Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
DOCTOR WHO
Autor Wiadomość
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-18, 16:37   DOCTOR WHO

Czy są tu fani serialu Doctor Who? Mam potrzebę integracji z innymi "whovianami" D:

(czuję, że zjawią się osoby, które o boskiej postaci Doctora nie słyszały w życiu to od razu tłumaczę- Doctor Who to baaaardzo stary brytyjski serial science-fiction, który doczekał się 11(!) generacji doktorów. Serial w zasadzie jest starszy od startreka . Opowiada o przygodach tytułowego Doctora, który jest ostatnim przedstawicielem swojej rasy we wszechświecie i podróżuje w czasie(rasa ta to Władcy Czasu) za pomocą swojego wehikułu który nazywa się TARDIS i wyglądem przypomina policyjną budkę telefoniczną, która jest większa w środku niż na zewnątrz. no to tyle)




Ostatnio zmieniony przez 2016-02-26, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DOCTOR WHO
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-07-18, 19:48   

Całkiem fajny ten serial jest, widziałam kilka odcinków i chętnie obejrzałabym więcej ale trudno mi trafić na niego. Doktorek mało urodziwy (moim zdaniem), ale jakiś taki przyciągający wzrok i przygody ma niebanalne.



"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
DOCTOR WHO
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-18, 19:54   

kathika*** napisał/a:
Całkiem fajny ten serial jest, widziałam kilka odcinków i chętnie obejrzałabym więcej ale trudno mi trafić na niego. Doktorek mało urodziwy (moim zdaniem), ale jakiś taki przyciągający wzrok i przygody ma niebanalne.


W TV bardzo trudno trafić :c Kiedyś leciał na TVP, ale tylko jakiś czas, później na BBC (BBC produkuje ten serial) ale też sporadycznie.
Który mało urodziwy? D: Dla mnie i 10. i 11. to istne ciacha *__* Nawet 9. Doktor jest niczego sobie! Dobra..Spokojnie, muszę oddychać.. Znowu popadam w fascynacje.

Jakby nie patrzeć Doctora najlepiej oglądać w internetach~




 
 
DOCTOR WHO
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-07-18, 20:03   

Uroda, kwestia gustu :) , ale faktycznie poszukam w internecie, przyjemnie będzie sobie znów obejrzeć ten serial.



"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
DOCTOR WHO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13