Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystko znowu wróciło
Autor Wiadomość
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-12-08, 00:09   

To nic dziwnego, że wielu osobom nasiliło się ostatnio złe samopoczucie. To zbiór różnych czynników. Zbliżają się święta, które dla wielu z nas nie będą wcale szczęśliwym okresem (dość częsty motyw w ostatnich postach. Pogoda zrobiła się paskudna. Jest nie tylko zimno, ale też szaro buro i ponuro, bardzo wcześnie robi się ciemno, a przez pogodą niemal cały dzień spędzamy przy sztucznym świetle, mamy już dość pracy/szkoły, potrzebujemy wytchnienia.

To nie dziwne, że pogarsza się nasz stan, ale nie oznacza to, że nie można z tym walczyć, bo można.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Wszystko znowu wróciło
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-12-08, 18:37   

Pomanita napisał/a:
To nie dziwne, że pogarsza się nasz stan, ale nie oznacza to, że nie można z tym walczyć, bo można.

Pomanita, uwielbiam Twoje posty. Wszyscy jęczą i nagle światełko w tunelu. Dzięki :lama3:




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Wszystko znowu wróciło
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-20, 10:53   

lenka napisał/a:
U mnie znowu nawrót myśli typu "skończ z tym".


U mnie te myśli to nie "skończ z tym" tylko "zabij się. :|

One nie wracają (te myśli), one są cały czas. Tylko, że ostatnio śpią w dzień. Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ponieważ wracają w nocy. Są tak silne, że ledwo się powstrzymuje. Jednak udaje mi się, jak widać. Piszę, jestem, żyje.


<<< Dodano: 2014-12-20, 10:55 >>>


Pomanita napisał/a:
To nie dziwne, że pogarsza się nasz stan, ale nie oznacza to, że nie można z tym walczyć, bo można.


Pozytywna duszyczka. :love:




 
 
Wszystko znowu wróciło
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-06, 14:41   

Znów czuję ból, wyrzuty sumienia, smutek, niechęć, złość, samotność. Czuję, że jedyne, czego pragnę to wybuchnąć. Wybuchnąć, myślę, że tylko wtedy poczuję ulgę. To że żyję, nie odpowiada mi w tym momencie.


<<< Dodano: 2015-04-12, 13:36 >>>


Spadania ciąg dalszy. Niweczę wszystko, na co tak ciężko pracowałam. Nie mam siły się podnieść. Znowu chce tylko jednego. To myśl, która przychodzi pierwsza i zostaje do końca. Boję się, znów muszę się bać.




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Wszystko znowu wróciło
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-04-12, 15:33   

A ja się zastanawiam co poszło nie tak, że nagle po czterech latach ciszy i spokoju, a nawet zdrowia, wszystko poleciało na łeb na szyję. Wszystko wróciło - depresja, omamy, autoagresja.



Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Wszystko znowu wróciło
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 15:40   

Zawsze wszystko wraca, zawsze, i się powtarza... Jedyne co się różni to czas. Albo krótszy albo dłuższy do powrotu ba, nawrotu...



 
 
Wszystko znowu wróciło
DarkSideOfLife
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 16:13   

Musisz walczyć! Jak sam pisałeś, masz dziewczynę, nie możesz się zabić chociażby dla niej!!
Dla innych ludzi też zapewne dużo znaczysz, może nie jest ich multum ale wystarczy jedna osoba aby żyć.
''Nasze serce nie bije tylko dla nas'' - to prawda, pomyśl co by czuli i jak cierpieli twoi bliscy tracąc największy skarb dla nich!




 
 
Wszystko znowu wróciło
Stuff
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-06, 05:02   

Strasznie mnie to denerwuje, że jak coś się wali to wszystko na raz. Jeszcze jakby to miało związek z unikaniem problemów i ich kulminacją, ale od dłuższego czasu stawiam im czoła.



 
 
Wszystko znowu wróciło
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-08-06, 07:19   

Kurajmo, często jest tak, że jak się wali to wszystko naraz. Ale spójrz też na to, ile sam "wykonałeś", by Ci się życie zawaliło, właściwie to są konsekwencje...
Można życiem kierować tak, by chociaż mieć przy sobie bliskie osoby gdy się wali...




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Wszystko znowu wróciło
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-11-09, 20:34   

Niedotykalna napisał/a:

Można życiem kierować tak, by chociaż mieć przy sobie bliskie osoby gdy się wali...


Nie zgodzę się z tym, czasami te najbliższe osoby wypinają się na nas jak najbardziej ich potrzebujemy. Sam kiedyś usłyszałem "Sorry, ale ryjesz mi psychę" w chwili gdy byłem zdolny do wszystkiego i to od osoby wtedy najważniejszej dla mnie w życiu.

A bardziej w temacie, to mam tak samo, jak jest źle, to właśnie będzie jeszcze gorzej. Nawet się już nie łudzę, że będzie inaczej.




"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Wszystko znowu wróciło
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-04-09, 13:37   

Scaliłam z Jak się wali to się wali wszystko na raz.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Wszystko znowu wróciło
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-09-14, 23:17   

Wróciło, znowu. Wszystko, dosłownie wszystko. To najgorsze.



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Wszystko znowu wróciło
darannaccc 


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 53
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-15, 00:22   

Nie mam siły.



 
 
 
Wszystko znowu wróciło
Resheris 
Niedostosowany



Wiek: 32
Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 45
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-15, 00:24   

Brak sił to jest czynnik samobójczotwórczy - moje słowotwórstwo to poziom infinity.



Don't touch me.
 
 
Wszystko znowu wróciło
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 11