Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
List motywacyjny
Autor Wiadomość
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-15, 22:40   List motywacyjny

Wiem, że w internecie aż się roi od wzorów i poradników na temat pisania tego, ale wiecie to jest takie ogólnikowe i pisane tak "mądrze". :D A ja bym chciała, żeby mi ktoś pomógł, napisać taki list. Mieszkam w małym mieście, składam CV do rossmanna, a tam te wszystkie listy są pisane do jakichś wielkich korporacji w dużych miastach i brzmią co najmniej komicznie. Macie jakieś porady co pisać, czego unikać? Naprawdę potrzebuję pomocy.. :(



 
 
 
List motywacyjny
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-15, 23:56   

Coś tam nadrukowałam. Niech ktoś to oceni mniej więcej, proszę :)


W odpowiedzi na ogłoszenie pragnę złożyć swoją aplikację jako kandydatka na stanowisko kasjera-sprzedawcy. Praca na takim stanowisku jest zgodna z moim doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem. Mam nadzieję, że spełnię Państwa oczekiwania i będę miała szansę pracować dla Państwa firmy.
Ukończyłam Zasadniczą Szkołę Zawodową w , w klasie o profilu sprzedawcy. Przez 2 lata nauki odbywałam praktykę zawodową w sklepie bieliźnianym De-Su w . Po zakończeniu nauki, przez 4 miesiące pracowałam w sklepie odzieżowym TOP w .
W czasie nauki w szkole nauczyłam się korzystać z programu komputerowego „Subiekt”, a podczas pracy w wyżej wymienionych sklepach zdobyłam umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej, terminala oraz niezbędnego doświadczenia w zakresie profesjonalnej obsługi klienta.
Jestem osobą komunikatywną, sumiennie wykonującą powierzone obowiązki i bardzo szybko nawiązującą kontakty międzyludzkie. Potrafię dostosować się do różnych warunków, jestem ambitna, pracowita i dyspozycyjna. Posiadam umiejętności pracy zarówno zespołowej, jak i indywidualnej. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.
Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę miała przyjemność spotkać się w Państwa siedzibie na rozmowie kwalifikacyjnej, by pełniej przedstawić swoje umiejętności.

Z poważaniem
E... :P




 
 
 
List motywacyjny
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-03-16, 07:13   

Jak dla mnie ok :)
Pamiętaj tylko, żeby porobić akapity. Muszą być 3. No i musisz na początku napisać do kogo kierujesz list motywacyjny.
To może ja wkleję swój list, który przedstawiłam, może coś jeszcze znajdziesz i dopiszesz ;)



Szanowna Pani Prezes


Pragnę przedstawić swoją kandydaturę do pracy w Państwa firmie. Chciałabym podjąć pracę, która dawałaby mi satysfakcję i możliwość rozwoju. Jestem osobą niepełnosprawną z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Mimo to chcę pracować, co pozwoli mi usamodzielnić się w znacznym stopniu. Jestem gotowa podjąć pracę na miarę swoich możliwości i umiejętności. Nie obawiam się nowych wyzwań, ponieważ wiem, że pozwolą mi one zdobyć nowe kwalifikacje i możliwości zawodowe.
Jestem osobą punktualną, sumienną i dokładną. Potrafię pracować zarówno indywidualnie jak i w zespole. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Posiadam zdolności manualne i mam zacięcie plastyczne. Ukończyłam klasę o profilu plastyczny w szkole średniej, jak i również pobierałam indywidualne lekcje rysunku. Nie jest mi obca praca biurowa, ponieważ przez 2 lata prowadziłam sekretariat niewielkiej, prywatnej firmy. Pozwoliło mi to nauczyć się pracy z dokumentami i sprawnej obsługi komputera.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Zapewniam, że swoim zaangażowaniem będę wykonywać powierzoną mi pracę rzetelnie i sumiennie. Jestem przekonana, że dobrze poradzę sobie z nowymi obowiązkami. Gotowa jestem sprostać wymaganiom stawianym mi w pracy, a brak doświadczenia zrekompensować chęcią i zapałem do pracy.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
List motywacyjny
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-16, 10:33   

Tak tak, to wiem, akapity są 3 i jest moje imię nazwisko i adres a po drugiej stronie niżej adres tego sklepu. :) Dzięki Euph. Chyba już tak zostawię ten mój list. :*



 
 
 
List motywacyjny
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-03, 18:23   

Znalazłam ofertę pracy, która bardzo mi się podoba i od dawna chciałam pracować w tym miejscu. :marzyciel: Muszę napisać list motywacyjny. Z własnego doświadczenia dacie jakieś rady? Poradniki i inne rady w necie obcykane.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
Ostatnio zmieniony przez komarymniepogryzły 2018-10-03, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
List motywacyjny
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-10-03, 18:47   

Przeniosłam post do odpowiedniego tematu.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
List motywacyjny
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-10-04, 07:16   

komarymniepogryzły, z doświadczenia po drugiej stronie- my ich nie czytaliśmy, liczyło się wypunktowanie w CV warunków zamieszczonych w ogłoszeniu o pracę. Liczy się rónież pokazanie na przykładach umiejętności. Może jakimś ekspertem nie jestem, ale bardzo lubię tworzyć takie dokumenty- więc jeśli chcesz możemy dopieścić Twoją aplikację razem (;



Este blestemata
 
 
List motywacyjny
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-04, 15:33   

antymon, no właśnie człowiek się męczy, a nikt na to nie patrzy... To po co takie wymagania?



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
List motywacyjny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13