Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy jesteśmy sami...
Autor Wiadomość
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 10:48   Gdy jesteśmy sami...

Co robisz gdy jestes sam/a?



Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-01-30, 22:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 10:49   

Kiedy jestem sama w domu jestem sobą. Mam świadomość, że mogę tańczyć, śpiewać, drzeć się, gadać do siebie, pić - wszystko na co mi tylko przyjdzie ochota.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 10:53   

A ja mogę chodzić nago po domu. I palić w łóżku, w pokoju... Mogę jeść kiedy chcę, a nie kiedy jestem do tego zmuszana. No i mogę słuchać muzyki tak głośno, jak chcę. Znaczy do stopnia, w którym głośniki dają radę. Mogę spać i czytać. Tak naprawdę mogę wszystko.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 11:02   

Kiedy jestem sama moge robic na co mam ochote..czyli wszystko robie..slucham muzyki, chodze nago albo w bieliznie, tancze, spiewam..i za duzo tego by napisac



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 12:16   

pierwszy raz od kiku tyg jestem sama o tej porze... brakowało mi tego! moge sobie chodzić w bieliźnie i śpiewać sobie (co ostatnio uwielbiam) i mogę sobie poczytać i nie musze słuchać marudzenia, że marnuje czas na książki.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 19:32   

boję się. nienawidzę być sama. wolę najgorsze towarzystwo od przerażającej ciszy.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 22:06   

od kiedy mam problemy z aa uwielbiam samotność .. mogę pobyć sama ze sobą, nie martwiąc się, że ktoś zaraz złapie mnie za rękę, że podwinie mi się rękaw i ktoś zauważy .. jestem sama ze swoimi myślami ...



 
 
Gdy jesteśmy sami...
junior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 22:11   

a ja nienawidzę być sam ze swoimi myślami, bo bywa, że robię rzeczy, których później żałuje...

ort, int.//Aga




Ostatnio zmieniony przez 2010-01-05, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy jesteśmy sami...
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 22:12   

junior, tak, tak to też ...
ale mi chodzi o tą lepszą część .. kiedy można się położyć, zamknąć oczy i nie myśleć o złych rzeczach .. ale to u mnie tylko w czasie walki z aa :roll:




 
 
Gdy jesteśmy sami...
Silence
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 22:44   

Ogólnie to lubię sama sobie posiedzieć i porozmyślać,ale teraz mam taki okres, że wolę być gdzieś z kimś,nie sama.Jak jestem sama to zaczynam panikować i wariować.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 16:57   

Czasem dobrze jest pobyć samemu, ale jednak mimo wszystko każdy człowiek potrzebuje nieraz wsparcia i obecności innych ludzi, a szczególnie kogoś, kogo kocha, kogoś przy kim czuje się bezpiecznie, osoby na którą zawsze może liczyć. :)



Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2010-02-18, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 01:31   

Wiecie co.. tak sobie myślę i chyba jednak mimo wszystko nienawidze samotności..



 
 
Gdy jesteśmy sami...
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 22:24   

Co robię? Siedzę :D

Najczęściej do głowy przychodzi mi wtedy masa pomysłów, albo zaczynam sobie marzyć. Lubię to, lubię przebywać sama, w ciszy. Ale tylko w pomieszczeniu. Nie lubię samotności w tłumie.




Ostatnio zmieniony przez sanderka1000 2010-02-20, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 22:29   

Sanderko, a czy to pomysły pozytywne czy negatywne?



 
 
Gdy jesteśmy sami...
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 22:47   

Mariusz napisał/a:
czy to pomysły pozytywne czy negatywne?

Różnie :)

A, zapomniałam dodać, że jak jestem sama to wykorzystuje ten czas na ćwiczenie rudymentów (takie perkusyjne zagrywki) :D




 
 
Gdy jesteśmy sami...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13