Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Słowa, słowa, słowa
Autor Wiadomość
Opheliac
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 19:30   

"nie przejmuj się"- jak mam się ku*wa nie przejmować, jak coś jest dla mnie ważne? Już wolę to 'będzie dobrze' powiedziane albo napisane w odpowiedni sposób.



 
 
Słowa, słowa, słowa
Pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 22:22   

"może"
"chyba"

...




 
 
Słowa, słowa, słowa
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2010-06-14, 18:04   

Opheliac, popieram w 100%! Też nie lubię, gdy ktoś mi mówi abym się nie przejmowała, bo wiem że mówi to tak tylko dla zasady. A z problemem i tak muszę zmierzyć się sama.
Jakiego jeszcze słowa nienawidzę słuchać? Gdy coś mówię np. komplement, a ten ktoś mi odpowiada-,,wiem". Kurr.., wiem że wiesz!
Moja koleżanka miała taki okres w życiu, że gdy rozmawiałyśmy sobie o ludziach i mówię-zobacz, ten to jest taki czy inny, a ona: ale Ja też tak mam/też taka jestem/też tak robię. No krew mnie zalewa. Ty a ktoś inny to przecież dwie różne osoby! Rozumiecie, co mam na myśli.

Ulubione słowa?
-,,Emilka<<moje prawdziwe imię>>,wiesz co? Kocham Cię"...itp itd...

zabije siebie (?) Ciebie (?) po przecinkach, kropkach itp. znakach interpunkcyjnych robimy spacje!!! Duszka




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
Ostatnio zmieniony przez 2010-06-16, 12:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Słowa, słowa, słowa
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 20:06   

A ja tak trochę inaczej...
Dzięki pewnej osobie kilka zwykłych słów zmieniło w moim życiu znaczenie.
"super", "myślę o tobie", "prysznic"
to główne trzy słowa :)
Już zawsze będę pozytywnie na mnie wpływać :)




 
 
Słowa, słowa, słowa
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 23:45   

Buka napisał/a:
"prysznic"
xDD

Chcesz wyjaśnić? xDD




 
 
Słowa, słowa, słowa
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-09, 09:02   

hehehe nie koniecznie :D



 
 
Słowa, słowa, słowa
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-09, 15:08   

Hehe xD

U mnie ostatnio ulubione słowa to: "dziam dziam" oraz: "Na dziś koniec, a jutro masz wolne"




 
 
Słowa, słowa, słowa
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2010-08-29, 20:33   

Słowa, których nie zapomnę do końca swoich dni- (odwraca się z fotela pasażera,spogląda w moją stronę,patrzy w oczy a sam ma bajeranckie okulary przeciwsłoneczne) : ,,Pani Emilio! Egzamin zakończony wynikiem pozytywnym! " :D



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
Ostatnio zmieniony przez Skorpion 2010-08-29, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Słowa, słowa, słowa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-08-30, 12:32   

moje ulubione słowa to " Jesteś głuptasem, przecież Cię Kocham" lub " Przestań głupku"
a najbardziej mnie śmieszy moja kierownik "Alejandrooo, alejandrooo... Ale Sandro, Sandrooo"




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Słowa, słowa, słowa
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 16:39   

Nie nawidzę jak moja koleżanka mówi "Narysowałam, ale strasznie brzydki jest", a sama dobrze wie, że jak to powie to wszyscy będą zaprzeczac. Sama w pewnym momencie zaczęłam mówi "faktycznie ochydny" i do mnie już z tym tekstem nie wyskakuje.

Moje ulubione sowa: "przyjaciel/przyjaźń/przyjaciółka" i "łąka"




 
 
Słowa, słowa, słowa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-21, 16:51   

Ostatnio uwielbiam słowo "duszka" "jaźń" "magiczny/e/ość"

Nie lubię jak ktoś udaje kogoś ważniejszego niż jest i mądrzejszego. Nie lubię zdań: "To Twój obowiązek...." "Musisz pójść i z nimi porozmawiać, tak nie można, że do nich się nie odzywasz..."




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Słowa, słowa, słowa
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 17:07   

duszka napisał/a:
"Musisz pójść i z nimi porozmawiać, tak nie można, że do nich się nie odzywasz..."

taa też tego nie lubię. Słowa mojej mamy jak przestałam rozmawiac ze swoja koleżanką z klasy.




 
 
Słowa, słowa, słowa
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 18:46   

Bardzo nie lubię:

"Jeszcze masz całe życie przed sobą".

Paskudnie irytujące słowa.




 
 
Słowa, słowa, słowa
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 19:37   

Moja najbardziej znienawidzone słowa to: "młoda jesteś jeszcze niczego nie przeżyłaś"



 
 
Słowa, słowa, słowa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-21, 23:06   

"TY nie masz prawa się denerwować, nic nie wiesz o życiu. Jesteś za młoda by mieć nerwy." Jak to irytuje.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Słowa, słowa, słowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12