Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Odzieżowe sklepy internetowe
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 18:15   

Chochlik, pracowałam w sklepie z lnem i widziałam, jaka jest różnica cenowa między lnem różnego pochodzenia. ;)



 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 18:21   

W sumie... Owieczko... liczyłam na Twoją odpowiedź. :)

Arya napisał/a:
Bo to zależy od tego, skąd sprowadzany jest ten len (w tym i w poprzednim roku polski len bardzo ucierpiał w wyniku jakichś plag, stąd ten polski jest teraz bardzo, bardzo drogi).

Czyli zagadka rozwiązana... Coś czuję, że skończy się na tym, że kupię 3 metry lnu i będę robić próbne wykroje na prześcieradle tak długo, aż uda mi się wykroić swoją wymarzoną tunikę. Nie będę czekać do przyszłego roku, aż moje odzienie zdąży wykiełkować i jego cena nieco spadnie. ;)

Chochlik napisał/a:
len generalnie jest drogi

To prawda, ale nie spodziewałam się aż tak wysokich cen. Tym bardziej, że te ubrania, które widziałam wcześniej na bazarku również były z dobrego gatunkowo materiału (chociaż nie wiem, skąd pochodziła tkanina).




 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 18:23   

Aniam napisał/a:
Coś czuję, że skończy się na tym, że kupię 3 metry lnu

Jeśli znajdziesz ten materiał w jakiejś rozsądnej cenie, to daj mi znać. ;) Ja chciałam wcześniej kupić kilka metrów lnu i zrobić z tego prostą, długą lnianą spódnicę - i zrezygnowałam, kiedy usłyszałam na Zwierzynieckiej cenę 65 zł/metr. :roll3:


EDIT: I jeszcze jedno, czasami w Galerii Krakowskiej można złapać coś ładnego na przecenach. Mam jedne spodnie lniane z Zary, które kosztowały coś koło 40 zł.




 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 20:06   

Arya napisał/a:
Jeśli znajdziesz ten materiał w jakiejś rozsądnej cenie, to daj mi znać.

Na pewno zapytam w swoim ulubionym sklepie z tkaninami i jeszcze przeszukam internet. Mam nadzieję (być może złudną), znaleźć coś w okolicach 30-40 zł za metr. Jeśli będę kupować albo zamawiać, to będę o Tobie pamiętać. :)

Arya napisał/a:
Mam jedne spodnie lniane z Zary, które kosztowały coś koło 40 zł.

Mam takie z Orsaya i jestem w nich zakochana. <3 W sieciówkach można czasami znaleźć jakieś pojedyncze lniane ubrania, ale niestety zazwyczaj nie mają one takiego specyficznego, naturalnego, folkowego charakteru.




 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Emphatic
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-01, 22:00   

Ja mogę polecić, TOP SECRET, mają fajnie ciuchy, dobrej jakości, zostawiłam tam ostatnio sporo pieniążków, ale jestem zadowolona i GORTEKS, zwłaszcza jeżeli ktoś szuka bieliznę w większym rozmiarze. :)



 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-12, 17:18   

http://netmoda.pl
http://answear.com




 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-10-13, 10:28   

Nie wiem czy gdzieś było takie pytanie wyżej, jeśli tak to olejcie :D
Kupował ktoś na Wish.com? Mam tam tyle fajnych rzeczy w bardzo niskich cenach, ale trochę się boję...




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-10-13, 11:26   

Rainbow, jest okej, podobne do AliExpress.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-27, 20:44   

Co prawda nie tylko odzieżowy, ale czy zamawialiscie coś kiedyś z wish.com? Ceny naprawdę są bardzo okazyjnie, w niektóre promocje aż trudno uwierzyć, a znalazłam kilka fajnych rzeczy... Ktoś miał doczynienia?

[ Komentarz dodany przez: Adriaen: 2015-12-27, 20:45 ]
Usunąłem dubla.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-27, 20:46   

Fenoloftaleina, wish.com to tak jakby pośrednik między sprzedawcą z Chin, a nami - konsumentami. Jest okej, zamawiałem tam bluzę i przyszło bez problemów. Minusem jest długi czas oczekiwania - nawet miesiąc. ;)

Warto też zerknąć na AliExpress. :P





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-27, 20:50   

No dobra, ale jak z jakością? Bo czasami patrzę na te rzeczy i jakoś tak mi wyglądają na potencjalny nowy post do fejsbukowej strony "produkt niezgodny z opisem"... XD



Disqualified as a human being.
 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 22:41   

Nie wiem, czy to ta strona - ale jeśli chodzi o chińskie pośredniki, to słyszałam jedynie negatywne opinie na temat sprzętu i elektroniki. Ubranie kosztuje dużo mniej, więc może można zaryzykować.



 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-27, 23:39   

Mustela Nivalis, u mnie było spoko. Może kiedyś zarzucę na forum ałtfit z bluzą. :D




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 23:41   

Adriaen, a kiedy zarzucisz ałtfit w piżamie? :lol:



 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 11:16   

Ktoś gdzieś mnie pytał o wrażenia z zakupów na wish.com. Obiecałam coś napisać, jak tylko mi coś przyjdzie.

Kilka rzeczy już mi przyszło. Jeśli chodzi o ceny - w normie. Czas dostawy jest bardzo długi niekiedy... A jeśli zamówi się kilka rzeczy na raz to przychodzą wszystkie osobno (stąd dopłaty do wysyłek), ponieważ zazwyczaj każda rzecz jest z innego miejsca/od innego producenta/innego sprzedawcy.
Ta strona to jedynie pośrednik, ale na jakość tego, co zamówiłam - nie narzekam.




 
 
Odzieżowe sklepy internetowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11