Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki na odległość
Autor Wiadomość
Gandja1992
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-20, 16:42   

Sama jestem w podobnej sytuacji. Ostatnio widzieliśmy się 27 maja i nie wiem czy jeszcze się zobaczymy. To bardzo skomplikowany temat. Wiem doskonale co czujesz i jest to okropne kiedy z dnia na dzień tracisz ukochaną osobę. Pustkę w sercu wypełnia gorycz tęsknoty. Nie da się z tym żyć, trzeba się przyzwyczaić a to jest najgorsze. Wierzę że uda się przetrwać tą rozłąkę !!! Głowa do góry :)



 
 
Związki na odległość
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-07-23, 16:54   

Związek na odległość? Znam to. Co prawda mój chłopak nie mieszka we Francji, ale prawie 80km ode mnie. A żeby tego było mało, jeszcze jedną przeszkodą są moi rodzice, którzy twierdzą, że jak się zobaczymy raz na tydzień to w zupełności wystarczy. Przykład? Ostatnio gdy widziałam się z P. w piątek, chciałam pojechać do niego w sobotę to matka na to: "Toż widzieliście się wczoraj, czy wy za często nie chcecie się widywać?!" Nie wiem, ja tego nie rozumiem... Jeśli wy rozumiecie jej podejście to proszę oświećcie mnie...



 
 
 
Związki na odległość
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2012-11-23, 11:10   

Jestem w związku na odległość. Wiele znajomych przez to odwróciło się ode mnie twierdząc na samym końcu, że nie uda mi się i jeszcze przyjdę do nich po pomoc. Cóż... były w błędzie. ; ) Na szczęście nie jest to jakaś większa odległość - 100km. Przyjeżdża do mnie co dwa tygodnie, codziennie jest dosyć spory kontakt więc czuję się jakby był obok mnie. Dzisiaj do mnie przyjeżdża, zostanie do wtorku. Szuka u mnie w mieście pracy i przeprowadzi się do mojego miasta za kilka tygodni jak dobrze pójdzie. Także związek na odległość może się udać.. chociaż są przypadki gdy niestety nie udaje się.. Moi rodzice (cała rodzina także) na szczęście bardzo lubią mojego chłopaka, wręcz uwielbiają.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację | Nmh




Ostatnio zmieniony przez 2012-11-23, 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki na odległość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-23, 14:08   

20września napisał/a:
Wiele znajomych przez to odwróciło się ode mnie

A to jakaś ujma? Krzywda im się dzieje? Nie rozumiem...




 
 
Związki na odległość
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2012-11-24, 12:05   

Nie polubili mojego chłopaka.. z zazdrości. Trudno.. i tak się okazało,że są fałszywi. Nie żałuję swojej decyzji,że wybrałam chłopaka zamiast nich.. wydało się przynajmniej jacy byli.



 
 
Związki na odległość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-24, 12:30   

20września napisał/a:
Nie polubili mojego chłopaka..

Czyli to wcale nie o odległość chodziło.




 
 
Związki na odległość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-09, 19:55   

Ja często bywałam w związkach na odległość. W zasadzie to się da, ale trzeba mieć bliską perspektywę, że to się jednak zmieni, przynajmniej ja muszę.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Związki na odległość
Samael21 
Upadły anioł



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 156
Skąd: Samo dno Piekła...

Wysłany: 2013-06-03, 17:08   

Ja aktualnie jestem w związku na odległość, widzimy się tylko około raz w miesiącu. Dajemy radę bo wiemy że to jest miłość już na całe życie. Ostatnio gdy leżeliśmy obok siebie przytuleni to zaczęliśmy planować że jak ja skończę szkołę to pójdę od razu do pracy i wynajmę mieszkanie i ją do mnie ściągnę. To jest cudowne że planujemy wiele lat do przodu i mamy 100% pewność że wszystko się właśnie tak ułoży :)
Jest to pierwsza osoba która mnie tak na prawdę pokochała i dzięki której zaczynam wychodzić z AA :)




Ziemia to inny rodzaj piekła, a ludzie są jego demonami.
 
 
Związki na odległość
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-06-03, 21:35   

Samael21, skąd masz 100 % pewność, że tak będzie skoro nie znasz przyszłości i nie wiesz co może się stać?

Ja jestem w związku na odległość od ponad roku. Mój K. wyjechał do pracy za granicę niebawem ja dołączam do Niego. Nie widzieliśmy się od września ale mimo to dajemy radę. Bardzo wierzymy w to, że nam się uda być ze sobą dalej choć na pewno z początku będzie trudno zanim znowu do siebie przywykniemy w życiu codziennym. Mamy plany na przyszłość, mam nadzieję że Nam się uda. Myślę, że najważniejsze w takich związkach jest ogromne zaufanie i wiara w to, że się uda. Choć gdyby to miało trwać dłużej niż ten rok, nie wiem czy bym sie zdecydowała na taki związek. To jednak bardzo wykańcza psychicznie, kruszy poczucie bezpieczeństwa którego ja bardzo potrzebuje.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Związki na odległość
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2013-06-03, 21:42   

Samael21, a ile kilometrów Was dzieli? Raz w miesiącu to mimo wszystko dosyć rzadko.

Samael21 napisał/a:
To jest cudowne że planujemy wiele lat do przodu i mamy 100% pewność że wszystko się właśnie tak ułoży

Nie neguję tutaj niczego oczywiście, aczkolwiek też kiedyś byłem w związku na odległość i też snułem podobne plany :)




"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
 
 
 
Związki na odległość
Samael21 
Upadły anioł



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 156
Skąd: Samo dno Piekła...

Wysłany: 2013-06-04, 18:45   

dzieli nas około 100km. Nie było by to niczym strasznym, gdyby nie to że żaden autobus ani pociąg nie łączy naszych miejscowości :/
Cytat:
Nie neguję tutaj niczego oczywiście, aczkolwiek też kiedyś byłem w związku na odległość i też snułem podobne plany :)

Ale ja nigdy w życiu nie byłem niczego tak pewny, jak tego że to jest ta jedyna dla której się urodziłem :)
Cytat:

Samael21, skąd masz 100 % pewność, że tak będzie skoro nie znasz przyszłości i nie wiesz co może się stać?

Po prostu jestem tego pewny. Nikt inny nie wytrzymał z prawdziwym mną tak długo jak ona i nikomu jeszcze nigdy nie sprawiał tyle przyjemności kontakt ze mną :)




Ziemia to inny rodzaj piekła, a ludzie są jego demonami.
Ostatnio zmieniony przez Samael21 2013-06-04, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki na odległość
rafiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 14:25   

mnie meczy zwiazek na odleglosc :(



 
 
Związki na odległość
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-09-22, 22:44   

Związek na odległość, sam go miałem przez półtora roku, dlatego teraz wszystko się zepsuło przez kilometry... a mnie ta miłość już wykańcza psychicznie...

Wielokropek to trzy kropki. | Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2013-09-22, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki na odległość
Eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 04:58   

Też jestem w związku na odległość... Codzienne rozmowy na skype, pisanie na GG, rozmowy telefoniczne... Raz zdarzyło nam się razem zasnąć i obudzić razem na skype. Ahh... Trzeba być pozytywnie nastawionym do wszystkiego, chociaż ta tęsknota jest najgorszym uczuciem...



 
 
Związki na odległość
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-09-25, 14:10   

Eternity napisał/a:
chociaż ta tęsknota jest najgorszym uczuciem...

Ja nie rozumiem, jak można tak naprawdę, prawdziwie tęsknić za osobą, której się nie widziało nigdy?

Zdanie z dużej litery, literówki, int. | S.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-09-25, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki na odległość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16