Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się uczesać?
Autor Wiadomość
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-11, 16:57   

kokosowa, mi też się pokażesz? Jestem ciekawa jak przebiega u Ciebie proces zapuszczania grzywki. :) Sama przez ostatni rok taki przechodziłam i teraz już nie mam problemu z odsłonieniem czoła (z wyjątkiem włosów zaczesanych gładko do tyłu, tego na pewno nie zrobię. :P ).



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się uczesać?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-11, 17:12   

Ella, jasne! Już wysyłam zdjęcie! Udało mi się zapuścić dość długą grzywę i fryzjerka stwierdziła, że możemy zrobić przedziałek. Wycieniowała mi włosy po bokach, żeby grzywka mogła wkomponować się w resztę włosów. Tylko nie wiem, czy będę dążyć do tego, by zrównała się długością z innymi włosami. Moje czoło musi być choć trochę zasłonięte. :D



 
 
Jak się uczesać?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-12, 18:29   

kokosowa, a nie mogłabyś po prostu wstawić zdjęcia do tematu tak wyglądamy? Również jestem ciekawa i zapewne nie ja jedna...



 
 
Jak się uczesać?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-12, 19:07   

Nie sądziłam, że kogokolwiek to zainteresuje. ;) Zresztą efekt po tej wizycie nie jest jakiś piorunujący, bo grzywka musi jeszcze trochę podrosnąć, aby można było stwierdzić, że faktycznie zaszła jakaś konkretna zmiana w mojej fryzurze. Na razie tylko zaczesuję ją inaczej, ale zdjęcie mogę wrzucić (chociaż nie wiem, czy nie widziałaś go już na fb). :)



 
 
Jak się uczesać?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-12, 19:30   

kokosowa napisał/a:
efekt po tej wizycie nie jest jakiś piorunujący, bo grzywka musi jeszcze trochę podrosnąć, aby można było stwierdzić, że faktycznie zaszła jakaś konkretna zmiana w mojej fryzurze


kokosowa napisał/a:
chociaż nie wiem, czy nie widziałaś go już na fb


Właśnie, właśnie, właśnie... Wszystko już zawarłam w poście pod Twoim zdjęciem. :D


<<< Dodano: 2015-01-06, 23:48 >>>


Jak byłoby mi z prostą grzywką?




 
 
Jak się uczesać?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-07, 15:06   

Sadist napisał/a:
Jak byłoby mi z prostą grzywką?


Nie polecam. Masz naturalnie kręcone włosy, więc dbanie o prostą grzywkę byłoby dla Ciebie udręką jeszcze gorszą, niż prostowanie pozostałych, dłuższych pasm.
Jest Ci ładnie tak jak teraz, w grzywce na bok. Myślę, że z całkiem odsłoniętym czołem też byłoby super. A jaka to wygoda! :3




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się uczesać?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-07, 15:07   

No tak, masz rację... Miałabym problem z prostowaniem jej. Ale tak kusi!



 
 
Jak się uczesać?
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 17:27   

Ella napisał/a:
Masz naturalnie kręcone włosy, więc dbanie o prostą grzywkę byłoby dla Ciebie udręką jeszcze gorszą, niż prostowanie pozostałych, dłuższych pasm.

Też mam naturalnie kręcone włosy i kilka lat temu miałam grzywkę, jej prostowanie nie było żadną udręką... :P Może zależy od tego jak bardzo się kręcą.




 
 
Jak się uczesać?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-07, 17:44   

Vida napisał/a:
Może zależy od tego jak bardzo się kręcą.


To na pewno. ;)
Po prostu z tego co pamiętam, to Sadi narzekała na swoje włosy, bo mimo prostowania wciąż się puszyły, kręciły. Do tego były zniszczone, cienkie, itd. Dlatego ścinanie grzywki na prosto po to, by znów męczyć i niszczyć włosy, naprawdę nie ma sensu.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się uczesać?
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-07, 17:54   

Też się zastanawiam nad grzywką... Ale to chyba jeszcze bardziej wyokrągli moją grubą, pucułowatą twarz.



 
 
Jak się uczesać?
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 18:00   

Ella napisał/a:
Po prostu z tego co pamiętam, to Sadi narzekała na swoje włosy, bo mimo prostowania wciąż się puszyły, kręciły

Też kiedyś na to narzekałam. Zwłaszcza, jak na dworze byto deszczowo - więc jedynie w takie "mokre" dni mógł być większy problem z prostowaniem. Jeszcze wtedy oprócz prostowania były farbowane i jakoś specjalnie o nie nie dbałam, więc do zdrowych też nie należały. Jak te kilka lat temu kusiła mnie grzywka, to się pytałam fryzjerki jak to z moją grzywką by było i dzięki niej i jej poradom, miałam grzywkę. :D

Teraz wolę swoje kręcone, zdarza mi się wyprostować, to potem jeszcze bardziej mi się kręcą. :D




 
 
Jak się uczesać?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-07, 19:51   

Tak jak mówi Ella, mam problem z 'kręcowatością' swoich włosów. Ale to samo mówiono mi w przypadku ścinania włosów na boba. Że będą problemy, że będę źle wyglądać bla bla bla, a okazało się, że to fryzura dla mnie idealnie trafiona. Może z grzywką też bym trafiła, ale trochę boję się zaryzykować... Z drugiej strony, jeśli zetnę włosy to one i tak odrosną. Spróbuję może stopniowo ją skracać i obserwować, jak się zachowuje.

Vida napisał/a:
Zwłaszcza, jak na dworze byto deszczowo - więc jedynie w takie "mokre" dni mógł być większy problem z prostowaniem


U mnie też wystarczy odrobinę wilgotniejsze powietrze, deszcz, i już z prostych włosów robią się sprężynki.




 
 
Jak się uczesać?
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-05, 12:26   

Oyakaell, Odradzam prostą grzywkę. Nawet nie wiesz ile problemów jest z nią. W połowie dnia już jest cała tłusta od czoła, a ze suchym szamponem nie można wszędzie latać. Poza tym wygina się we wszystkie strony, przez co przez cały czas posiadania grzywki, miałam obsesję na punkcie poprawiania jej i przeglądania się w lustrze. Nie wspomnę również o problemach skórnych na czole, gdyż skóra nie ma czym oddychać. Niby się to zakryje, ale wystarczy powiew wiatru i już widać.

Co innego z grzywką na bok. Z nią jest prościej. Wystarczy umyć rano i trzyma się cały dzień, bo tylko pewna warstwa leży na czole, poza tym można ją wziąć w ogóle z czoła na bok. Jest wygodna i zwykle się układa bez problemów.




 
 
Jak się uczesać?
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-05, 16:03   

Nie zgadzam się. U mnie mniej problemu sprawiała prosta grzywka, niż na skos.

Jak się myje włosy codziennie, to przetłuszczanie nie sprawia problemu. Jak się grzywkę podpina na noc to czoło się nie sypie, a grzywa mniej tłuści.

Na skos - te same problemy, plus jeśli ktoś ma skłonności do falowania włosów to szybko mi się 'odkształcała' pod jakimkolwiek pretekstem, szczególnie gdy nosiłam jeszcze oksy.




Este blestemata
Ostatnio zmieniony przez 2015-03-05, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak się uczesać?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2015-05-05, 14:16   

Przeglądam strony, poprzez które można sobie dobrać fryzurę i wychodzi na to, że pisana mi czerń i średnia długość włosów. Absolutnie żaden blond.
No, to się strzelę przy następnym farbowaniu na heban.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Jak się uczesać?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12