Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinne relacje
Autor Wiadomość
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 20:06   

Mamona , Ty przynajmniej uzywasz słowa ' rodzice ' , ' rodzina ', etc.



 
 
Rodzinne relacje
Luk.ash 



Wiek: 25
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-30, 21:33   

Ja to bym nie chciał mieć matki... ;(



Nie mam pojęcia co się stało ze mną.
Coś zmieniło światło w ciemność.
 
 
Rodzinne relacje
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 21:36   

Luk.ash napisał/a:
Ja to bym nie chciał mieć matki... ;(

A ja bym chciała mieć kogokolwiek.




 
 
Rodzinne relacje
Luk.ash 



Wiek: 25
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-30, 21:42   

Samotna93,
Takiej jak ja, nie chciała byś mieć. :(




Nie mam pojęcia co się stało ze mną.
Coś zmieniło światło w ciemność.
 
 
Rodzinne relacje
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 21:46   

Luk.ash, a jaką masz, jeżeli wolno wiedzieć ?



 
 
Rodzinne relacje
Luk.ash 



Wiek: 25
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-30, 22:26   

Samotna93,
Wolałbym o niej porozmawiać na pw.. :C




Nie mam pojęcia co się stało ze mną.
Coś zmieniło światło w ciemność.
 
 
Rodzinne relacje
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 22:51   

W takim razie zapraszam.
PW zawsze stoją otworem.




 
 
Rodzinne relacje
Teo 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 119
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-06-04, 17:20   

Moja mama jest w porządku ale mój ojciec wydaje się być obojętny na wszystko, nie rozmawia ze mną a potem ma pretensje do mnie że to ja się do niego nie odzywam (fajna rozmowa Ja: Co tam?, ojciec: Nic)
Albo że odzywam się do niego kiedy czegoś chcę, bardzo dawno już niczego od niego nie chciałam, jak chce coś zamówić w internecie to idę na pocztę by zrobić przelew pocztowy, obejdę się bez łaski.. Mój ojciec też często się drze na mnie na "dzień dobry". Przed moim wyjazdem do Krakowa poszłam do niego by zapytać czy jak podłączę pendrive do drukarki (bo jest tam miejsce na kabel) to czy ona mi wydrukuje. A ten się od razu zaczął na mnie drzeć że powinnam sama to wiedzieć i że wszystko muszę mieć natychmiast i że jestem beznadziejna - ja się tylko zapytałam grzecznie i do tego nie był zajęty, siedział od kilku godzin i nic nie robił eh.. on jest dziwnym człowiekiem. Nienawidzę jak się kłóci z mamą i niszczy ją psychicznie.




 
 
Rodzinne relacje
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-08, 21:59   

Fizycznie można powiedzieć, że posiadam osoby, które mają za zadanie spełniać rolę rodziców, to znaczy powiedzmy, że mam ' mamę ' i mam ' tatę ', ale tak, jak na to patrzę to nigdy nie miałam z prawdziwego zdarzenia mamy i taty, którzy by mnie rozumieli ( a przynajmniej próbowali ) i kochali ponad wszystko. Zawsze tylko słyszałam : " A bo X to poszła na studia do Opola ", " A bo Y to będzie miała dziecko ", " A bo Z to wyszła za mąż ", a ja co ? A ja nic. Nie poszłam na studia do Opola, ani innego dużego miasta, chociaż marzyłam ( aczkolwiek nie jest moją winą, że kwestie finansowe na to nie pozwoliły ). Nie będę miała dziecka - przynajmniej na razie - i nie jestem mężatką - chyba nigdy nie będę, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mam nikogo, z kim mogłabym, a przede wszystkim, kto chciałby się ze mną w jakikolwiek sposób związać. Marzą mi się studia tak jednolite magisterskie, jak i później doktoranckie, które niestety są bardzo drogie. Niestacjonarnie psychologia na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, najlepiej w Warszawie, ale tam czesne za rok studiów jednolitych magisterskich wynosi 9000 zł, więc moje marzenie jest i chyba pozostaje niemożliwym do zrealizowania, bo gdzie ja znajdę taką pracę, by opłacić takie czesne? I nawet nie wiem, czy potrafiłabym się zdecydować na odpowiednią specjalność, bo z tego, co wiem, są tam dwie, które by mnie w jakiś sposób interesowały - psychologia relacji interpersonalnych ( międzyludzkich ) oraz psychologia biznesu. Obie wydają mi się być atrakcyjne i naprawdę chyba nie potrafiłabym pomiędzy nimi zdecydować. I jednej i drugiej byłoby mi po prostu szkoda. Może gdyby istniała możliwość ich połączenia to byłoby rozwiązanie właśnie dla mnie. Teraz nie wiem. Ścieżki realizowane są na 2 i 3 roku i jest do wyboru : biznes, mózg - umysł - technologia, relacje międzyludzkie, zdrowie i rozwój, natomiast specjalnosci realizowane są na 4 i 5 roku, do wyboru : neurokogniwistyka, projektowanie interakcji człowiek - technologia, psychologia biznesu, psychologia kliniczna i zdrowia, psychologia kształtowania i modyfikacji zachowania, psychologia sportu i aktywności fizycznej, oraz psychologia zmiany : konflikt - kryzys - współpraca.
A widzicie, czyli ze ścieżkami miałabym problem z wyborem, pomiędzy ' biznes ', a ' relacje międzyludzkie ', natomiast w kwestii specjalności to ' psychologia biznesu ' albo ' psychologia kształtowania i modyfikacji zachowania '.




 
 
Rodzinne relacje
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-26, 08:20   

Brak, zanikły prawie do zera.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Rodzinne relacje
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 22:35   

Nie narzekam. U mnie w rodzinie nie okazujemy sobie uczuć i nie powtarzamy codziennie ''kocham cię''. Rodzice zapewniają mi wszystko, czego mi potrzeba. Nie rozmawiamy za dużo, chyba, że na takie aktualne tematy: jak w szkole, co na obiad, kiedy wrócisz czy co tam u reszty rodziny. Z siostrą, wiadomo, czasem kłótnie, ale mimo wszystko to się przecież lubimy i nie jest źle.



 
 
Rodzinne relacje
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 07:14   

tenswiatjest napisał/a:
Rodzice zapewniają mi wszystko, czego mi potrzeba.
tenswiatjest napisał/a:
U mnie w rodzinie nie okazujemy sobie uczuć

tenswiatjest napisał/a:
Nie rozmawiamy za dużo

Nie potrzebujesz, żeby ktoś Ci okazywał zainteresowanie, troskę, miłość?




 
 
Rodzinne relacje
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 12:07   

Scarlet Halo napisał/a:
Nie potrzebujesz, żeby ktoś Ci okazywał zainteresowanie, troskę, miłość?

Nie, nie potrzebuje powtarzania mi, że mnie kochają codziennie, bo ja o tym wiem :D
Pytają się, dajmy na to, kiedy wrócę - to chyba można do troski zaliczyć, więc przecież jest :>




 
 
Rodzinne relacje
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-28, 12:45   

U mnie w domu jest coraz gorzej.
To, że matka w nas wpycha przeterminowane produkty, to już od dawna. Teoretycznie nie akceptuje moich nowych znajomych i woli, żebym spędzała czas z tymi z gimnazjum- z alkoholikami i nałogowymi palaczami, niż z kulturalną młodzieżą.
U nas w domu się ze sobą nie rozmawia. Nieraz próbowałam nawiązać kontakt z mamą, ale to niemożliwe. Odpycha mnie, zawsze ma coś ciekawszego do roboty. No i tradycja- wszyscy są lepsi od ciebie. Jesteś beznadziejnym człowiekiem.
Mimo wieku, wciąż jestem "dzieckiem" i wyjazdy poza miasto są niedozwolone, bo z kim, jak to, niepoważna jestem. Najlepiej, żebym siedziała w domu i sprzątała, bo tylko do tego się nadaję :) Nie jestem już córką, tylko sprzątaczką.




 
 
Rodzinne relacje
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 12:49   

To chyba zostaje przeczekać i później pokazać jej, jak się myliła :D



 
 
Rodzinne relacje
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12