Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Autor Wiadomość
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-18, 19:27   

Stoję właśnie nad bardzo poważną decyzją rodzicielską: czy zawalić dzieciom 1/4 pokoju dużym basenem z 1200 kulek i zjeżdżalnią? Czy bardzo będę tego żałować potykając się o te kulki? Czy wolę mieć ten basen czy przestrzeń?

Mi to brzmi jak spełnienie marzenia z dzieciństwa oraz ciepła kawa :lol: ale nie wiem.

Serio od kilku dni nad tym myślę, chcę kupić dzieciom fajny prezent na święta :? .




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-18, 20:23   

Maze, moj maluch uwielbia ale nie ma w domu, tylko jak jedziemy do mojej przyjaciółki to tam dzieciaki mają taki mega duży basen z piłkami.
Ona za to twierdzi, że to jest przereklamowana sprawa... piłki walają się po całym domu, bo dla dzieciaków najlepsza zabawa jest rozrzucanie ich. Mówi też że faktycznie fajna zabawa to była przez pierwszy tydzień.
Więc nie wiem... też zawsze chciałam to Kaziowi kupić ale gdy był mniejszy i był na to czas - nie miałam miejsca, teraz wydaje mi się to bez sensu, bo już się tym tak nie zabawi.




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-18, 20:59   

Czu, no właśnie tak się obawiam, że będzie fajnie przez kilka dni, a potem tylko bałagan do sprzątania i wielki klamot w pokoju do omijania.

W dodatku mamy już w domu jedną zjeżdżalnię więc to kolejny argument na nie :lol: .

Szkoda, bo w ogóle nie mam pomysłu na prezenty dla dzieci pod choinkę i myślałam że ten suchy basen by załatwił sprawę :roll: .




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11