Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ella
2015-06-27, 21:39
Piwa
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-10-22, 13:29   

Biedronkowy V.I.P. - coś niesamowitego. <3



 
 
Piwa
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-08, 22:54   

Lubię Kasztelany, Dębowe, Okocim, Magnusy.. w końcu zwykłe żubry.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Piwa
BlackAcid 



Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 107
Skąd: Łódź

Wysłany: 2012-12-08, 23:15   

Jak na aktualną porę roku to ze znośnej półki cenowej nie ma dla mnie nic lepszego od Tatry Grzańca. Może ma lekki posmak chemicznego ulepka, ale jak się nie ma co się lubi... Chociaż piwem to ciężko ten wynalazek nazwać.. ;)



 
 
Piwa
hrothgar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 21:57   

Aaa, co wy pijecie, tu nie dotarła jeszcze tzw. rewolucja piwna? Lech, Żywiec, Tatra - a fuj! Koncernowe paskudztwa bez smaku...Ja rozumiem, że nie będzie tu mowa o, nie wiem belgijskich piwach, piwach z amerykańskich czy skandynawskich mikrobrowarów. Lecz już mamy dobre polskie browary: Ciechan, Fortuna, Pinta, Ale Browar, Kormoran. Do tego znośne ceny na czeskie czy niemieckie piwa...Ja jestem wielbicielem piw, więc dlatego tak się uniosłem. Właśnie piję Imperial Stout z Emelisse (Holandia). Wczoraj zaliczyłem np. Aventinus Weizen Eisbock (12%) - trochę mulący i Espresso Stout z Emelisse (z dodatkiem prawdziwej kawy).



 
 
Piwa
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2013-02-24, 23:24   

ciecham miodowy <3
wiśnia w piwie <3
cornelius grejpfrutowy <3

Typowa baba ze mnie i jak mam wypić zwykłe "gorzkie" piwo to aż mnie trzęsie :p ale z braku laku i żubra się wypije ;)




 
 
Piwa
Gość

Wysłany: 2013-02-25, 00:02   

hrothgar, takie piwa, które wymieniasz nie wszędzie są dostępne, także nie ma się co dziwić, że ludzie piją popularne marki, bo w sumie tylko do tego mają dostęp. U mnie w mojej mieścinie można takie piwa dostać tylko w jednym sklepie, a i to nie zawsze... A importowane piwa są droższe.

Ja sobie najbardziej cenię piwa czeskie: Staropramen, Budweiser, ale pozwolić sobie na nie mogę raz na ruski rok. Z polskich lubiłam Tyskie Książęce, ale przestali produkować... Zadowalam się więc Perłą albo Łomżą. O ile jest w sklepie...

A nie znoszę ciemnych piw i porterów. W ogóle mi nie podchodzą.




 
 
Piwa
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-02-25, 00:04   

Ogólnie ja i mój pęcherz nie lubimy piwa. :D
Ale w towarzystwie preferuję Desperadosa. :D




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Piwa
Niewidzialny 



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 133
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-25, 00:24   

Lubię Lech'a i Dębowe Mocne. Kasztelan też może być. Nie lubię Desperados'a i innych smakowych, bezalkoholowe też odpada.:D



 
 
Piwa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-25, 00:59   

Uwielbiam Ciechana Miodowego, jest jeszcze takie piwo miodowe na bazie miodu gryczanego, bardzo smaczne ale nie pamiętam, jak się nazywa. Też z takich lepszych.
Perła niepasteryzowana
Kasztelan Jasne Pełne ale tylko w jednym regionie je można dostać
Piwo dawne z Konstancina - z mojego browaru w rodzinnym mieście, dziesięć kroków od bloku. :D




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Piwa
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-02-25, 01:36   

Yennefer napisał/a:
Kasztelan Jasne Pełne ale tylko w jednym regionie je można dostać


Jak to? To piwo jest wszędzie, również u mnie.




 
 
Piwa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-02-25, 08:01   

Sadist, a Łódź nie jest blisko Warszawy?? :D U mnie Kasztelan jest ale taki zwykły.

Somersby straciło swój urok i smak :(

Aktualnie od nowa wracam do smakowania piw i muszę w końcu spróbować portera jakiegoś.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Piwa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 08:28   

Duszka napisał/a:
a Łódź nie jest blisko Warszawy??

A Szczecin leży nad morzem :D




 
 
Piwa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-02-25, 08:30   

rozwielitka, ponoć leży ale nie wiem gdzie w Szczecinie jest to morze :D



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Piwa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 08:37   

Łatwo dojedziesz na plażę tramwajem 13. Do niedawna jeździła tam też 10, ale zmienili ostatnio trasę :)



 
 
Piwa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-02-25, 08:43   

rozwielitka, a statki tam są i na horyzoncie widać tylko wodę? Czy drugi brzeg :P ?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Piwa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12