Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zwiedzanie
Autor Wiadomość
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-03-22, 21:24   

Ja byłam kiedyś w Krynicy Zdrój.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zwiedzanie
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-22, 21:46   

Krynica jest niedaleko mnie ;)



 
 
Zwiedzanie
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-04, 15:47   

Polecam MRU,Międzyrzecki Rejon Umocniień,wiem mało romantyczne miejsce ale warto zobaczyć. Polecam też Podziemne Miasto Osówka w Głuszycy,tylko radze się ubrać cieplej,nawet jesli jest gorąco na zewnątrz. Polecam też moje nie dalekie okolice czyli Zamek Książ,pięknie tam jest,zwłaszcza na Jeśień.



Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-04, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zwiedzanie
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-08-04, 19:25   

Uwielbiam Kraków i Wrocław. Piękne miasta, szczególnie nocą.



Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Zwiedzanie
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-06, 18:14   

Jeśli chodzi o Polskę to Kraków zdecydowanie. Zakochałam się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. Ma coś w sobie, nie to co Warszawa, której nie cierpię :P

W innych Państwach tooo Paryż, ,może to nie nowość, ale naprawdę trzeba samemu pojechać i się przekonać, że tam naprawdę jest pięknie. A wieża? Zdjęcia zupełnie nie oddają jej uroku. Mam kilka zdjęć zrobionych osobiście i naprawdę widok na żywo był zupełnie inny. Coś niesamowitego.




 
 
 
Zwiedzanie
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-12-06, 17:20   

Och, a ja jestem bezgranicznie zakochana w Wiedniu. Jeździmy tam z rodzinką parę razy w roku. To miasto jest cudowne i mam z nim same miłe wspomnienia :)



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Zwiedzanie
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-12-06, 21:20   

Jeżeli chodzi o Polskę - uwielbiam Wrocław. Mogłabym godzinami spacerować po tym mieście.
Chciałabym także jeszcze kiedyś odwiedzić Paryż. Po ostatniej wycieczce czuję niedosyt.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Zwiedzanie
Gość

Wysłany: 2012-12-06, 21:33   

Fenoloftaleina napisał/a:
Jeżeli chodzi o Polskę - uwielbiam Wrocław. Mogłabym godzinami spacerować po tym mieście.


Tak. Z miast wojewódzkich Wrocław jest najpiękniejszy, jest tam wszystko i jest ładnie :) Byłem tam wiele razy i naprawde jest inny niż inne miasta a Polsce.




 
 
Zwiedzanie
martynkasss 



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Lis 2012
Posty: 78
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2012-12-06, 23:23   

Hunter napisał/a:
Och, a ja jestem bezgranicznie zakochana w Wiedniu. Jeździmy tam z rodzinką parę razy w roku. To miasto jest cudowne i mam z nim same miłe wspomnienia :)


Kocham Wiedeń jestem co roku na wakacjach , świetnie miasto , i te galeriee...




 
 
Zwiedzanie
Tytan26
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-14, 19:42   

Ale to zależy co lubicie zwiedzać :) . Ja na przykład lubię oglądać rzeczy nowe, bo za mocno przywykłem do miejsca w którym jestem.. Podróżowanie wszędzie, by zobaczyć coś nowego, nawet na łono natury, bo wszędzie na świecie można dostrzeć coś pięknego w czymś, co ktoś uważa za codzienne :P . To od was zależy bardzo dużo :) .



 
 
Zwiedzanie
hopeless
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-15, 20:16   

Ogólnie to lubię zwiedzać, poznawać nowe miejsca, oglądać to co wcześniej widziałam tylko na zdjęciach :)
W Polsce, zdecydowanie Kraków i Gdańsk. Natomiast po za granicami naszego kraju, miejsca do których chciałabym wrócić to Paryż(tak SoSad napisała, widok z wieży-bezcenny) i Barcelona. Planuję w niedalekiej przyszłości odwiedzić Londyn :)




 
 
Zwiedzanie
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-17, 20:06   

Lubię zwiedzać. Czy to są muzea, czy czyjeś myśli, czy jakiekolwiek miasto - lubię. W Krakowie bardzo często chodziłam do muzeum, po galeriach sztuki. Podróżuję po Polsce z rodzicami, zwiedzamy różne miasta i wioski. Lubię także odkrywać swoje miasto.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Zwiedzanie
Ainoria 
Żebrząca o miłość



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 104
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-09-14, 15:31   

Psychosis napisał/a:
Pochwalcie się, gdzie już byliście i jakie miejsca do zwiedzenia polecacie?

Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to bywam co jakiś czas w Niemczech. Lubię tam jeździć, ale nie potrafię powiedzieć co bardziej mnie tam ciągnie - miejsca do zwiedzania czy rodzina i atrakcje, które mi fundują.
Co mogłabym polecić? Na myśl od razu przychodzą mi Parki Rozrywki. Dane mi było pobawić się w Phantasialandzie i Movie Parku. Nie wiem czy można zaliczyć to do zwiedzania, ale niewątpliwie warto się tam wybrać. Zabawy co niemiara!

Podobnie rzecz ma się z Mirabilandią we Włoszech. Swoje najlepsze wakacje spędziłam właśnie w tamtych okolicach. Gatteo Mare jest pięknym miasteczkiem, gdzie można zarówno odpocząć jak i się rozerwać.

Dobrze wspominam również wypad do Wenecji, Watykanu i San Marino.

Co do miejsc w Polsce - uwielbiam Krościenko i Szczawnicę. Jeżdżę tam prawie co roku.

Cytat:
Czy takie wycieczki czegoś uczą? A może raczej szybko zapominamy o tym co zobaczyliśmy?

Z każdej wyprawy (nawet tej, do miasta obok) próbuję coś wynieść. Staram się odkrywać miejsca mało znane, a zarazem ciekawe. Szukam informacji na ten temat, bo sprawia mi to wielką frajdę. Najlepiej byłoby być ciągle w drodze.




,,Gdybym mógł, gdybym tak mógł wydrzeć sobie serce i odrzucić serce, i być bez serca. ”
 
 
Zwiedzanie
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 16:07   

Ainoria napisał/a:
Podobnie rzecz ma się z Mirabilandią we Włoszech.

<lubię to!>
Ainoria napisał/a:
Swoje najlepsze wakacje spędziłam właśnie w tamtych okolicach.

Me too :D
Ainoria napisał/a:
Dobrze wspominam również wypad do Wenecji, Watykanu i San Marino.

Wenecja jest wspaniała, Watykan...mnie to osobiście nudziło, a przewodniczka mówiąca do nas per aniołki jeszcze to potęgowała. San Marino, pięknie tam jest, chociaż większość tam jeździ, żeby kupić wino za grosze.




 
 
Zwiedzanie
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-20, 20:39   

Mi się Wenecja nie podobała... brudne te kanały budynki też takie sobie...
Rzym za to jest piękny jak dla mnie :)
Fajna architektura te ciasne uliczki. No miło tam spędziłem czas mimo słabego towarzystwa.
Bardzo też lubię jeździć do Wielkiej Brytani. Ich styl i cegła, wszędzie ceglane budynki coś pięknego :D
W Polsce góry...




 
 
Zwiedzanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11