Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 14:02   

Chochlik napisał/a:
Teraz piszesz coś co sugeruje, że zajmowanie się nim też jest złe.

Zupełnie nie to miałam na myśli... chodziło mi raczej o to, że zajmowanie się dzieckiem przez ojca powinno być na tyle rzeczą naturalną, że nie potrzeba tutaj tworzyć nowego terminu dla wyróżnienia ojców zajmujących się dzieckiem... no każdy z racji bycia ojcem powinien się zajmować, a nie tylko tacy, co im "tacierzyństwo" pasuje... Co do udawania matki, to miałam na myśli udawanie typowej Matki Polki Nadopiekuńczej, co to dzieciaka nawet w trzydziestostopniowy upał nie wyprowadzi na dwór bez czapeczki i skarpetek, do pediatry dzwoni średnio co 4h i oczywiście uważa, że powinna być przez wszystkich specjalnie traktowana, bo przecież ona ma wielką MISJĘ do wykonania. :roll:




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-21, 18:20   

Nie wiem, czy dotarła tu już ta informacja, ciężko mi to sprawdzić ponieważ korzystam z forum na telefonie, ale generalnie mamy dwa forumowe porody z ostatnich dni... Widzę teraz u meme zdjęcia dzidzi z soboty...


<<< Dodano: 2014-07-21, 19:21 >>>


Czy urodziła już dawno, a ja jak zwykle wyjdę na niedoinformowaną idiotkę...? :facepalm:




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 18:25   

Sadist napisał/a:
Widzę teraz u meme zdjęcia dzidzi z soboty...

A.. co to znaczy 'u meme'? Bo ja na forum nie zanotowałam.




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-21, 18:38   

Chochlik, http://www.autoagresywni....ewprofile&u=577

Nie kojarzysz jej?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 18:40   

Ella, ZDJĘĆ nie zanotowałam...


<<< Dodano: 2014-07-21, 19:40 >>>


Zdjęć dziecka meme nie zanotowałam na forum...




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-21, 22:06   

Zapomniałam dodać, że NA FEJSBUKU.



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 20:27   Problemy z dzieckiem

Zauważyłam, że nie ma jeszcze takiego tematu. Coraz więcej forumowiczek zostaje mamusiami (a forumowicze tatusiami) i chciałabym, żeby było to miejsce gdzie możemy służyć sobie radą w związku z problemami z naszymi dziećmi. Takie "mamusia mamusi na pomoc" :) . W miarę możliwości zaznaczcie w poście ile dziecko ma lat/miesięcy.
***
Chciałam Was zapytać czy macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby oduczyć dziecko zgrzytania zębami? Boję się, że Piotruś (rok i 5 miesięcy) pokruszy sobie ząbki, a coś ewidentnie powinnam z tym zrobić.




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-28, 20:48   

Marianna, mamy cały dział temu poświęcony. Scaliłam. :)




:myszka:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 20:54   

aga_myszka, dziękuję i przepraszam za bałagan... :( . Przez telefon trudniej się nawiguje w poszukiwaniu tematów. A swoją drogą nazwa tematu z wyrazem "paplanina" kojarzy mi się jak takie niby rozmowy o dzieciach, ale o niczym... nie macie pomysłu jakby możnabyło zmienić nazwę tematu? Obecna ewidentnie kłuje mnie w oczy...



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-28, 21:35   

Marianna, mi sie paplanina nie kojarzy źle... taka paplanina o dzieciach, ogólne rozmowy o wszystkim co związane z dziećmi. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 20:20   

A ja chyba jestem jakaś dziwna. Zawsze chciałam mieć dziecko, a jednocześnie ciężarne na maksa działają mi na nerwy. Szczególnie jedna, która ze mną studiuje i wykorzystuje ciążę do uzyskiwania najlepszych ocen. Każdy się lituje, bo w ciąży to nie może się denerwowac.



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 22:35   

Samotna93, wydaje mi się, że odzywa się w Tobie po prostu instynkt macierzyński :) . A to, że nas ktoś denerwuje to i bez ciąży się zdarza (przynajmniej u mnie ;) ).



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 22:47   

Marianna , kiedyś ktoś powiedział mi, że skoro nie potrafię zdefiniować, określić, czym jest instynkt macierzyński to znaczy, że go nie mam.
A ta dziewczyna serio mnie irytuje i jeszcze wszystkie w grupie jej nadskakują, a ja dla odmiany nie będę. Guzik mnie obchodzi, czy będzie miała syna, czy córkę, czy co tam jeszcze. Zaszła ? Ok, ale to nie powód do lepszego traktowania i faworyzowania. A poza tym, jaka matka ma w planie zostawić miesięczne dziecko pod opieką niewiadomo kogo - termin ma na wrzesień - i wyjechać do innego miasta, żeby studiować dziennie ? Moim zdaniem to nie jest normalne i ta osoba nie zasługuje na miano ' matki '.




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-05-30, 23:13   

Samotna93 napisał/a:
Moim zdaniem to nie jest normalne i ta osoba nie zasługuje na miano ' matki '.

Wydaje mi się, że do uzyskania tytułu "matki" brane są pod uwagę inne wyznaczniki. I nie mam tu na myśli jedynie faktu porodu.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-31, 17:14   

Axxie, może i tak, ale czy normalnym jest zostawienie miesięcznego dziecka bez opieki matki ? Akurat takie najbardziej matki potrzebuje.
A poza tym, akurat ta osobniczka jest niesamowicie chamska.


<<< Dodano: 2016-06-24, 15:52 >>>


A jeszcze takie pytanie przyszło mi do głowy - jaki jest Wasz stosunek względem karmienia dziecka ( szczególnie piersią ) w miejscu publicznym?




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12