Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się uczesać?
Autor Wiadomość
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-05, 18:19   

Czy proste włosy na wesele są na miejscu? Ewentualnie jakie inne polecacie? Moje loczki się pewnie napuszą już po ceremonii w kościele, a proste jakoś będą wyglądać.

Mam możliwość pójścia do fryzjera, ale obawiam się, że zepsuje całą fryzurę. Co myślicie, co powinnam zrobić? Kompletnie nie mam pojęcia, polecacie jakieś wygodne fryzury na koniec maja na długich włosach? :)




 
 
Jak się uczesać?
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-06, 11:36   

Oyakaell, może jakieś upięcie włosów do góry? Kok? Choć w prostych też chadzałam. Można wtedy na przykład dwa kosmyki włosów z przodu spiąć razem z tyłu albo zaczesaną do góry grzywkę lekko natapirować i unieść, to też może wyglądać ładnie.



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Jak się uczesać?
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-06, 21:30   

Oyakaell, byłam ostatnio na weselu właśnie w prostych włosach, tylko grzywkę podpięłam na bok żeby w oczy nie właziła. I widziałam też kilka innych dziewczyn z prostymi włosami. Naturalność jest ładna. :)



Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Jak się uczesać?
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-08, 14:22   

Bleyt, nie wiem dlaczego, w kokach czuję się źle, są bardzo wygodne, ale odkrywa całą moją twarz, której nie cierpię i nie chce się tym przejmować całe wesele :D W sumie dobry pomysł.
lullaby, no własnie nie podobają mi się jakieś sztuczne loki, na puszce lakieru i pianki, faktycznie pójdę w prostych.

Usunęłam separator.// Kel.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-05-08, 14:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jak się uczesać?
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2015-05-09, 20:57   

A coś takiego:



Lub pokaż jakie masz włoski to może coś naturalnego uda nam się podpowiedzieć ale tak byś czuła się komfortowo?




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Jak się uczesać?
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-15, 20:44   

Oyakaell, a może...warkoczyki :) ?



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Jak się uczesać?
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-12-20, 19:19   

Czy ktoś mógłby podrzucić jakieś inspiracje na proste, eleleganckie upięcia dla dość długich włosów?



 
 
 
Jak się uczesać?
Emphatic
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-20, 19:31   

craving, z warkoczy można zrobić różne cuda, na you tubie jest masa filmików i można coś łatwego znaleźć do zrobienia. Kok na wypełniaczu też fajnie wygląda.



 
 
Jak się uczesać?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-01-10, 18:34   

Jakie cięcia są dobre dla falowanych cienkich i rzadkich włosów? Półdługich, należy dodać.
Tak, żeby nie wymagały żadnej stylizacji, gumy, żelu, lakieru, suszenia suszarką, podwijania itepe itede. Coś w stylu samoukładających się, bezproblemowych. Istnieją takie w ogóle? :lol:




Disqualified as a human being.
 
 
Jak się uczesać?
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-01, 01:57   

Czy któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć jak zrobić takie loki? :lol: Mam proste włosy, z którymi ciężko cokolwiek zrobić, bo szybko się rozprostowują. ;/ A kompletnie się na tym nie znam.





 
 
Jak się uczesać?
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-03-01, 02:01   

spacedementia, takie loki nie wiem jak :D
Ale moja koleżanka miał zawsze super fajne mocno falowane włosy, w prosty sposób. Przed snem splatała sobie włosy w warkocz, nie wiem czy w kłos czy coś, ale wyglądało to fajnie :>
Może Ty też spróbuj takie coś :P




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Jak się uczesać?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-01, 09:39   

spacedementia, możesz spróbować nałożyć piankę i zakręcić dużo pasm włosów w "ślimaczki", "kręciołki", "małe koczki", jak zwał tak zwał. No i iść spać. ;)
Rano jak rozpuścisz włosy to będziesz miała burzę loków. Wtedy zostaje Ci delikatne rozczesanie włosów grzebieniem/szczotką z szerokimi odstępami między zębami no i ujarzmienie ich np. jedwabiem.

Możesz też kupić sobie papiloty z gąbki, lub inne miękkie, ale raczej cieńsze, niż szersze no i też pianka, zakręcenie włosów na noc i rano to samo z grzebieniem i jedwabiem.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się uczesać?
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-01, 11:41   

Ella, O, dzięki, spróbuję na pewno. :) Zrobię na próbę te ślimaczki :D Jak nie wyjdzie to poszukam papilotów.

Ella napisał/a:
ale raczej cieńsze, niż szersze


Dlaczego tak? ;)

Cezar00, to jakaś myśl, spróbuję! :)




 
 
Jak się uczesać?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-01, 16:48   

Cezar00 napisał/a:
Ale moja koleżanka miał zawsze super fajne mocno falowane włosy, w prosty sposób. Przed snem splatała sobie włosy w warkocz, nie wiem czy w kłos czy coś, ale wyglądało to fajnie
Potwierdzam metodę. :D A jeszcze lepszy efekt, jak tych warkoczy jest więcej i zrobione na mokrych włosach.



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak się uczesać?
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-03-01, 17:04   

Oh, w tych koczkach się tak niesamowicie niewygodnie śpi... Już wygodniej spało mi się w spiralach Magic Leverage.
Dobre loczki wychodzą na chusteczkach nawilżanych.
Papilotów nigdy nie miałam.
Często śpię we francuzie, tylko trzeba go zapleść dość ciasno i od samego czubka głowy. Ale wychodzą raczej fale... Takie:


Ja kieyś chciałam kupić termoloki, ale faza na loki mi trochę przeszła i teraz głównie używam chusteczek nawilżanych jak już mnie najdzie ochota na loki.




 
 
 
Jak się uczesać?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12