Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Niedowaga
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2012-08-13, 16:00   

Scaliłam tematy.
Ludzie, dzień wcześniej był założony temat o niedowadze i na następny dzień założono kolejny...
bez przesady.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Niedowaga
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-01, 22:58   

Nie bywam głodna, a jak już mam ochotę coś zjeść to zjadam banana, jogurt, małą miseczkę płatków albo kromkę chleba i jestem pełna... jem głównie w nocy... obiad o 22 to coś zupełnie normalnego dla mnie... Co mam zrobić żeby być głodna albo żeby się tak szybko nie najadać? Chcę utrzymać wagę, którą mam i nie chcę schodzić niżej, a przy takiej diecie to mi się raczej nie uda.



 
 
Niedowaga
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-02-01, 22:59   

Może małe porcje ale częściej? To niby działa.



 
 
Niedowaga
Malanka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-14, 14:52   

Ja również mam niedowagę. A ten po nowym leku antydepresyjnym w ogóle nie chce mi się jeść. Może wiecie co zrobić w takiej sytuacji?



 
 
Niedowaga
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-05-20, 08:28   

Malanka, trochę się chyba trzeba zmusić.

Nie mogę się powstrzymać od zazdrości wobec userek, które mają niedowagę.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Niedowaga
Malanka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-20, 14:28   

meme, Jak chce, to mi oddaj ze 2, 3 kilo. Będę wdzięczna:) A zmusić się łatwo nie jest...



 
 
Niedowaga
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-05-20, 14:44   

Malanka, jeżeli chcesz przytyć, można się zmusić. Ja jestem na 'diecie' jem, jem, jem i jem po to aby przytyć. Jeśli brak apetytu to jedyny powód, jest do pokonania bez problemu.



 
 
Niedowaga
Malanka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-20, 17:35   

thnks, Depresja jest powodem. Więc co mam robić?:(



 
 
Niedowaga
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-05-20, 18:35   

Malanka, ja nie jadłam z tego samego powodu. Naprawdę da się do tego zmusić, tylko trzeba włożyć to trochę chęci. Przechodziłam i przechodzę to samo. W każdym momencie gdy jest okazja do tego by coś zjeść to jem. Ja przykładowo potrafię siedzieć przy komputerze 4h i nie zjem bo nie mam ochoty się ruszać, mówić, na nic nie mam siły, ale w końcu jest moment gdy trzeba iść do toalety. Wykorzystuję wówczas ten fakt że mijam kuchnię i wchodzę po coś do jedzenia, jem na siłę. Tak samo jak na siłę robię inne rzeczy, tak samo z jedzeniem.



 
 
Niedowaga
Malanka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-21, 08:35   

thnks, Ok. Spróbuję. Dzięki za poradę.



 
 
Niedowaga
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-07-31, 14:09   

Borykam się z niedowagą praktycznie od dziecka. Jednak wtedy brakowało mi tych 4-5 kilo do idealnej wagi, dzisiaj jest to około 15. Według BMI jestem na pograniczu wychudzenia z wyniszczeniem. Nie mam pojęcia skąd się to bierze, staram się jeść wszystko, czasem moje porcje są znacznie większe niż innych domowników. Jadam regularne posiłki o tych samych porach, w miarę zdrowe, stosowałam dietę wysokobiałkową - dalej nic. Zrobiło się to dla mnie wyjątkowo uciążliwe, ponieważ nie dość, że mam oszpecone ciało przez blizny, to dochodzi to tego, jak to moja matka określa, sylwetka kościotrupa.



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Niedowaga
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 14:14   

Byłaś z tym u lekarza, że tak naiwnie zapytam?



 
 
Niedowaga
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-07-31, 14:52   

Byłam. Będąc na szczepieniu, lekarka sama skierowała mnie na badania, ponieważ wydawało jej się to podejrzane. Wyszło mi wszystko w normie, nawet sama była zaskoczona wynikami.



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Niedowaga
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 16:04   

diversity, zacznijmy od takiego banału jak ciężkość kości i narządów. Może popytaj mamy czy np. lekkie kości mogą być u Was rodzinne? Są też od tego specjalne wagi. Możliwe, że masz szybką przemianę materii. A jakbyś określiła sama swój wygląd?



 
 
Niedowaga
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 16:14   

Nieodmiennie jestem pod wrażeniem, kiedy ktoś mówi, że był u lekarza ze swoją przypadłością, a ludzie kompletnie niezwiązani z medycyną lub związani, ale bez oglądania pacjenta, starają się być od lekarzy mądrzejsi.

Tak jak Terlik ostatnio jest bardziej 'uczony w piśmie od Franka.




 
 
Niedowaga
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11