. chodzących do kosmetyczki i regulujących sobie brwi?


iść do kosmetyczki każdy może tylko oczywiście w jakim celu ;) oczyścić twarz czy coś podobnego proszę bardzo, ale jakieś malowanie czy regulacja brwi na zasadzie że zostaną mu jakieś cienkie paseczki :lol: , bez przesady, wtedy to już tak mniej facet, tak jak mówi Evi z umiarem można wszystko można ;)




 
 
Metroseksualizm
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-16, 13:53   

Umiar ok, ale taka chodząca lalka w męskim wydaniu - koszmar.
Wiadomo, facet musi umieć o siebie zadbać, żeby wyglądać jak człowiek, to nie podlega dyskusji, ale siedzenie 2 godziny przed lustrem?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Metroseksualizm
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-16, 14:26   

Facet to facet i ma wyglądać jak facet! Wszystko odpada, chodzenie do kosmetyczki też. Jeśli chce dbać o siebie to niech dba, w domu.

No jakoś nie mogę sobie wyobrazić sytuacji:

-Kochanie gdzie byłeś?
-U kosmetyczki na regulacji brwi, jutro może pójdę na pedicure. Może razem pójdziemy?

:facepalm:




 
 
 
Metroseksualizm
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-08-16, 15:22   

SoSad napisał/a:
-Kochanie gdzie byłeś?
-U kosmetyczki na regulacji brwi, jutro może pójdę na pedicure. Może razem pójdziemy?


Zabawne :D Uśmiałam się :D
Myślę, że ja bym tego nie zniosla. Mój kolega ostatnio zapytał mnie, czy mogę mu wyregulować brwi. Szczęka mi opadła ;OOOO




"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Metroseksualizm
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 16:17   

SoSad napisał/a:
-U kosmetyczki na regulacji brwi

No to wszystko zależy od tego jakie to on ma te brwi... bo jeżeli facet wyglądałby tak
to regulacja brwi nie jest złym pomysłem... Niemniej jednak w każdym "normalnym" przypadku to już mała przesada...




 
 
Metroseksualizm
Gość

Wysłany: 2012-08-16, 16:24   

Ja nie jestem metroseksualny i nie zamierzam. Z moich znajomych nikt nie był metroseksualny i jakoś nikogo to nie pociągało.



 
 
Metroseksualizm
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-08-16, 21:47   

Emaleth, miał normalne brwi, dlatego mnie to tak zdziwiło ;O Ale fakt, temu człowiekowi by nie zaszkodziło :P



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 01:25   

Ja akurat w regulacji brwi nie widzę nic złego ;) Fakt, jakby sobie robił cienkie paseczki i hennę, to już przeginka, ale jeśli je wyregulować, żeby miały ładny łuk i nie było wrastających się włosków po bokach, to czemu nie? :)



 
 
 
Metroseksualizm
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-17, 08:15   

Evicka napisał/a:
czemu nie?

Bo nie i kropka :D
To tak jakby sobie golił pachy. Jak facet może golić pachy? Przecież to między innymi różni nas od siebie :roll: Po za tym to jest też część jego męskości, czyż nie? :D

A wracając do tych brwi... Sama nie ma mam idealnych, a gdyby mój facet sobie wyregulował i miał idealny łuk to bym się załamała :shock:




 
 
 
Metroseksualizm
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-08-17, 09:32   

Mercy napisał/a:
Ja też mam kolegę kena :D hahahaha

Też mam takiego kolegę. Ma więcej kosmetyków w łazience i ubrań w szafie niż niejedna dziewczyna;-)

Facet to powinien być facet. Owszem dobrze jak dba trochę o siebie, ale nie bez przesady.




 
 
 
Metroseksualizm
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 11:53   

Mercy napisał/a:
Nawet nie może być bardzo zbudowany, bo jak to wygląda by facet miał większe cycki ode mnie


Zwłaszcza, że swoje za stanikiem masz dosyć spore;p

Mercy napisał/a:
Może ja jestem dziwna, ale uwielbiam faceta bez solarki, bez żelu na włosach, bez koksu.


Dla mnie facet powinien zachowywać się jak facet. Maseczki, fryzurka itd to moja działka;]
Metroseksualizm jest osobistą sprawą. Chcą, niech dbają przesadnie o siebie... Ale niech nie próbuje nawet do mnie zarywać, bo zwyczajnie traci czas.




 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 13:01   

SoSad, No proszę Cię :roll: Facet musi raz na jakiś czas ogolić pachy, już nawet nie chodzi o to czy to wygląda estetycznie czy nie (choć fakt, taki nigdy nie golony gąszcz dla mnie wygląda okropnie), ale o higienę. Przecież w takich włosach jest pełno zarazków :shock: Nie mówię, że ma ogolić pachy na zero, ale na pewno powinien raz na jakiś czas się tam choć w części wydepilować. Tak samo jak z goleniem jaj.



 
 
 
Metroseksualizm
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-17, 13:14   

Moi faceci golili pachy :D Ja też znam takich, ale bez przegięcia, jeden je po prostu skraca i wygląda to ok, a inni golą bo mają tatuaże na łydkach i chcą, żeby było widać :D



 
 
 
Metroseksualizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12