Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gwałt
Autor Wiadomość
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-11-21, 21:05   

To zależy od punktu widzenia, ale nawet jeśli przyjąć Twoją wersję to może nie doprowadzać do uzależnienia, a jeśli już w uzależnienie wpadnie, to może podjąć środki umożliwiające mu wyjście z nałogu. Oczywiście można powiedzieć, że większość uzależnionych działa jak automaty, i gdy pojawia się pokusa nie mogą się powstrzymać i biorą to, czego potrzebują, ale zawsze mają możliwość kontrolowania się, czy podjęcia decyzji wbrew swym pokusom (jak dla mnie).



"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
Ostatnio zmieniony przez Dante 2011-11-21, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gwałt
Barcis 


Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 88
Skąd: Wielkopolska

Wysłany: 2011-11-22, 01:02   

Dante napisał/a:
ale zawsze mają możliwość kontrolowania się, czy podjęcia decyzji wbrew swym pokusom

Chyba za bardzo upraszczasz te sprawe, u osób uzależnionych nałóg jest na pierwszym miejscu i nie mają możliwości kontrolowania pokusy bo jest ona silniejsza od nich, uzależnienie przejmuje kontrole nad ich tokiem rozumowania i często uniemożliwia im podejmowanie racjonalnych decyzji




 
 
Gwałt
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-11-22, 18:08   

Barcis napisał/a:
, u osób uzależnionych nałóg jest na pierwszym miejscu i nie mają możliwości kontrolowania pokusy bo jest ona silniejsza od nich, uzależnienie przejmuje kontrole nad ich tokiem rozumowania i często uniemożliwia im podejmowanie racjonalnych decyzji

Uzależnienie od papierosów zdaje się przeczyć temu - jeśli ktoś pali to jest świadom tego, co robi, konsekwencji uzależnienia, a i zawsze może podjąć decyzję o walce z nałogiem. Nie mów, że jest inaczej, bo jestem tego najlepszym przykładem ;)

I może nieco sprostuję swoją wcześniejszą wypowiedź - uważam, że każdy człowiek posiada "potencjał" do świadomego życia i do kontrolowania swych pokus / uzależnień (i całej wymienionej reszty). Uważam, że osoby, które nawet są głęboko pogrążone w nałogu mogą z niego wyjść, jednakże takie osoby jak dla mnie niewiele różnią się od zwierząt - wstać, najeść się, zaspokoić potrzeby (związane z nałogiem), iść spać i przeżyć kolejny dzień.




"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
Ostatnio zmieniony przez Dante 2011-11-22, 18:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Gwałt
Gość

Wysłany: 2011-11-22, 20:39   

Cytat:
Uzależnienie od papierosów zdaje się przeczyć temu - jeśli ktoś pali to jest świadom tego, co robi, konsekwencji uzależnienia, a i zawsze może podjąć decyzję o walce z nałogiem. Nie mów, że jest inaczej, bo jestem tego najlepszym przykładem ;)


Papierosy działają troszeczke inaczej. Nie uzależniają fizycznie. Człowiek uzalezniony od alkoholu lub heroiny sam nie jest w stanie zrobić nic, a i nawet podczas odwyku w szpitalu może umrzeć - sam jak byłem w szpitalu to na łóżku obok leżał alkoholik, i umarł - nie byli w stanie go uratować - i nie umarł od alkoholu, ale od jego braku, dostał delirki i koniec.

Cytat:
jednakże takie osoby jak dla mnie niewiele różnią się od zwierząt


A znasz kogos kto sie różni od zwierząt ?




 
 
Gwałt
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-11-22, 20:49   

Ja sobie popić nigdy nie mogę, bo kobiecie nie wypada słyszę. Zawsze obstawę mam ale kobiecie nie wypada.
Nie wierzę facetom więc też nie pije. Dlaczego nie wierzę, przez własny gwałt. I widzę oczy nawet kolegów mojego Rafała. Oni wszyscy chcieliby mnie wydymać jak się nadarzy okazja- a tak nie powinno być. Nikt nie powinien mieć prawa dotknąć kobiety bez jej zgody jak i mężczyzny. Kobieta powinna móc przejść się po ulicach jak mężczyzna w krótkich spodenkach i bez górnej warstwy ubrania tak jak większość mężczyzn latem. No ale wśród nas żyją ludzie, nad którymi biorą górę pożądania.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gwałt
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-11-22, 20:56   

Nusquam napisał/a:
A znasz kogos kto sie różni od zwierząt ?

To zależy jak na to spojrzeć. W sensie biologicznym jesteśmy zwierzętami, ale jednak psychicznie / mentalnie jest pewna różnica. Porównując do zwierząt miałem na myśli właśnie tę sferę.

Duszka napisał/a:
Kobieta powinna móc przejść się po ulicach jak mężczyzna w krótkich spodenkach i bez górnej warstwy ubrania tak jak większość mężczyzn latem. No ale wśród nas żyją ludzie, nad którymi biorą górę pożądania.


Tak z ciekawości - nie czułabyś podniecenia widząc przystojnego i dobrze zbudowanego bruneta bez spodni i bielizny eksponującego swoje pośladki i i nieskromne przyrodzenie? :> Chyba że w swojej wypowiedzi masz na myśli konkretne działanie, a nie zwykłe "gapienie się".




"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
Ostatnio zmieniony przez Dante 2011-11-22, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gwałt
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-23, 22:47   

Dante napisał/a:
Tak z ciekawości - nie czułabyś podniecenia widząc przystojnego i dobrze zbudowanego bruneta bez spodni i bielizny eksponującego swoje pośladki i i nieskromne przyrodzenie? :> Chyba że w swojej wypowiedzi masz na myśli konkretne działanie, a nie zwykłe "gapienie się".


Ja bym była, ale nie oznacza to, że podeszłabym do niego, zaciągnęła go w jakąś ciemniejszą uliczkę i wykorzystała (Choć pewnie miałabym na to ochotę;p).




 
 
Gwałt
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-11-23, 23:17   

naamah666 napisał/a:
Ja bym była, ale nie oznacza to, że podeszłabym do niego, zaciągnęła go w jakąś ciemniejszą uliczkę i wykorzystała (Choć pewnie miałabym na to ochotę;p)

Trafiłaś w sedno ^^ . Pokusa jest czymś naturalnym i tak, jak kobieta ubierająca się w super mini mająca dekolt do pępka powinna liczyć się z rozbierającymi spojrzeniami. I tak jak owy facet paradujący nago może ubierać się jak chce (no prawie), ale jeśli obchodzi go/ją opinia innych, to powinni się z tym liczyć.
Inna sprawa, że nadmierne odkrywanie tego i owego może być potraktowana jako zachęta, ale oczywiście niczego nie powinno się robić na siłę (jak nie będzie chciała, to nie) :)




"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
Ostatnio zmieniony przez Dante 2011-11-23, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gwałt
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2011-11-25, 09:15   

Dzisiaj w DD TVN był reportaż o zgwałconej 11latce przez 3 12latków. Oni nawet za to kary nie poniosą bo wiadomo jakie jest nasze prawo. Szkoła chciała to "zamieść pod dywan".

Kur*a mać. nawet brutalne morderstwo mnie tak nie bulwersuje jak gwałt.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gwałt
Gość

Wysłany: 2011-11-25, 10:21   

Cytat:
Kur*a mać. nawet brutalne morderstwo mnie tak nie bulwersuje jak gwałt.


U mnie popdobnie. Bo osoba która dostanie kulke w łeb nie cierpi, a osoba zgwałcona musi z tym żyć.




 
 
Gwałt
Barcis 


Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 88
Skąd: Wielkopolska

Wysłany: 2011-11-25, 12:15   

Nusquam napisał/a:
osoba która dostanie kulke w łeb nie cierpi, a osoba zgwałcona musi z tym żyć.

Dlatego uważam że kary za gwałt powinny być takie jak za morderstwo.




 
 
Gwałt
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-11-25, 14:02   

Psychosis napisał/a:
Kur*a mać. nawet brutalne morderstwo mnie tak nie bulwersuje jak gwałt.
ehh i co zrobić... nic nie można a ona będzie okaleczona do końca życia.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gwałt
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-12-03, 00:04   

Za gwałt to powinni moim zdaniem obcinać conieco i facet by sie dwa razy zastanowił przed zrobieniem tego znając jakie mogą być konsekwencje...



 
 
Gwałt
Angry-Bird
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 23:31   

Gwałt jest straszny jako mały wyrostek zostałem w ten sposób potraktowany przez pewnego lekarza co jakiś czas śni się to bywają noce że wcale nie śpię z tego powodu
ale z tego co wiem ten pan dalej wykonuje swój zawód zresztą już nie długo zemsta będzie moja sku***yn będzie cierpiał dużo gorzej niż ja postaram się o to najwyżej pójdę siedzieć ale zarznę go jak ...nie ważne muszę jeszcze pokonać głupi lęk przed zbliżeniem się do niego ten strach mnie blokuje

edit by Evi
Błąd ort. i bluzgi. NIE KLNIEMY!




Ostatnio zmieniony przez Evi 2012-01-13, 01:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gwałt
Aliie
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-23, 00:20   

Outsider, coz, kiedy szlam na tamta impreze nie szlam tam z mysla, ze spije sie w sztok. Nie mam tego w zwyczaju, tez sie po sobie nie spodziewalam ze tak sie moge upic. Nie zalatwilam sobie tez dlatego zadnej obstawy, bo dla mnie impreza nie laczy sie z totalnym zgonem. Ubrana bylam w normalne spodnie i bluze jezeli to jest tez az tak wazny szczegol dla Ciebie, nie zachowywalam sie prowokujaco, jezeli to niby mialoby dolozyc mi winy.
Doskonale wiem, ze popelnilam blad i uwierz mi, ze uslyszalam to juz i od policji i ginekologa i prokuratora i w poradni prawa. Ale po prostu mialam nadzieje, ze chociaz tutaj tego nie uslysze.
No i ostatecznie to ja z tym musze zyc, wiec chyba dostatecznie jestem ukarana.




 
 
Gwałt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12