Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-07, 20:58   

Delphi, no ja się trochę nacierpiałam, ale nadal je mam. Chociaż dentysta kazał usunąć ze względu na próchnice (bo je ciężko wyczyścić szczoteczką itd).



 
 
Dentysta
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-07, 21:37   

Delphi, Z biegiem czasu widzę że trochę zmienia kąt, na szczęście nie boli. Ale nie wiem jak na to reszta zębów.



 
 
Dentysta
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-07, 22:26   

Czarny Pan, sama z siebie się raczej nie naprostuje. Jeśli nie masz z nią problemów, czyścisz, nić dentystyczna się mieści, nie ma dużej próchnicy i jest przydatna w zgryzie (żujesz nią), to nie powinno być problemów. A na starość może się nawet przydać. ;)



 
 
Dentysta
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-08, 08:42   

Arashi, 7 mi się też tak wyżynała a się naprawiła i jest ok, liczę że ta zrobi tak samo :/



 
 
Dentysta
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-05, 17:04   

Czy ktoś usuwał ósemki i może mi poradzić?
Miałam usuwaną dzisiaj o 12 i po godzinie miałam wyjąć ten gazik, tylko że dalej się lała krew więc założyłam nowy gazik. Ogólnie to znieczulenie już zeszło, jakoś mega strasznie to nie boli, tylko nie wiem czy to ma tak krwawić i czy nadal trzymać ten gazik, ciągle czuję krew. To mój pierwszy stały ząb także dlatego pytam.




 
 
Dentysta
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-05, 17:30   

Czujesz krew, czy krew leci bo to różnica.
Czuć posmak krwi będziesz jeszcze jutro, może nawet i za dwa dni, ale krew nie powinna już się lac.




 
 
Dentysta
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-05, 17:41   

Jednobarwna, miałaś zszywane dziąsło? Jeżeli nie, a krew leci (delikatnie sączyć się może) to możliwe, że jednak będzie to potrzebne.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Dentysta
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-05, 18:21   

Camaleao, Już nie leci. Leciała bardzo, teraz czuję tylko smak krwi.
Delphi, Miałam usuwany u zwykłego dentysty, nie chirurga. Nie miałam nic nacinane więc szwy nie były potrzebne.
Ale dziękuję za odpowiedź.




 
 
Dentysta
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-05, 22:04   

Jednobarwna, to, że nie nacinał, nie znaczy że nie uszkodził przypadkowo.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Dentysta
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-05, 23:29   

Delphi, to już chyba dentysta wie lepiej czy założyć szwy czy nie. Mi nie powiedział, że jest taka potrzeba. Poza tym rana już praktycznie nie krwawi, zimny okład zrobił swoje.



 
 
Dentysta
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-06, 09:31   

Jednobarwna, to i tak odważnie usuwać ósemki u zwykłego stomatologa, ale najważniejsze, że już jest lepiej i jest wszystko w porządku.



 
 
Dentysta
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-06, 15:41   

Edisni, następny tylko i wyłącznie pod narkozą u chirurga. Mam traumę.



 
 
Dentysta
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-06, 16:49   

Jednobarwna napisał/a:
już chyba dentysta wie lepiej czy założyć szwy czy nie. Mi nie powiedział, że jest taka potrzeba.

Po pierwsze - dentysta też człowiek, może się pomylić. Po drugie może to zależeć od organizmu i krzepliwości krwi, a przecież nie sprawdzał tego przed zabiegiem. Poza tym, skąd wiesz, że nie jestem higienistką stomatologiczną? Mam ci nie udzielać rad, bo mnie nie lubisz? Za każdym razem jak pytasz o coś, a ja odpowiadam z dobrym sercem, radząc ci najlepiej jak potrafię to negujesz to co powiedziałam i sugerujesz, że na niczym się nie znam, nic w życiu nie przeszłam, nigdy nie leżałam w szpitalu, zębów mi nie wyrywali, podstawówki nawet nie skończyłam. Jak o coś pytasz to się nie dziw, że ktoś ci odpowiada. Zachowujesz się jakby całe zło tego świata spotykało tylko ciebie.
Skoro dentysta wie lepiej, to nie pisz na forum tylko po prostu do niego dzwoń.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Dentysta
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-06, 17:39   

Jednobarwna, a przed usunięciem tej ósemki miałaś robione rtg zęba, by lekarz wiedział jakie ząb ma korzenie?

Do narkozy to pewnie trochę badań trzeba będzie zrobić i się zakwalifikować do takiego zabiegu.


Mi chirurg stomatolog usuwała wszystkie ósemki, choć przed ostatnią sztuką wysłała mnie do szpitala, to tam jakoś nie mieli chęci by się za nią wziąć (nie była jeszcze wyrośnięta), a jak zaczęła boleć konkretnie to pojechałam do swojego lekarza i nie było już wyjścia. Bardzo się cieszę, że nie mam już ósemek.




 
 
Dentysta
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-06, 17:43   

Delphi, napisałam przecież, że już nie leci to po co drążyć temat. A skąd wiesz, że nie sprawdzał krzepliwości krwi, może robiłam badania albo to po prostu wiem. Nigdzie nie napisałam, że nie sprawdzał. Z dobrym sercem? Twoje wypowiedzi, nie tylko w moim temacie ale innych plują jadem, już Ci ktoś o tym mówił.
Najlepiej zrobić z siebie ofiarę losu i powiedzieć, że ja sugeruję że na niczym się nie znasz i powinnaś wrócić do przedszkola. Każdy sobie może powiedzieć, że jest po takich a nie innych studiach czy szkole. Także to nie robi od razu z człowieka znawcy. Po za tym jednak bym bardziej wierzyła dentyście, który pracuje w zawodzie x lat niż osobie która w zawodzie nie pracuje (pracujesz w schronisku). Tyle chciałam powiedzieć, dalsza dyskusja jest niewskazana. Odpowiadać nie będę.


<<< Dodano: 2018-02-06, 17:45 >>>


Edisni, miałam robione rtg. Ja już pod narkozą byłam dwa razy i wszystkie badania przechodziłam. Ewentualnie mogę dać sobie wyrwać ale tylko z mega duża dawką znieczulenia.




 
 
Dentysta
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11