Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to się zaczyna?
Autor Wiadomość
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 18:15   

Cytat:
Cytat:
Ever

Z ubraniami mam ogromny problem czasem uda mi się coś znaleźć, często muszę szukać w internecie, ostatecznie zostaje rozmiarówka dziecięca.

Wiem jak to brzmi 32... ale to nie zmienia faktu, że czuję się okropnie w swoim ciele, nienawidzę go, jednak muszę kontrolować wagę by nie trafić na oddział z powrotem. Każdego dnia patrzę w lustro i widzę górę tłuszczu.

Psychoterapia.. owszem, chodzę. Trafiłam na wyjątkowo dobrego psychologa i mam nadzieję, że to pomoże.

Ever, a Ty? Jakie masz problemy z odżywianiem? Opowiedz proszę o sobie.

[ Dodano: 2013-06-10, 18:20 ]
Cytat:
rozwielitka napisał/a:
No i określenie 'utuczyć jak gęś' może się odnosić do karmienia na siłę i bez przejmowania się co gęś o tym myśli, a nie do rozmiaru.


Rozwielitka dla wytłumaczenia, z tym akurat trafiłaś, ponieważ miałam na myśli karmienie sondą. A rozmiar.. no cóż dla mnie to 32 to dosyć sporo w porównaniu do tego co było.




 
 
Jak to się zaczyna?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 18:24   

SadisticVicky napisał/a:
A rozmiar.. no cóż dla mnie to 32 to dosyć sporo w porównaniu do tego co było.

Nie wątpię, że W PORÓWNANIU to sporo. Obiektywnie, to dużo, dużo za mało.

A moje subiektywne odczucie błaga, żebym dodała: Dopóki nie przytyjesz 12-14 rozmiarów, nie masz co liczyć na randkę ze mną :)




 
 
Jak to się zaczyna?
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 18:28   

Ohh, Rozwielitka.. Naprawdę?
A już miałam nadzieję. ;)
Że może jednak.




 
 
Jak to się zaczyna?
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 18:29   

rozwielitka, zrozumiałam o co chodzi z utuczeniem jak gęś, wyjaśniłam swoją wypowiedź, żeby nie została źle zrozumiana.

SadisticVicky napisał/a:
Psychoterapia.. owszem, chodzę. Trafiłam na wyjątkowo dobrego psychologa i mam nadzieję, że to pomoże.

A więc powodzenia na terapii :)

rozwielitka napisał/a:
Dopóki nie przytyjesz 12-14 rozmiarów, nie masz co liczyć na randkę ze mną :)

Dużo wymagasz :P




 
 
Jak to się zaczyna?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 10:13   

Ever napisał/a:
Dużo wymagasz

chcę mieć ten komfort, żeby się nie bać, że jak dotknę, to się połamie.




 
 
Jak to się zaczyna?
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 12:25   

Rozwielitka.. nie połamie się. Najwyżej może połamać innych nadmiarem tłuszczu. :(



 
 
Jak to się zaczyna?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-06-11, 12:31   

SadisticVicky, nie masz nadmiaru tłuszczu według Nas, a wręcz jesteś za chuda. To Twoje wyobrażenie o sobie.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Jak to się zaczyna?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 12:40   

SadisticVicky napisał/a:
Rozwielitka.. nie połamie się. Najwyżej może połamać innych nadmiarem tłuszczu.

Tak, tak. Taka osoba, o której napisałam się nie połamie, a co najwyżej połamie ciebie - masz rację. Tylko, że ja ze swoim rozmiarem 48 wolę nikogo nie łamać :)




 
 
Jak to się zaczyna?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-06-11, 12:44   

Yennefer napisał/a:
SadisticVicky, nie masz nadmiaru tłuszczu według Nas, a wręcz jesteś za chuda. To Twoje wyobrażenie o sobie


Tak. Ten nadmiar, to tzw. tłuszcz wyimaginowawny. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Jak to się zaczyna?
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 13:00   

Niby tak, ale wiecie... Człowiek to z założenia stworzenie głupie, ciężko mu coś wytłumaczyć. ;)



 
 
Jak to się zaczyna?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-11, 13:10   

Człowiek myślący, że rozmiar 32 jest za dużym rozmiarem, to człowiek chory, SadisticVicky.



 
 
Jak to się zaczyna?
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 13:17   

Sadist.. kiedyś był jeszcze mniejszy i chciałabym ująć fakt, że nie jestem wysoka.. a chora?
Nie wiem, okaże się.




 
 
Jak to się zaczyna?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 13:18   

SadisticVicky napisał/a:
ciężko mu coś wytłumaczyć

W kwestiach światopoglądowych jak najbardziej. Tutaj masz konkretne zagadnienie fizjologiczno-matematyczne. Nie ma pola do interpretacji* więc przestań marudzić bo zrobię jak z gęsią - napiszę na kartce i ci wepchnę do gardła :D

---
*Wiem, że piszę głupoty, ale może ci to poprawi nastrój albo natchnie do czegoś fajnego




 
 
Jak to się zaczyna?
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 13:43   

Rozwielitka, dobrze. Przynajmniej się pośmiałam :D



 
 
Jak to się zaczyna?
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-23, 23:18   

Ja całe życie byłam niejadkiem. Dopiero w wieku 16 lat moja waga dobiła do 40kg. Pamiętam, że w podstawówce to chyba była 5 klasa ważyłam 29kg. Nie wiem sama dlaczego, ale strasznie zależało mi na tym, żeby utrzymać tą wagę. Byłam nawet dumna z tego, że czuję się dobrze przy tak niskiej wadze. W pewnym momencie coś mi odbiło i przez długi czas jadłam tylko chleb z masłem i popijałam wodą. Sama nie wiem jak mój organizm wytrzymał. Przez to wszystko dopiero w wieku 16 lat dostałam pierwszej miesiączki. Wszystko opóźniło się przez ten brak tkanki tłuszczowej. Aktualnie chcę przytyć. Ważę 47kg przy wzroście 165cm. To i tak dużo. Przeważnie mam 42-44 kg. Chociaż dużo jem . Tylko szkoda, że nic nie zostaje. Moja kuzynka, która jest rok młodsza ode mnie i wyższa ( ma chyba 170cm wzrostu ) jest anorektyczką. Choruje chyba 4 lata . Kiedyś była grubsza ode mnie pamiętam. Dzisiaj waży ledwo 30kg. Już 2 razy ją zabierali do szpitala psychiatrycznego.Ona jest na prawdę brutalna dla swojego ciała. Teraz jem w miarę normalnie, ale nie wiem czy powinnam się bać o swoje jedzenie czy nie. Często mi mama grozi, że wyśle mnie do szpitala pod sądę.Wkurza mnie ten szantaż.



 
 
Jak to się zaczyna?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12