Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co Cię denerwuje?
Autor Wiadomość
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 15:43   

Że mi zajmują miejsce południowy-wschód :P przy stole pokerowym. Do ch....



 
 
Co Cię denerwuje?
gosc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 23:33   

denerwuje mnie ciotka, jej klapki na oczach i zbytnia pewność siebie
"niczym się nie przejmuj, wyrównasz poziom z angielskiego i niemieckiego, a pan emil to świetny nauczyciel, pokochasz niemiecki!"
pani z angielskiego obraża moją godność osobistą odkąd poszłam do tej szkoły, a pan emil sprawił, że znienawidziłam niemiecki i dalej niczego nie umiem podobnie jak reszta klasy.
chciałam zmienić szkołę - nagadała rodzicom bzdur o publicznych szkołach i ch*j z tego wyszło.
a teraz co? wstaję o nieludzkich porach, wracam do domu o nieludzkich porach, zapierdalam codziennie legionowo warszawa dwoma autobusami, marznę w śniegu, choruję, trafia mnie szlag, jestem wiecznie wykończona i wk***iona (a gdybym zmieniła szkołę miałabym do niej 15 minut piechotą :evil: ), podczas gdy ona wozi dupsko ciepłym autem i bez męża by niczego nigdy w życiu nie załatwiła :evil:
denerwuje mnie ojciec, który jest ślepo w siostrzyczkę zapatrzony i grozi, że jak się uprzemy z mamą przy zmianie szkoły we wrześniu zacznie pić :evil: :evil: :evil:

i świat mnie denerwuje


wulgaryzmy
edit by Sadu




Ostatnio zmieniony przez 2009-12-30, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co Cię denerwuje?
Drakon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 00:07   

?wirus, znam ten ból :D ale dziś jest faajnie :d



 
 
Co Cię denerwuje?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 09:27   

Upierdliwe reklamy na stronach. Zwłaszcza te z głosem. Zaraz zamykam stronę. Co oni sobie myślą? :evil: :evil: :evil:



 
 
Co Cię denerwuje?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 00:10   

I znów ciotka -.-

Stare głupie próchnno.

Ort //Tracy




Ostatnio zmieniony przez 2009-12-31, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co Cię denerwuje?
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 00:19   

Denerwuje mnie to, że dostałam okres i jajniki bolą mnie tak, że najchętniej bym je sobie własnoręcznie wyrwała i wyrzuciła za okno.
Denerwuje mnie to, że leki przeciwbólowe nawet w takiej mieszance nie ułatwiają mi funkcjonowania nawet w minimalnym stopniu.
Denerwuje mnie to, że muszę wstać rano, jestem po niemal nieprzespanej nocy i ta czeka mnie pewnie podobna.
Denerwuje mnie niepewność.
Denerwuje mnie to, że zaczynam odczuwać pewne emocje, których odczuwać nie powinnam.




 
 
Co Cię denerwuje?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 19:10   

MATKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! W psychoterapeutę się bawi.

- Na filmach tak się wzruszasz, a życie Cię w ogóle nie wzrusza i nie obchodzi. Nauczyłaś się przeżywać coś tylko w wirtualnym świecie.

Jak mam tak życie przeżywać w realu jak jeszcze nie tak dawno temu to może od razu pójdę się powiesić. Jak chcę się zabić, to jest świetny pomysł: przeżywanie.




 
 
Co Cię denerwuje?
borys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 19:11   

ja sama. i moja beznadziejna niewiedza



 
 
Co Cię denerwuje?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 01:05   

To, że jutro idę do szkoły.
Znów 8h -.-
Dobrze, że teraz mam forum w telefonie




 
 
Co Cię denerwuje?
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 01:16   

Wkurza mnie Mariusz bo sie czepia, że palimy w mieszkaniu i grozi, że do właściciela zadzwoni. Kurcze, jest zima, minusowe temperatury a on chce zebysmy na balkon wychodzili? Przeciez i tak palimy jak jest w pracy tylko. Boze, marudzi jak baba. Jak się z kims mieszka to trzeba iśc na kompromisy, a nie tylko myślec o sobie.



 
 
Co Cię denerwuje?
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 03:26   

Cherry, ale jak my myjemy po nim cale sterty garów to nie marudzimy. A jak my przy oknie sobie zapalimy jedna fajke, t ochyba nic sie nie stanie prawda? Tym bardziej , że mieszkanie ma prawie 80m2, wiec od pokoi dzieli je przedpokoj ktory ma dwadziesciakilka metrow. I tak siedzi w pokoju cały czas, do niego dym nie dochodzi.



 
 
Co Cię denerwuje?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 09:22   

Denerwuje mnie to, że właśnie siedzę na historii i lada moment dostanę drugą już na tej lekcji jedynkę.
Jestem beznadziejna




 
 
Co Cię denerwuje?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-12, 22:33   

Dexter Morgan!!!
czyli mój komp (nazwa fabryczna mojego Durona to Morgan, Dexter się dodało automatycznie samo, z wiadomych powodów)
Gdzie Ty masz ośle, buraku, skończony prostaku mało miejsca na dysku?!?!? Moja to wina, że zawalasz go 2GBajtami plików tymczasowych?! No k6566785, z tym złomem, zaraz go kopnę! :evil: :evil: :evil: Przez oczyszczanie ich nie usunę a jak zrobię to ręcznie na chama to mi znowu ustawienia Opery zeżresz!




 
 
Co Cię denerwuje?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-13, 12:14   

moje własne lenistwo. :x



 
 
Co Cię denerwuje?
korba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-13, 12:34   

moja osoba, moja niezdolność wyluzowania się i oddania się oczywistym przyjemnościom, które są blokowane przez strach i chore zasady, wkurza mnie ogólnie moja psychika, zahamowania, zmiany nastrojów, blokady, zmiany zdania, strach, strach, strach ... czasem zdarza mi się, że wkurzam się na to, że nie jestem sama... że muszę brać odpowiedzialność za to, co robię, bo jest taki ktoś, komu się to nie spodoba ;/ szlag :!: :!: :!: :evil:

lit, ort, int, brak polskich znaków.//Aga




Ostatnio zmieniony przez 2010-01-16, 17:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Co Cię denerwuje?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14