Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rzęsy
Autor Wiadomość
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-03-30, 22:13   

20września, :tuli:

Dodam swoje pytanie, macie taki naprawdę sprawdzony tusz do rzes? Ja za każdym razem mam inny...
Obecnie snapskarę, która po kilku użyciach zaczęła robić grudki i jakoś oczy mnie od niej pieką :(




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Rzęsy
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-03-30, 22:31   

księżycowa, uwielbiam ten tusz i bardzo polecam.





 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-04-09, 15:51   

Ja ten od lat, niezawodny:





Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-19, 12:55   

Odkopuje.
Ktoś coś doklejanych rzęsach lub kępkach? Wiem że jest trochę modeli itd ale czy nawet takie "naturalne" nie będą wyglądać karykaturalnie, komicznie przy opadających powiekach i małych oczach?
Ostatnio zaczęłam o tym myśleć, bo moje rzęsy może nie są w beznadziejnym stanie, ale tak jakby brak im pigmentu i są trochę krótkawie. Tuszowanie to rosyjska ruletka, czasem wyjdzie całkiem całkiem, a czasem to szkoda gadać, tusz wszędzie tylko nie na rzęsach, ewentualnie całe posklejane.




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-19, 13:45   

Cirilla napisał/a:
czy nawet takie "naturalne" nie będą wyglądać karykaturalnie, komicznie przy opadających powiekach i małych oczach

Jak patrzę na ludzi w sztucznych rzęsach, to rzeczywiście niektórym bardziej pasuje, innym mniej. Chyba musisz spróbować. :lol: Zdaje się, że są dużo tańsze niż kilka lat temu.

Cirilla napisał/a:
ale tak jakby brak im pigmentu i są trochę krótkawie.

A próbowałaś henny, liftingu lub odżywki na porost rzęs?

Cirilla napisał/a:
Tuszowanie to rosyjska ruletka, czasem wyjdzie całkiem całkiem, a czasem to szkoda gadać, tusz wszędzie tylko nie na rzęsach, ewentualnie całe posklejane.

Hmm, kiedyś to samo mówiłam o sobie, ale okazało się, że to wina tuszu.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-19, 15:15   

chiroptera, próbowałam odżywek.b Jedna nawet dawała spoko efekt jako baza pod tusz. xD Henna i lifting mnie odrzucają. A tusz to już całkiem sporo wypróbowałam. Głowna wina pewnie leży w tym, że mam dużą wadę wzroku i maluję się 2 cm przed lustrem, bo inaczej nic nie widzę.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-19, 18:25   

Cirilla napisał/a:
Wiem że jest trochę modeli itd ale czy nawet takie "naturalne" nie będą wyglądać karykaturalnie, komicznie przy opadających powiekach i małych oczach?

Byś musiała spróbować, lub zapytać osoby, która się tym zajmuje.
Ja myślałam, że u mnie będą wyglądać tandetnie i niechętnie zgodziłam się na pomysł makijażystki, ale jak już je dokleiła to byłam w szoku jak mi się oko powiększyło i dużo ładniej to wygląda, na tyle że od czasu do czasu zastanawiam się nad takim pomysłem.




 
 
Rzęsy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-19, 18:54   

Cirilla napisał/a:
Wiem że jest trochę modeli itd ale czy nawet takie "naturalne" nie będą wyglądać karykaturalnie, komicznie przy opadających powiekach i małych oczach?


Nie. Ja miałam na ślubie i wyglądały naturalnie. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy makijażystka nie przesadzi.




 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-20, 07:57   

Szara Eminencja napisał/a:
Cirilla napisał/a:
Wiem że jest trochę modeli itd ale czy nawet takie "naturalne" nie będą wyglądać karykaturalnie, komicznie przy opadających powiekach i małych oczach?


Nie. Ja miałam na ślubie i wyglądały naturalnie. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy makijażystka nie przesadzi.


Co prawda w swoim przypadku to ja będę makijażystką, ale chyba dam se spokój z tym. Moje oczy wyglądają okropnie i doklejane kępki/rzęski tego nie zmienią. :( Syndrom małych oczu, opadających powiek i zasadniczo takich powiek, których nawet nie widać. :roll: :facepalm:




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-20, 09:42   

Też mam takie powieki. To nie jest tak, że z tym się nie da nic zrobić. Takie oko maluje się po prostu trochę inaczej.

Poza tym polecam odzienny masaż twarzy. Ociupinkę polepsza sprawę.




 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-20, 10:15   

Szara Eminencja, wiem że się maluję trochę inaczej, ale fajnie byłoby móc normalnie wyglądać bez makijażu. xD



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-20, 10:21   

Wiem co masz na myśli :lol:

Tylko, że my wyglądamy normalnie! Jesteśmy ludźmi i wyglądamy jak ludzie.

Ech, ja już jestem za stara, żeby się na siłę wpisywać w kanony obowiązującego piękna made in Instagram :lol: .




 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-22, 09:07   

Cirilla napisał/a:
chiroptera, próbowałam odżywek.b Jedna nawet dawała spoko efekt jako baza pod tusz. xD Henna i lifting mnie odrzucają. A tusz to już całkiem sporo wypróbowałam. Głowna wina pewnie leży w tym, że mam dużą wadę wzroku i maluję się 2 cm przed lustrem, bo inaczej nic nie widzę.


Z odżywek polecam to cudo: Long 4 Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs :) Jest przegenialna.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-22, 10:30   

WhiteBlankPage., od paru osób wiem, że akurat ta odżywka nie sprawdziła się im. :c



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Rzęsy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-06-22, 10:37   

Cirilla, ja z kolei nie znam w sumie nikogo, komu nie pomogła i każda kobitka, którą znam i jej używała - jest zachwycona spektakularnym efektem. Ja jestem wniebowzięta np. :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Rzęsy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11