Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zauroczenie w członku rodziny
Autor Wiadomość
agnieszkab
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 10:26   Zauroczenie w członku rodziny

Kilka tygodni temu pojechałam z mamą na spotkanie w nowej szkole, spotkaliśmy siostrzenicę mojej mamy czyli córkę siostry mojej mamy(bardzo to pomieszane) i okazała się, że jej syn jest w tym samym wieku co ja i że będzie chodzić do tej samej szkoły i klasy. Nigdy przedtem się nie widzieliśmy więc mama wpadła na pomysł żeby ich odwiedzić. I wtedy się poznaliśmy ... Bardzo mi się spodobał i ja mu chyba też . Teraz co tydzień jeżdzę do niego w odwiedziny. Chyba się w nim zakochałam. Gdy do niego przyjeżdzam to śpimy razem, chodzimy do kina , przytulamy się itd. On chyba też coś czuję, jednak wkurza mnie to że on ma dziewczynę, która go nie sznuje. Także denerwują mnie jego koleżanki, chyba jestem zazdrosna. On chyba jednak mnie nie traktuje poważnie, ponieważ jestem jego ciocią i wie że nie możemy być razem na serio. Jego mama czyli moja kuzynka nawet sprawdziła w internecie czy możemy być razem, bo chyba zauważyła że jesteśmy bardzo blisko. Nie wiem co mam robić brakuje mi go gdy nie ma go przymnie, nie lubię chodzić spać bez niego , lubię gdy mnie przytula .



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-30, 20:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Gość

Wysłany: 2012-08-16, 11:05   

agnieszkab, teoretycznie możecie być razem, i możecie sie przytulać. Ale wg prawa nie możecie uprawiać seksu. I tylko tyle w tym temacie.



 
 
Zauroczenie w członku rodziny
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-08-16, 16:27   

Nusquam napisał/a:
agnieszkab, teoretycznie możecie być razem, i możecie sie przytulać. Ale wg prawa nie możecie uprawiać seksu. I tylko tyle w tym temacie.


Trochę to przykre.




"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 13:00   

Przykre, bo jeżeli to poważne uczucie, a seksu uprawiać nie można to szkoda. Seks jest ważnym elementem związku, a oni w pełni nie mogą go stworzyć...



 
 
Zauroczenie w członku rodziny
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-08-17, 13:14   

naamah666 napisał/a:
Przykre, bo jeżeli to poważne uczucie, a seksu uprawiać nie można to szkoda. Seks jest ważnym elementem związku, a oni w pełni nie mogą go stworzyć...


Jeśli będą chcieli mimo wszystko być ze sobą, chociażby w ukryciu, to raczej nie możliwe, by nie uprawiali seksu. Jeśli nie będą się z tym afiszować, to będzie kwestia tylko ich sumienia.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-08-17, 13:26   

Mercy napisał/a:
naamah666, nie wiem ale moim zdaniem rodzina bliska powinna być aseksualna dla nas. To tak jak zakochać się w ojcu czy bracie...


Generalnie tak.
Czytałam kiedyś, że w wieku nastu lat zdarza się, że ktoś się zakochuje w swoim kuzynie, bracie, czy nauczycielu. Ale jest to bardziej fascynacja i zazwyczaj mija wraz z wiekiem.
Może po prostu czasem brakuje komuś kogoś bliskiego i gdy otrzyma cień sympatii, ciepła od drugiej osoby zaczyna się za bardzo angażować. (Trochę to pokrętnie napisałam :S).
Tak to sobie tłumaczę. Sama osobiście nie wyobrażam sobie, bym mogła zakochać się w kimś z rodziny. Znam co prawda dziewczynę, która wyszła za mąż za dalekiego kuzyna, ale to naprawdę daleka rodzina i na początku nawet nie wiedzieli, że są w jakikolwiek sposób spokrewnieni.

A co do autorki postu, to wydaje mi się, że Ona szuka bliskości, namiastki czułości po stracie chłopaka. Mogę się mylić, ale tak to odbieram.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 13:44   

meggi napisał/a:
naamah666 napisał/a:
Przykre, bo jeżeli to poważne uczucie, a seksu uprawiać nie można to szkoda. Seks jest ważnym elementem związku, a oni w pełni nie mogą go stworzyć...


Jeśli będą chcieli mimo wszystko być ze sobą, chociażby w ukryciu, to raczej nie możliwe, by nie uprawiali seksu. Jeśli nie będą się z tym afiszować, to będzie kwestia tylko ich sumienia.
_________________


To jest oczywiste. Popęd seksualny się zaspokaja, a oni będą to robić ze sobą ponieważ jest to forma bliskości.
Przykre, w sensie szkoda, dla nich bo życie w ukryciu to nie życie. Nie chciałabym przeżywać "takiej miłości".

Mercy napisał/a:
naamah666, nie wiem ale moim zdaniem rodzina bliska powinna być aseksualna dla nas. To tak jak zakochać się w ojcu czy bracie...


Oczywiście, że tak. Można stwierdzić, że mój brat/siostra to fajna dupa... Ale bez przesady. Jedynie co mogę powiedzieć, to to że współczuję. Mam koleżankę, która od kilku dobrych lat "kocha się" w swoim kuzynie i póki co nadal nie wymyśliłyśmy, jak jej pomóc.




 
 
Zauroczenie w członku rodziny
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-08-17, 13:57   

Mercy napisał/a:
meggi, nauczyciel to obca osoba więc zakochanie jest możliwe.


No fakt, zły przykład podałam. Chodziło mi o opisanie fascynacji jakim podlegamy w nastoletnim wieku.

Mercy napisał/a:
meggi, To nie jest tak, ze spotykamy się i kochamy :D


Oczywiście, że nie. Ale często mylimy zafascynowanie z uczuciem. I często na tym się kończy w przypadku kiedy zakochujemy się w kimś z rodziny.Tak mi się wydaje.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
agnieszkab
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 15:40   Racja

Wszyscy macie racje muszę sobie dać z tym spokój i znaleźć kogoś innego na związek . Będziemy nadal jak rodzina i nic poza tym.



 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Death_Shadow 
Devil is like me



Wiek: 28
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 55
Skąd: Okolice Poznania

Wysłany: 2012-08-19, 20:51   

Znaczy się niby możecie sobie być razem. Ale z tego co pamiętam z biologi to jeśli DNA 2 osób będzie z jednej rodziny to mogą być powikłania u dziecka. Co za tym idzie sex = NIE. No ale co mogę powiedzieć. Wiem jak to jest jak się w kimś takim zakocha itd. Nie mogę nic poradzić :( osobiście się w takiej sytuacji nie znalazłem.



 
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-07-29, 18:28   

Zmieniono nazwę tematu: Czy to możliwe?? na Zauroczenie w członku rodziny.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 23:09   

Przeżywałam. Do bliskiego kuzyna. Zaczęło się - już nawet nie pamiętam kiedy, zawsze inaczej na niego patrzyłam, wypowiedzi kierowanie do niego musiałam przemyśleć, ogarniała mnie niekiedy lekka nieśmiałość. W zasadzie dalej jak go spotykam i z nim rozmawiam to wydaje mi się, że czuję coś do niego i stres mnie nie opuszcza. Zaczęliśmy się ostatnio strasznie dobrze dogadywać i wszystko wróciło i jeszcze się nasiliło. Wydawało mi się albo i nie wydawało, że patrzy na mnie inaczej niż kiedyś, myślałam, że mu się podobam. Dzieli nas większa niż 5 i mniejsza niż 10 lat różnica wieku, ale mimo to dogadujemy się wspaniale. Traktował mnie inaczej niż inne kuzynki. Ostatnim razem widzieliśmy się w weekend i zauważyłam, że mniej się do mnie odzywa. Przykro było.
Doskonale wiem, że nic z tego nie będzie i nie ma ani co myśleć, ale myśli z głowy nie wyrzucę i nic nie poradzę na to, że ponad to go lubię i przykro mi, gdy nie poświęca mi zbyt wiele uwagi.




 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-28, 12:55   

W mojej rodzinie jest dość dziwny przypadek. Ciocia z wujkiem rozstali się całkiem niedawno, i wujek ma nową żonę, ta ma kilkoro dzieci z poprzedniego małżeństwa. Tutaj pokrewnego DNA nie ma, ale mój bliski kuzyn jest w bardzo bliskiej relacji ze swoją nową siostrą. Moim zdaniem po prostu nie wypada. Ona bardzo jest o niego zazdrosna z tego co wiem.
Dla mnie to trochę... Chore. Prawnie to jednak już jest rodzina. :)




 
 
Zauroczenie w członku rodziny
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-22, 14:08   

Od któregoś pokolenia związki wewnątrzrodzinne są legalne - nie wiem od którego, bo nigdy nie wnikałem.

Wspominałem też w innym temacie, że moim zdaniem każdego podświadomie, w większym bądź mniejszym stopniu, ciągnie do łamania reguł społecznych, tematów tabu, itp. Pociąg do członka rodziny jest jedną z takich rzeczy - innych interesować będą odmienne formy buntu. Jak to się mówi: "zakazany owoc smakuje najlepiej".




 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-11-22, 17:05   

Ktoś mi kiedyś mówił, że od któregoś tam stopnia pokrewieństwa związek jest legalny. Moja koleżanka ma przyjaciółkę, która właśnie jest w związku ze swoim jakby ''kuzynem'', ale to jest jakaś jej piąta woda po kisielu. Nie dopytywałam się nigdy o to, bo to dla nich wszystkich dośc ciężki do tłumaczenia temat ale tak czy siak, wiem że jest coś takiego. Sama jako dziecko byłam zauroczona w parę lat starszym kuzynie :x na szczęście nasza miłość nie rozkwitła a mi to przeszło :v



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Zauroczenie w członku rodziny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12