Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Autor Wiadomość
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 16:41   

Tylko mam mały problem bo oni chyba szukają kogoś na stałe a ja zapomniałam wspomnieć że tylko 2-3 miesiące :lol: . Ale może powiem im tak, jak Merci pisała - chciałabym na stałe, ale na kilka miesięcy też byłoby ok. :roll:



 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 17:13   

Jestem tego samego zdania :lol: .
Ogólnie byłam trochę zaskoczona, bo rozmowa będzie w zupełnie innym mieście i już miałam rezygnować, ale trudno, raz kozie śmierć. Przynajmniej będę miała pierwsze takie doświadczenie za sobą :D .




 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2012-06-19, 19:19   

Zazdroszczę, Ja szukam czegoś na wakacje i nic nie mogę znaleźć. A jeśli już ktoś mi zaproponuje pracę, to mam do czynienia z jakimiś niepoważnymi ludźmi. Myślę że za jakiś rok,gdy skończę szkołę to zacznę pracować w swoim zawodzie, czyli jako ratownik medyczny. Ale na razie chciałam sobie dorobić, i odłożyć trochę na swój ślub. Mam pytanie, czy któraś z dziewczyn dorabiała sobie jako hostessa?



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-19, 20:13   

Ja nie, ale koleżanka i bardzo sobie chwaliła :P



 
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2012-06-19, 20:26   

Też myślałam że to coś extra dla osób w naszym wieku. I ostatnio mi się trafiło, niezła stawka, bardzo ucieszyłam się. Miałam stać na promocji w markecie. Na miejscu okazało się, że obsługa jest niezorientowana, facetka która mnie przyjęła powiedziała że ona nie jest od hostess i nic nie wie. Stanowiska dla mnie nie było, produktu który miałam promować również. Umowy brak, organizatorów też, bo ,,są na ?ląsku,ale na pewno ktoś przyjedzie i podejdzie do mnie podpisać umowę, dziś lub jutro".
Wcześniej wspomniana facetka kazała wziąć mi COKOLWIEK z półki i to promować ;D masakra. Gdzie Ja miałam pracować, przy półce? W mailu opisali mi całkiem inaczej moją pracę, a co innego zastałam w markecie. Przez tel opieprzyłam moją pracodawczynię i poszłam stamtąd. Każdy, komu to opowiadam popiera mnie. A Wy co myślicie, miałyście kiedyś taką sytuację pracując jako hostessa? Czy to normalne, czy Ja jestem jakaś przewrażliwiona?




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-19, 21:41   

Nie pracowałam nigdy jako hostessa,ale szukałam wczoraj pracy na wakacje. I znalazłam parę ciekawych rzeczy. Roznosicielka gazet, roznosiciel przesyłek adresowanych, sklep spożywczy (kasjerka) x3, niania i restauracja. Poszłam, porozmawiałam w restauracji i kobieta ma dzwonić w przyszłym tygodniu. Cieszę się ogólnie :)



 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-19, 22:15   

Marianna, szkoda, że w moim regionie tak nie ma ;(

Skorpion, myślę, że nie jesteś przewrażliwiona... Cała ta sytuacja, była trochę nie poważna z ich strony. Nie wiadomo, czy przy wypłacie też nie mieliby takich problemów. A po co się denerwować?;/




 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2012-06-20, 13:44   

Poczytałam na necie opinie o tej agencji i dużo było negatywnych. Masakra z tą robotą, byłam pewna że w te wakacje od samego początku coś sobie znajdę i odłożę kasę, a tu się wcale nie zanosi na to ;-/



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 16:55   

Zaproponowano mi pracę na stanowisku telemarketera. Mam dzwonić do ludzi i umawiać ich na jakieś spotkania, szczegółów nie znam...
Ale boję się spróbować...




 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-06-20, 18:21   

Evi chyba w czymś takim pracowała



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-20, 20:19   

Tak pracowałam ;) Naami spróbuj, to jest naprawdę zajebista robota :)



 
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 20:35   

Evicka, ile płacą mniej więcej za godzinę?



 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-06-20, 21:02   

naamah666, zależy czy uważasz, że podołałabyś w takiej pracy. Jest męcząca psychicznie, jak dzwonisz do ludzi i nie raz na siłę musisz im coś wciskać albo oni zwalniają na Ciebie winę za zło całego wszechświata. Ale spróbować zawsze można i potem zrezygnować. ;)



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-20, 21:43   

Ale to jest zajebiste, siedzisz 8 godzin na dupie i gadasz. Jak się nauczy człowiek co mówić, to jest zajebiście. Czasem tylko się ma wyrzuty sumienia wciskając kit nie ogarniającym babciom, ale idzie się przyzwyczaić, w takiej pracy trzeba się wyzbyć wyrzutów sumienia :D
Marianna, u nas była stawka 5 zł/h albo prowizja od podpisanej umowy 20 zł :P Ale to jest bardzo różnie. Najczęściej jest stała pensja + prowizja, ale to naprawdę różnie bywa. Trzeba wypytać na początku o warunki, bo można dać się łatwo wydymać, tak jak ja się dałam :lol: Poza tym, że praca jako praca była fajna, tak zarobki były straszne :D




Ostatnio zmieniony przez Evi 2012-06-20, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 12:02   

Evicka, to jest coś lekko innego... Praca jest w firmie zajmującej się ubezpieczeniami i lokatami na podobno baaaaardzo duży hajs.
A ja mam dzwonić do bogatych dupków i starać się namówić ich na spotkanie z kimś od nas, aby ten ktoś mógł opowiedzieć o naszej ofercie.




 
 
Praca dorywcza, praca dla młodzieży
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11