Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Autor Wiadomość
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-24, 19:16   

Duszka napisał/a:
ciężko pójść się kochać do pokoju obok gdy dziecię śpi...


Dlaczego, bo nie rozumiem? :roll:




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-10-25, 10:28   

bastith, bo hałas i tak się tworzył i on sie budził. Jejku, a poza tym śpi sobie u siebie spokojnie i tak nam wygodniej. No i nie wyobrażam sobie spać z dzieckiem, które się wierci, w jednym łóżku...

Ort, int. // Aga




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2013-10-25, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-12-06, 18:01   

Ja spałam za swoją mamą do 13 roku życia. Bałam się sama spać, histeryzowałam w nocy. Taty nie ma więc mamie to bez różnic czy z nią spała czy nie :roll:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 18:03   

Zmienię temat. Dzisiaj dostałam smsa od mamy czteroletniego chłopca. Uznał on, że prezenty przyniósł mu... Creeper! Szkoda, że nie :fsm:



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-12-06, 20:34   

Ciekawe bardzo ciekawe. :D

Kropeczka. Tost. :D




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2013-12-06, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2014-02-21, 19:36   

Martwi mnie przyrost wzrostu Elenki. Cały czas jest to 3 centyle. Za tydzień skończy 10 msc, a ma 67 cm. Przy wadze 8 kg wygląda jak pulpecik, ale mam wrażenie, że rośnie wszerz, a nie wzdłuż:( Wagowo przybywało jej od urodzenia 400- 500 gram miesięcznie. Pediatrzy tłumaczyli sobie to, że ma rozszczep i może gorzej jej sie je, ale dzieci z rozszczepem sa duże i wysokie. Nie wiem czy powinnam domagać się jakis badań? Miał ktoś styczność z czymś takim? :shock:



Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-02-22, 16:28   

meggi, ale weź pod uwagę, że Elenka urodziła się wcześniej. Mój Dawid urodził się w 36 tygodniu i przez prawie rok na siatkach centylowych ledwo sięgał granicy dolnej normy. Na dzieci z problemami trzeba wziąć poprawkę, oczywiście obserwować ale też nie panikować, że coś nie tak jest. Podaj mi na pv albo na fb obwód głowy małej, obwód ramienia i dokładną datę jej urodzenia. Sprawdzę Ci na siatkach i powiem jak to wygląda według mnie.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 18:31   

Tak zmieniałam nazwę działu dzisiaj... i tak sobie myślę, że coraz bardziej mnie irytuje, że Polki, w świadomości społecznej odpowiedzialności za dziecko, rozmnażają się partenogenetycznie. :roll:



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 20:55   

Lady Emaleth napisał/a:
Polki, w świadomości społecznej odpowiedzialności za dziecko, rozmnażają się partenogenetycznie. :roll:

No to chyba czas zacząć się zabezpieczać. :lol:




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-16, 21:52   

Lady Emaleth napisał/a:
partenogenetycznie

Przetłumaczysz?




:myszka:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 22:13   

aga_myszka, bez zapłodnienia. Bez udziału plemnika.



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-16, 22:17   

Czyli tzw. "wiatropylność", tak? I, jeśli dobrze zrozumiałam, zgadzam się z Em. Obserwuję, jak często odpowiedzialność za dziecko spada tylko i wyłącznie na kobietę.



:myszka:
 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 22:19   

aga_myszka, właśnie o to chodzi.



 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 10:03   

aga_myszka napisał/a:
Obserwuję, jak często odpowiedzialność za dziecko spada tylko i wyłącznie na kobietę.

Tylko pytanie brzmi czy to kwestia tego, że ojcowie się wycofują/uciekają czy też, że nikt ich jako rodziców nie traktuje poważnie.
Przeraża mnie wschodząca moda na "tacierzyństwo"... bo niezmiennie mi się to kojarzy z ojcem próbującym na siłę udawać matkę... i to chyba nie tędy droga... :roll:




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 15:13   

Lady Emaleth napisał/a:
Przeraża mnie wschodząca moda na "tacierzyństwo"... bo niezmiennie mi się to kojarzy z ojcem próbującym na siłę udawać matkę...

Mnie w "tacierzyństwie" przeraża nazwa. :D
A sama idea... polega na tym, że ojciec zajmuje się swoim dzieckiem, spędza z nim czas i na zabawie, i na opiece, i na wychowaniu. No i teraz pytanie... Skoro zajmowanie się własnym dzieckiem przez ojca jest 'udawaniem matki na siłę', to jakie powinno być prawidłowe zachowanie ojca wobec dziecka? Z tydzień temu narzekałaś na 'partenogenezę', więc zakładam, że olewanie dziecka przez ojca jest twoim zdaniem złe. Teraz piszesz coś co sugeruje, że zajmowanie się nim też jest złe.




 
 
Paplanina ciążowo-macierzyńska
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13