Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Psycholog
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-31, 16:28   

U mnie rozmowa raz w miesiącu, trwająca 30 minut. Niecałe bo w trakcie odbiera telefonu. Powtarza to samo co wizytę bo nie notuje i pyta o to samo... Nic te rozmowy nie wnoszą. Zwłaszcza, że ja jestem trudnym przypadkiem. :lol: Psychiatra jest o wiele lepsza. Nasze rozmowy nie są długie. Wiadomo mówię jej, czy leki działają itp. Ona więcej zadaje pytań i interesuje się niż ta psycholog...



 
 
Psycholog
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-17, 11:18   

Mój psycholog położył na mnie lache. Teraz mam przychodzić, raz w miesiącu i jeszcze te przywitania - co mnie tu sprowadza. Ładnie musiała przyj***ć w dekiel.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Psycholog
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 11:22   

B.A.D, wyjaśniła Ci skąd taka zmiana? Taka formułka w zasadzie nie jest niczym specjalnie dziwnym. Mój zawsze zaczyna rozmowę od pytania co u mnie. Może spróbuj wyjaśnić tę sytuację, hm?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Psycholog
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-17, 11:35   

Żurawek, nic nie wyjaśniła, wyczułem że coś jest nie tak. Zobaczę jak będzie, na następnej wizycie.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Psycholog
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 13:37   

B.A.D, w takim razie zachowała się skrajnie nieprofesjonalnie i jeśli ta sytuacja się nie wyjaśni, może wartoby poszukać pomocy u kogoś innego?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Psycholog
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 14:02   

B.A.D, Ja ostatnio się dowiedziałam, że trzeba mówić do psychologa nawet jakieś swoje ALE aby mieć szczersze relacje więc może to powiedz a jak nie będzie poprawy to lepiej zmienić :(



 
 
Psycholog
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 14:04   

buczxs, ja miałam to zaznaczone od razu. :roll: Na tym polega relacja terapeutyczna.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Psycholog
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 14:16   

Żurawek, tzn wiesz mi też koleś na początku mówił ale wiadomo, że człowiek od razu się nie otworzy ;) i ciężko mi było.
Gorzej, że trochę nie profesjonalnie się zachował mówiąc takie coś no i jedno spotkanie w miesiącu czy to nie za mało? :(




 
 
Psycholog
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-18, 12:32   

Następną wizytę mam 2.06 więc zobaczymy jak będzie, jeśli będzie mieć nadal wyje**ne na mnie, to chyba rzeczywiście pozostanie zmiana psychologa.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Psycholog
Jinsayun 



Wiek: 31
Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 8
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2016-05-18, 13:15   

Nigdy nie byłam zw swoimi problemami u psychologa ani u psychiatry.. Myślicie że to pomaga? Drogie są takie wizyty?



Jinsayun
 
 
Psycholog
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 13:17   

Jinsayun, bardzo wiele osób na tym forum korzysta z takiej pomocy.

Wizyty w ramach NFZ są darmowe. Nie wiem jak prywatnie, nigdy nie musiałem w ten sposób chodzić, więc się nie wypowiem.




 
 
Psycholog
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-18, 13:33   

Jinsayun, Tak jak Akyrp Ratavuli, powiedział -dużo osób na tym forum chodzi do psychiatry/ psychoterapeuty i ja z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że to pomaga.
No i tak jak Akyrp Ratavuli, napisał -
Akyrp Ratavuli napisał/a:
Wizyty w ramach NFZ są darmowe. Nie wiem jak prywatnie, nigdy nie musiałem w ten sposób chodzić, więc się nie wypowiem.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Psycholog
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 13:41   

Jinsayun, prywatnie to jest 80-120zł za wizytę. Do psychiatry bez problemu dostaniesz się na NFZ, na terapie też, ale musisz mieć skierowanie, no i czas oczekiwania jest długi.



 
 
Psycholog
Fearless 



Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2016
Posty: 299
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-18, 14:27   

Jinsayun, pomaga bardzo, jeśli tylko zaangażujesz się w terapię. Ważne też właśnie, żeby iść do terapeuty, a nie do psychologa, bo to zwiększa szanse na profesjonalną pomoc. Psychoterapeuta musi mieć certyfikat, który świadczy między innymi o tym, że sam jest po pełnej terapii, psychologiem może zostać każdy po skończeniu psychologii na uczelni wyższej.

Warto! :) Ja niedługo kończę terapię i mogę powiedzieć, że dzięki niej udało mi się zmienić spojrzenie na świat o 180 stopni.




 
 
Psycholog
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-19, 21:32   

Kiedyś zastanawiałem się, czy nie warto by pójść do psychologa szkolnego i powiedzieć co mi w głowie siedzi. Teraz uważam że to by było bez sensu.



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Psycholog
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11