Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Autor Wiadomość
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-28, 21:48   

Samael, myślę że gdyby założyć taki temat może znalazło by się może nawet sporo powodów, ale po głębszy, zastanowieniu pewnie większość można byłoby jakoś rozwiązać...

Też często chce i nie umiem. Może to ma czemuś służyć...?




 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
daniel1989r
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-01, 23:34   Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?

Posiada ktoś z was sprawdzony sposób na uporanie się z takimi myślami? W takich chwilach ciężko mi się zdobyć na jakikolwiek wysiłek, zwłaszcza fizyczny. Ale może jednak ma ktoś jakiś sposób? Wiem, że istnieje ogromna bariera pomiędzy rozmyślaniem o samobójstwie a samym targnięciem się na własne życie ale niestety u mnie została już ona pokonana. Próbowałem już i wiem, że jestem w stanie w każdej chwili zrobić to znowu, w inny sposób, tym razem skutecznie. Jak sobie radzicie w takich momentach?



Ostatnio zmieniony przez daniel1989r 2012-04-01, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 07:08   

Ja sobie nie radzę... A przynajmniej nie w żaden konstruktywny sposób, o którym mogłabym tutaj napisać. Jak mam siłę, to staram się zająć czymś, nad czym musiałabym się skupić - tłumaczeniem jakiegoś tekstu, nauką, ale zdaję sobie sprawę, że naprawdę ciężko jest zmusić siebie w takich chwilach do zajęcia czymś umysłu, ale warto chociaż spróbować.

A w innych przypadkach robię sobie krzywdę w jakiś tam sposób, co zmniejsza u mnie nasilenie myśli s. Naturalnie nie polecam, bo to błędne koło.




 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
daniel1989r
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-02, 11:03   

No właśnie... możliwe że jeszcze w tym tygodniu pójdę na leczenie do kliniki. Tym razem dobrowolnie. Chyba nie wierzę już że coś tam zdziałają ale jak się dłużej zastanowić to nie mam już nic do stracenia. A czasu wolnego obecnie mnóstwo. Spróbować nie zaszkodzi.



 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-04-02, 12:46   

Ja nie miewam myśli pt. chcę się zabić, tylko myśli pt. chcę zniknąć. Miałam taki okres, że chciałam rzeczywiście ze sobą skończyć, ale byłam wtedy w depresji. Przeszło mi to. Kurde, jestem taka ciekawa, tego co przyniesie przyszłość, że chociaż bym była dalej niż na dnie, nie zabiję się. Bardzo chciałabym mieć w przyszłości dziecko i żyję dla tej myśli :) I mam cichą nadzieję, że za to ile krzywd wycierpiałam w moim tak krótkim życiu, los się do mnie uśmiechnie i przyszłość będzie lepsza. Dlatego chcę żyć, żeby się o tym przekonać. Czasem miewam takie dni, że sądzę, że skoro od dziecka miałam przeje*ane, to już tak będzie całe życie, takie fatum. Na szczęście przechodzi mi. Strasznie jestem ciekawa, co będzie w przyszłości :)



 
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 19:19   

Przeczytałam dwa pierwsze akapity i jak się drugi raz pojawił 'bóg', to tylko przewinęłam do końca. Gdzieś w końcówce jeszcze mi 'Jezus' mignął. To wszystko sprawia, że nie mam ochoty czytać całości.



 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 17:43   

Jeja, już zapomniałam o tym temacie :D 2010 rok;d Pomyśleć, że kiedyś na tym opierałam to aby się nie zabić.

Ależ ja potrafię być czasami żałosna - dobrze, że mi przeszło. Niezły bełkot.




 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-06-05, 17:46   

Czy ja wiem czy żałosna...każdego co innego przy życiu trzyma. A jeżeli to nie szkodzi innym i nam samym to czemu by nie.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 17:51   

Wtedy tak właśnie myślałam. Skończyło się połkniętymi tabsami tak czy siak ;]
Teraz przy życiu trzymają mnie ludzie bliscy, a najbardziej ja sama - bo oni zawsze mogą odejść.
Dżizas już dawno przestał odgrywać jakąkolwiek rolę w moim życiu.




 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2012-06-05, 17:55   

Ile ludzi tyle reakcji.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 18:18   

Nom, może komuś to jeszcze pomoże...



 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2012-06-23, 20:20   

Master, per uno, poszukaj wsparcie. Znajdź kogoś z kim będziesz mógł się tym podzielić. Fajnie jak by to był psycholog, ale może być też jakiś dobry przyjaciel/przyjaciółka. Abyś nie był z tym sam. Poza tym w takich chwilach najczęściej ludzie postrzegają sytuację zero-jedynkowo: Albo będzie zajebiście, albo kończę ze sobą. Najważniejszym jest, aby to zwalczyć, i zrozumieć że może być troche lepiej, troche gorzej, dobrze, źle , zajebiście itp. że nie jest tragicznie. Gdy myślisz zero-jedynkowo. każda sytuacja , zła, kiepska, poprostu nieprzyjemna, jest taka sama jak tragiczna. Musisz zrozumieć, że świat nie zawsze się wali, a tak naprawdę wali się bardzo rzadko ;) . Wiem że łątwo się to pisze, mówi itp. To tylko takie mądre pisanie, jeśli jednak jakoś Ci pomoże, to będzie mi niezmiernie miło ;)
I pamiętaj, jutro będzie lepiej ;) (przywieś sobie taki napis nad biurkiem ^^ )




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-06-24, 13:23   

Kiedy dopadają mnie myśli "s", ostatnio troszę częściej, wtedy patrzę na swojego syna i mówię sobie, że dla niego muszę żyć, że chcę go zaprowadzić do pierwszej klasy, chcę patrzeć jak dorasta...
UR napisał/a:
I pamiętaj, jutro będzie lepiej

Taaak...czasem pomaga :)




"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Paranoid
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-30, 18:49   

Nie radzę sobie.



 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
e-pati
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-11, 18:21   

Widzę, jak piszecie,że trzeba się przespać z problemami.Ja też płaczę,aż usnę. Rzecz w tym,że ja już nieraz tak ryczałam,że aż zasypiałam,a potem po przebudzeniu wszystko było ok. Ale teraz jestem w kropce. Nie mam żadnego punktu zaczepienia. Mój stary tak mnie wk ur wi* a, że nie mogę już wytrzymać. Moją matkę też. Jak byśmy mogli, to byśmy się wyprowadziły. Poza tym oni tez są pokłóceni. W ogóle, niepotrzebnie Wam tłumaczę,ja chcę tylko abyście powiedzieli mi jeśli ktoś wie, jakie tabletki, jaka ilość żeby sobie w spokoju umrzeć. Mam za sobą mnóstwo takich myśli. Powiesiłabym się też gdyby nie to że moja durna kuzynka weszła do stodoły. Jestem zdecydowana. Nie mam ochoty na nic więcej. Nie mam żadnego punktu zaczepienia jak już mówiłam. Kiedyś je odnajdywałam. Ale teraz już nie mam. Oni się pokłócili na wieki. Z ojcem na starość będzie jeszcze gorzej. Coraz gorzej. Mam to w dupie. Myślę o ***

Nie podajemy nazw leków w tym dziale! [2]
P.




Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2012-07-11, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jak radzicie sobie z myślami samobójczymi?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13