Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Skarbonka sukcesów
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-12, 14:33   Skarbonka sukcesów

Zainspirował mnie obrazek dodany przez znajomego na fb. Chodzi mi o pewne postanowienie, które zamierzam realizować przez cały rok.
Naszykuję sobie skarbonkę, dosyć dużą (ale może być wszystko inne: Pudełeczko, słoik, koperta) i gdy wydarzy się coś dobrego, coś mi poprawi humor, będę z siebie lub czegoś zadowolona zapiszę to na małej karteczce wraz z datą i wrzucę do owego pojemnika.
I tak przez cały rok...
W sylwestra, lub inny bliski mu dzień wyjmę to wszystko i przeczytam aby zobaczyć, że tak naprawdę nie każdy dzień to był dzień zmarnowany.

Dzisiaj po raz pierwszy wrzucam:
- Udany pierwszy dzień pracy
- Słowa szwagra, że fajnie jak z nimi mieszkam i że mam się nie spieszyć z wynajęciem czegoś, bo mogę być tu,
- Rozmowa z siostrą przez telefon, podczas której przypominała mi dawną siebie, moją




 
 
Skarbonka sukcesów
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-12, 21:00   

Bardzo dobry pomysł. To ja może zacznę od wczoraj:
- brak zaprzeczenia, kiedy ktoś powiedział, że można na mnie liczyć - za to radość z takiego zdania o mnie.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Skarbonka sukcesów
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-13, 21:08   

Tez podoba mi się ten pomysł. Jak jest się bardzo smutnym i załamanym to też można te karteczki powyciągać i zaraz zrobi się lepiej.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Skarbonka sukcesów
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-13, 21:16   

-zdane prawko:)
-własne auto




 
 
Skarbonka sukcesów
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 21:17   

NothingSpecial napisał/a:
Jak jest się bardzo smutnym i załamanym to też można te karteczki powyciągać i zaraz zrobi się lepiej.

Zwłaszcza jak ci się związek z przykładowym Zenobiuszem rozwali i wyciągniesz masę karteczek typu 'randka z Zenobiuszem', 'Zenobiusz mi się oświadczył', 'kot Zenobiusza już się na mnie nie rzuca z pazurami'.




 
 
Skarbonka sukcesów
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-01-13, 21:18   

rozwielitka, trafna uwaga!

Także trzeba uważać, co się wrzuca do tejże skarboneczki :P




 
 
 
Skarbonka sukcesów
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-13, 21:19   

rozwielitka, no cóż, takiej możliwości nie wzięłam pod uwagę :P . W moim przypadku jestem bezpieczna, ale inni może faktycznie powinni uważać.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Skarbonka sukcesów
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-01-15, 11:28   

rozwielitka Ty jak już coś napiszesz to naprawdę, padłam jak to przeczytałam, ale istotnie masz rację. Mimo wszystko też sobie założe taką skarbonkę :D



"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
Skarbonka sukcesów
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-15, 12:07   

Mercy, to fakt. Ja się zastaawiam czy wrzucić to, że inni mogą na mnie liczyć bo boję się, że obróci się to w zarzut naiwności.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Skarbonka sukcesów
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-15, 20:32   

Dlatego ja wrzucam cały rok, a wyjmę dopiero w sylwka. Do wszystkiego będę mogła podejść z dystansem, powspominać, co dobre spotkało mnie z "Zenobiuszem". :)



 
 
Skarbonka sukcesów
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-15, 20:35   

Naamah napisał/a:
Dlatego ja wrzucam cały rok, a wyjmę dopiero w sylwka. Do wszystkiego będę mogła podejść z dystansem, powspominać, co dobre spotkało mnie z "Zenobiuszem". :)

O ile Zenobiusz nie wystawi cię za drzwi 25 grudnia.




 
 
Skarbonka sukcesów
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 21:03   

Lubię czasami popłakać nad czymś świeżym. To oczyszcza.



 
 
Skarbonka sukcesów
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-17, 21:19   

Mam rozwiązanie problemy z "Zenobiuszem": Otóż, zamiast karteczek, za każdą chwilę zadowolenia, wrzucamy do pojemnika kopertę z datą (na wszelki wypadek bez opisu powodu zadowolenia) i z piątakiem, bądź dychą w środku - w zależności od statusu finansowego sumy mogą się różnic - i na koniec roku wyciągamy co tam mamy! Wiadomo, pieniądze szczęścia nie dają, ale bardzo humor poprawiają! No i na początku nowego roku możemy sobie kupic: rower, playstation, kilo czekolady, albo kolekcjonerskie wydanie sagi "Zmierzch".



My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Skarbonka sukcesów
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-18, 00:47   

RobertIslay napisał/a:
z piątakiem, bądź dychą w środku - w zależności od statusu finansowego sumy mogą się różnic

A nie lepiej zależnie od stopnia zadowolenia?

RobertIslay napisał/a:
kolekcjonerskie wydanie sagi "Zmierzch"

Przesadziłeś.




 
 
Skarbonka sukcesów
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-18, 14:47   

Ja tak nie zrobię, bo będę myślała, że mi się nie należy.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Skarbonka sukcesów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12