Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2017-06-14, 22:34
Zdjęcia...
Autor Wiadomość
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 17:56   Zdjęcia...

?wirus napisał/a:
Od czego to zależy?

uspokajający widok krwi, wszechobecne rany... nie możesz tego poczuć, to chociaż pooglądasz.

?wirus napisał/a:
Oglądacie?

tak, choć teraz już nieco rzadziej.

?wirus napisał/a:
Co myślicie o oglądaniu?

no... różnie to bywa. raz pozwala się wzrokowo wyżyć, innym razem pcha do okaleczania.

?wirus napisał/a:
Co zrobić, by się od oglądania powstrzymać?

przede wszystkim, usuń 'te' zdjęcia z telefonu. naprawdę... nie są ci do niczego potrzebne.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2017-06-14, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zdjęcia...
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 18:00   

Dokładnie "nie możesz zrobić to popatrzysz". Kiedyś oglądałam. Nawet żeby się wyżyć zmontowałam filmik na temat. To było po to, żeby odwieść mnie od żyletki, przeżyć tę chwilę w sposób bezpieczny, z obrazem i czasem pomagało. Dziś jest zbędne.

Jeśli to popycha do aa, to jest niezdrowe i trzeba przestać. Zmusić się.




 
 
Zdjęcia...
Evicka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-26, 13:44   

Ja uwielbiam oglądać takie zdjęcia... Albo jakieś sceny gdy ktoś się tnie... Aż mi serce zaczyna mocniej bić..



 
 
Zdjęcia...
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-27, 00:50   

takie zdjęcia dają siłę ...
szczerze .. jak się potnę, czasami robię zdjęcie, dlaczego .. bo wtedy lepiej się uspokajam wiedząc, że to z mojej ręki krew wypływała i to jest moje itd ... bardziej pomaga niż czyjeś zdjęcia ..




 
 
Zdjęcia...
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-27, 14:09   

ja jedynie co kilkanaście postów dodaję jakieś najmniej brutalne na mojego bloga .. w końcu to tak jakby mój pamiętnik ... :roll:



 
 
Zdjęcia...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-27, 16:46   

Zdjęcia to ciekawy pomysł żeby sobie ulżyć. Oczywiście człowiek to jednostka indywidualna, nie każdemu by pomogła...

Czy oglądam takie zdjęcia? Tak. I to często. Miałam ich nawet masę w telefonie. Nie bałam się, że ktoś zobaczy, bo mojej komórki nikt nie miał prawa dotykać. Nie, nie są to moje zdjęcia.




Ostatnio zmieniony przez Naamah 2009-12-27, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zdjęcia...
Drakon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 01:03   

?wirus napisał/a:
Od czego to zależy?


Od mojego humoru .... który jest aktualnie niefajny

?wirus napisał/a:
Oglądacie?


Właśnie tak :(

?wirus napisał/a:
Co myślicie o oglądaniu?


oglądanie nie jest złe ale napewno robienie tego jest bardzo złe

Cytat:
Co zrobić, by się od oglądania powstrzymać?


wyłączyć internet :>


Przez te fotki tylko sie jeszcze bardziej dołuje ... ale widze że już tak mam i musi tak być ze mną




 
 
Zdjęcia...
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2009-12-28, 09:19   

Dawno temu zrobiłam dwa zdjęcia mojej pociętej ręki. Nie wyglądało to wtedy tak strasznie, nie cięłam się mocno. Sama nie wiem, czemu je zrobiłam. Rzadko je otwieram, jakoś nie czuję takiej potrzeby. A ogólnie rzecz biorąc zdjęcia autoagresji mnie zazwyczaj odpychają.



:myszka:
 
 
Zdjęcia...
gosc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 09:20   

Kiedyś kilka razy obejrzałam. Z ciekawości. Jakoś mnie to nie kręci na żaden sposób.



 
 
Zdjęcia...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 15:17   

Może to i lepiej, że Was odpychają, czy nie kręci...



 
 
Zdjęcia...
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 14:51   

Właśnie przeglądam cały zbiór wideo, który wyszukałam wtedy w sieci. Kiedy zaczęłam się ciąć. Te wszystkie klipy z 2:37, Prozac Nation, Thirteen, Painful Secret, Rules of Attraction, oraz Numb, Slit wrist theory i The way she feels... Ryczę, aż miło. Nic nie zamierzam odwalać. Potrzebuję to "wyrzucić" z siebie, przerzucając na obraz. Wypłakać, to, przeżyć, pozbyć się tego. Pęka mi serce, gdy to oglądam. Ale i tak gorzej by było, gdybym wybrała aa zamiast.



 
 
Zdjęcia...
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 00:57   

Nie oglądam. Nie odczuwam takiej potrzeby.



 
 
Zdjęcia...
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2010-06-13, 13:14   

Ja do tej pory lubię zerknąć na takie fotki. Sama zawsze robiłam zdjęcia nowej blizny.



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Zdjęcia...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-15, 15:38   

Ostatnio jakoś mnie tak nachodzi, że włączam sobie takie filmiki i zdjęcia... Znów pościągałam sobie autodestrukcyjne tapety...
A gdy leżę wieczorem w łóżku, przypominam sobie jak przejeżdżałam ładnie cyrklem od kostki do kolana... I rozkoszuję się dreszczem jaki mnie przechodzi.

Hm... Od nowa zaczynam kolekcjonować tapety.




 
 
Zdjęcia...
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2010-08-26, 22:27   

ja tak jak Nolcia, robię zdjęcia. jest jakaś ulga w tym, jak się widzi to tak jakby 'z zewnątrz'. i takie upewnienie się: "tak! to jest prawdziwe!" czy "mój ból jest realny!".
Wiecie sami, że na ludziach robią wrażenie takie widoki. Tzn. oczywiście nie chodzę dookoła i nie pokazuję. Właściwie tylko jeden jedyny raz zdarzyło mi się komuś pokazać fotkę (i do dziś żałuję - zły wybór osoby). Ale mam gdzieś z tyłu głowy świadomość, że jakby widzieli, to by zrozumieli, że JEST ?LE! że naprawdę jest (mi/w moim życiu/etc) ?LE!
Bo tak, to nie wierzą...
No i kończąc, ja robię zdjęcia swoich. Czasem oglądam w necie. I fakt, dreszcz przechodzi. Bo to wszystko jest takie... prawdziwe. Takie realne...




Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
 
 
Zdjęcia...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13