Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gwałt
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-12, 22:57   

I co w związku z tym, że kobiety mogą wyglądać lub zachowywać się wyzywająco? Co z tego twoim zdaniem wynika?



 
 
Gwałt
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-12, 22:59   

Chodzi o coś, co określane jest mianem "wyzywającego zachowania pokrzywdzonego".




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Gwałt
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-13, 00:05   

Hekate napisał/a:
Nie bronię, tylko zwracam uwagę na to, że kobiety mogą prowokować swoim wyglądem, albo zachowaniem. Mówię o kobietach zachowujących/ubierających się wyzywająco, czy też momentami wulgarnie
Hekate, i masz całkowitą rację. Jeśli nawet w świątyniach gdzie przecież są ludzie ktorzy teorytycznie wyznają zasady i przyjęte normy są kobiety w mini czy szortach to...sorry więcej pytań nie mam.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Gwałt
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 00:08   

Nadal nie wiem co wynika z tego, że ona tą mini założy.



 
 
Gwałt
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 00:10   

Chochlik, "sama się prosiła o nieszczęście". Chyba w tę stronę to zmierza.



 
 
Gwałt
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 00:13   

Złośnica, właśnie dlatego pytam, bo jak ktoś takie tezy wygłasza i jednocześnie mówi, że nie usprawiedliwia gwałciciela, to chyba jednak nie wie co mówi.



 
 
Gwałt
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 04:06   

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---

Zauważyłam, że mój współlokator ani na mnie, ani na Adę się nie rzuca jak nas przypadkiem w majtkach zobaczy. Jest dziwny, że nie reaguje na jawną prowokację, toż przecież skoro wyjdę w nocy do kibla w majtkach, jest wyraźnym sygnałem, że chcę się p****ć.

Przepraszam za ton wypowiedzi.

Nie klniemy tu. Zło.




Ostatnio zmieniony przez 2015-12-13, 08:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gwałt
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-13, 07:26   

Prawda jest taka, że kobieta może sobie chodzić nawet nago, ale kiedy mówi "nie", to znaczy "nie".



 
 
 
Gwałt
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 11:37   

Evi napisał/a:
Prawda jest taka, że kobieta może sobie chodzić nawet nago, ale kiedy mówi "nie", to znaczy "nie".
No właśnie. Ale przerażające jest to, że nawet kobiety często biorą udział w przenoszeniu części winy na ofiarę gwałtu, "bo mogła się skromniej ubrać".



 
 
Gwałt
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-13, 11:55   

Zaq napisał/a:
Evi napisał/a:
Prawda jest taka, że kobieta może sobie chodzić nawet nago, ale kiedy mówi "nie", to znaczy "nie".
No właśnie. Ale przerażające jest to, że nawet kobiety często biorą udział w przenoszeniu części winy na ofiarę gwałtu, "bo mogła się skromniej ubrać".


Tak... Przerażające i smutne.

Mini prowokująca do gwałtu. Dekolt "zmuszający" nieporadnych przedstawicieli płci męskiej do przemocy seksualnej. Zaszczuci cycem po prostu muszą, z automatu przestają słyszeć nie, bo kawałek ciała do nich krzyczy "tak"?

A co z tymi flirciarami, które uśmiechają się, rozmawiają, ale odrzucają zaloty? No przecież były miłe, poszły na randkę, to chamstwo, że nie dały, po co więc na randkę szły, prowadziły konwersację, jak nie miały zamiaru dawać, nie? Też współodpowiedzialne, po co w ogóle się umawiały, skoro nie chciały się gzić?




Disqualified as a human being.
 
 
Gwałt
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-13, 12:41   

A po co do domu zaprosiła? Przecież faceta do domu zaprasza się tylko na seks. :)



 
 
 
Gwałt
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 12:41   

Dla mnie śmieszne jest to zwalanie części winy na kobiety, które chodzą wyzywająco obrane. Facet nie powinien zachowywać się, jak zwierze czy bestia, która nie słyszy próśb i błagań, bo akurat w tym momencie ma ochotę się spuścić. :roll: Jesteśmy istotami myślącymi. Podobno.

To, że kobieta ma ładne i zgrabne nogi nie oznacza, że nie może ich pokazać poprzez krótkie spódniczki, bo zaraz ktoś oskarży ją o prowokowanie. Nie żyjemy w Islamie, gdzie mój nagi nadgarstek jest symbolem rozłożonych nóg i błagań o penetrację.




 
 
Gwałt
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-13, 13:02   

Naamah napisał/a:
Nie żyjemy w Islamie, gdzie mój nagi nadgarstek jest symbolem rozłożonych nóg i błagań o penetrację.
Spokojnie, już niedługo. Niedawno słyszałem w radiu wywiad z jakąś "ekspertką" od spraw imigrantów. Padł przykład, że u Czeczenów jest zupełnie inne pojęcie nagości niż u nas, ale ta oświecona "ekspertka" powiedziała, że to żaden problem, bo jeżeli w polskiej klasie jest jakieś dziecko imigrantów, to wystarczy, że polskie dzieci na WF-ie będą ćwiczyć w strojach zakrywających wszystko prócz głowy i dłoni.



 
 
Gwałt
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-10-01, 21:59   

Nie wiem czy gdzieś się to już nie przewinęło.

http://pikio.pl/18-apogeu...edzy-maja-ubaw/

Gimbaza. Więc skończy się co najwyżej na poprawczaku, o ile ktoś w ogóle złoży zawiadomienie do prokuratury.

Czy gdyby chodziło o osoby pełnoletnie, to czy ta dziewczyna powinna zostać skazana na karę więzienia? Jeśli tak, to powinni by ją osądzić tak jak faceta? Jeśli nie, dlaczego? Co zrobić z jej koleżkami?




 
 
 
Gwałt
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-02, 11:56   

Dziewczyna powinna być ukarana, tak jakby był ukarany facet, który zrobiłby to samo nieprzytomnej koleżance.
Nie ważne czy doszło do stosunku, czy nie (kwestia biologiczna w przypadku nieprzytomnego chłopaka). Nie wyraził na nic zgody, był nieprzytomny i nie tylko nikt mu nie pomógł, a jeszcze postąpiono gorzej, bo go nagrywano i kibicowano gwałcicielce (dlaczego podkreśla mi to słowo na czerwono?!).

Moim zdaniem dziewczyna szukała po prostu uwagi rówieśników, podobało jej się, że jej kibicują i zachęcają dalej do działania. To straszne, że przyćmiło jej to myśl o konsekwencjach.
Nie wiem, co bym zrobiła gdybym była jej matką.




 
 
Gwałt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12