Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mrożonki
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-02-04, 10:26   Mrożonki

Przyznam szczerze, że gotowanie nie jest moją mocną stroną.
Bardzo często ratuję się gotowcami w postaci mrożonek. Są to gotowe dania typu gyros, czy kurczak po indyjsku - to jest od razu z ryżem, mięsem, przyprawami i warzywami. Przyznam, że nawet mi to smakuje.

A Wy? Ratujecie się mrożonkami czy raczej wszystko robicie sami? Bo mrożonki to mam na myśli nie tylko gotowe dania ale i np. zamrożone owoce czy frytki.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Mrożonki
Kolekcjoner 



Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 290
Skąd: Legnica/Poznań

Wysłany: 2012-02-04, 23:00   

Ja bardzo często mam taką 'przelotną' ochotę na ryż z warzywami i byłoby głupstwem kupno warzyw, z których wykorzystam zaledwie część, a reszta się zepsuje. Dlatego warzywa biorę mrożone kiedy gotuję tylko dla siebie. Leżą, leżą i leżą w pogotowiu mojej chętki.

Zawsze też jak wracam do domu to idę na ryby i kiedy uda mi się wyłowić jakąś smaczną rybke (mam bardzo sympatyczny staw przy domku) to obrabiam i głęboko zamrożoną zabieram do Wro ;)




„Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie.” Palahniuk

No mercy, eh? http://www.lastfm.pl/user/lesharc
 
 
 
Mrożonki
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-13, 20:43   

Ostatnio moimi standardowymi posiłkami są wszelkie mrożonki, albo zupy, które jem kilka dni..



 
 
Mrożonki
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-13, 20:46   

Ja uwielbiam mrożone warzywa na patelnię i jak nie mam lepszego pomysłu i muszę coś zrobić na szybko to jem je z kurczakiem. Mrożone owoce też często kupuję i dodaję je do galaretki albo miksuję z jogurtem i smakuje trochę jak lody :D .



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Mrożonki
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 21:45   

NothingSpecial napisał/a:
mrożone warzywa na patelnię


Często goszczą u mnie na stole. ; > A jeśli chodzi o mrożone owoce, to jakoś nie przepadałam za nimi nigdy. Nie wiem czemu. A teraz już jakoś nie mogę się przełamać i przekonać do nich, o.




 
 
Mrożonki
K. 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 35
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-01-13, 23:02   

U mnie również mrożone warzywa na patelnię często lądują na stole. Uwielbiam fasolkę szparagową, którą u mnie trzyma się zamraża i można jeść cały rok.



Każda droga prowadzi przed siebie
 
 
 
Mrożonki
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-14, 11:02   

Casem miewam warzywa na patelnię. Czasem zjem marchewkę z groszkiem albo dodam coś do zup.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Mrożonki
burgerqueen 



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 69
Skąd: Gorzów

Wysłany: 2013-03-23, 21:39   

Mrożone owoce z lata bardzo fajnie wyjąć w środku zimy. :)
Uwielbiam mrożone zupy, pełno warzyw, szybko się gotuje, z Hortexa wiosenna ;)




You couldn't hate enough to love
Is that supposed to be enough?
 
 
Mrożonki
Niewidzialny 



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 133
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-24, 06:31   

Psychosis napisał/a:
A Wy? Ratujecie się mrożonkami czy raczej wszystko robicie sami? Bo mrożonki to mam na myśli nie tylko gotowe dania ale i np. zamrożone owoce czy frytki.

Owoce, frytki czy szpinak to tak, kupuję i jestem w stanie jeszcze to zjeść. Z tym, że już te bukiety warzyw, mieszanki marchwi, brokuł itp. to nie przełknę :D . Pozbawione są, te warzywa, tego prawdziwego smaku, czegoś im brakuje. Szpinak owszem, bo jakoś ten produkt ciężko mi znaleźć, a lubię, ale reszta "absolutnie, w żadnym wypadku" :P .
Wolę sam obrać już warzywa, postać przy garach i może trwa to dłużej, ale jest smaczniejsze.




Ostatnio zmieniony przez Niewidzialny 2013-03-24, 06:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mrożonki
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-09-27, 13:05   

Mrożonki to świetna rzecz, sama wykonuję sobie mrożonki kiedy mogę- np kupując niektórych produktów więcej.

Często kupuję szpinak, fasolkę szparagową, mieszankę chińską. Mieszanki na zupę w zimie, gdy niektóre warzywa nie są dostępne. Mrożone owoce na lody czy desery (niestety moja zamrażalka jest trochę za mała, by zrobić sobie zapasy owoców sezonowych).

Miałam czas gdy kupowałam mrożone frytki na obiad, po części z lenistwa, po części z oszczędności (bo jednorożce przez kopytka nie potrafią obierać ziemniaków cieniutko).

Czasami u mnie można znaleźć pierogi ruskie- nie robię ich bo nie lubię, a są dość czasochłonne. Mój mąż uwielbia, a takie mrożone od czasu do czasu zaspokajają jego smaki, szczególnie kiedy ON ma zrobic obiad (;




Este blestemata
 
 
Mrożonki
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 15:27   

Korzystam w kuchni z mrożonych warzyw i frytek. Rzadko kupuję gotowe mrożone dania.



 
 
Mrożonki
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-01-31, 15:58   

Jedyny produkty mrożone, jakie zdarza mi się nabyć, to pizza na awaryjne sytuacje (czytaj - obezwładniające lenistwo) i jakieś mrożone filety rybne.

Tak, to wszystko wolę zrobić ze świeżych produktów. Przeważają jednak walory smakowe takich potraw, bez względu na to, czy to są warzywa, owoce, frytki - czy co tam jeszcze można wymyślić. :roll:


<<< Dodano: 2014-03-24, 21:20 >>>


Biję się w pierś. Przeprosiłam się z mrożonymi warzywami z racji małego wyboru. Fasolka czy groszek, czasem szpinak i inne takie warzywa w ten deseń, gdy świeżych nie ma, a jak są, to nieciekawe. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Mrożonki
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-01-19, 19:18   

Jeśli nie mam czasu na samodzielne przygotowanie potrawy od podstaw i nie mam pieniędzy, by coś zamówić, sięgam po mrożonki. Zazwyczaj jest to pizza, albo wyroby typu: pierogi, pyzy. Zdarza się też zakup mrożonych warzyw, jeśli nie chce mi się samej robić tego typu mieszanek. Często kupuję też mrożone filety rybne.



 
 
Mrożonki
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:30   

Hekate, ja podobnie. Czasem kupię mrożone warzywa, a czasem mrożone dania gotowe, jak pierogi, frytki, pyzy, knedle, kluski. Rzadko mrożone filety rybne. Pizze wolę z lodówek, a czasem kupuję sobie paluszki rybne.



 
 
Mrożonki
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-12, 13:52   

Ja po prostu kocham mrożone zupy. Trochę to poleży w garnku, zaklepię śmietaną i mąką i zupa jak domowa, obiad na 2 dni. :3 No i uwielbiam pierogi, pyzy z mięsem, truskawkami, etc.



 
 
 
Mrożonki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13