Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2010-09-17, 15:21   Napoje energetyczne

Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam pić tego za dużo.
Kilkanaście puszek dziennie.
Na tą chwilę nie wyobrażam sobie dnia bez choćby 4 puszek w szkole.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-07-11, 01:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-09-22, 10:34   

ja staram się ograniczać ale u mnie w pracy gdy mam nockę to jest niezbędne:(



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Napoje energetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2010-09-22, 11:45   

A wiecie, jak działają napoje energetyczne? Przede wszystkim podnoszą ciśnienie krwi. Jeśli podniosą to cisnienie, a ciało będzie statyczne (czyli nie w ruchu), to serce może nie nadążyć przepompowywać krwi i PĘKNˇĆ. Tak dosłownie.
Nie mówię, żeby ich w ogóle nie używać, ale to, co napisała Nymph, jest przerażające. Takie trochę inne niż autoagresja zabijanie się na raty.




:myszka:
 
 
Napoje energetyczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 11:35   

Na mnie to badziewie w ogóle nie działa. Chyba że zrobię sobie z tego drinka (+wódka) - jednak to jest bardzo szkodliwe.
Kiedyś to uwielbiałam. Ale serducho na tym mocno cierpi, więc zrezygnowałam.
Szkoda zdrowia.




 
 
Napoje energetyczne
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 14:16   

Mercy napisał/a:
Kiedy wiem, że mam dużo do zrobienia a nie mogę zasnąć.

I taki napój, naprawdę sprawia że nie zasypiasz?

A jakie te redbule w smaku niedobre :P


Pijam raz na jakiś czas, jedynie, Green up :D




 
 
Napoje energetyczne
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-02-03, 18:13   

Mercy napisał/a:
ekspresja napisał/a:
I taki napój, naprawdę sprawia że nie zasypiasz?
Nie xD

Piję zamiast kawy. Po kawie nie zasnę dlatego jeśli wiem, że muszę iść spać po 2-3 godzinach to wolę wybić taki napój.


A ja mam takie pytanie odnośnie napoju, też lubię sobie wypić przynajmniej mam chęć do działania. Ale wracając do mojego pytania, dlaczego psychiatra zabronił mi ich pić. Przez leki, które biorę (***) czy przez to ze się tnę, a on myśli, że takie napoje jeszcze mnie pobudzą :shock: . Macie jakie doświadczenia z lekami i napojami :?:


Nie podajemy nazw leków na forum. / Sadi.




Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
Ostatnio zmieniony przez Sadist 2011-02-03, 18:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Napoje energetyczne
dr_hobo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-03, 19:26   

kaka84k napisał/a:
Mercy napisał/a:
ekspresja napisał/a:
I taki napój, naprawdę sprawia że nie zasypiasz?
Nie xD

Piję zamiast kawy. Po kawie nie zasnę dlatego jeśli wiem, że muszę iść spać po 2-3 godzinach to wolę wybić taki napój.


A ja mam takie pytanie odnośnie napoju, też lubię sobie wypić przynajmniej mam chęć do działania. Ale wracając do mojego pytania, dlaczego psychiatra zabronił mi ich pić. Przez leki, które biorę (***) czy przez to ze się tnę, a on myśli, że takie napoje jeszcze mnie pobudzą :shock: . Macie jakie doświadczenia z lekami i napojami :?:


Miałem podobnie - na wypisie ze szpitala w zaleceniach było unikanie mocnej kawy i herbaty (no i alko rzecz jasna). Nie wiem jak tu wygląda sprawa interakcji z lekami, domyślam się że chodzi przede wszystkim o to że jeśli masz skłonności do samookaleczeń, to stan pobudzenia, w jakim znajduje się organizm po spożyciu kofeiny, może tę skłonność nasilić. Szybsze bicie serca, podwyższone ciśnienie krwi - organizm może to "odebrać" jako sytuację stresową, a wiadomo co pomaga rozładować stres ;] Jest to oczywiście moje gdybanie, jeśli ktoś tu posiada konkretną wiedzę na ten temat, to proszę mnie poprawić.
A swoją drogą - jeśli nie będziesz tego za dużo pić to powinno być wszystko w porządku.




 
 
Napoje energetyczne
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-02-03, 20:13   

Nie polecam tego pić, bo to strasznie niszczy organizm. Nie warto się truć.
Po piciu tego kilka tygodni miałam takie bóle żołądka, że musiałam iść do lekarza.




 
 
Napoje energetyczne
fleur
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-04, 11:59   

Ja piłam ostatnio w trakcie sesji i mieszłam to z kawą i tabletkami 'sesja' w których tez jest kofeina... 2 tygonie krew z nosa mi leciała...



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2011-02-04, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-02-05, 18:33   

Niby po kawie nic mi się nie działo. Ale pewnie macie rację, że chodzi o pobudzenie, a tym samy, że będę się ciąć. Chociaż mnie to dziwi, bo ja się tnę kiedy chcę i nawet nie pijąc niczego co pobudza.



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
Ostatnio zmieniony przez 2011-02-05, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 12:57   

Te napoje wydają mi się obrzydliwe...



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Napoje energetyczne
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-06-03, 20:04   

Jak jest sesja to ten "syf" pomaga. Ale wiadomo z umiarem - nie pic po 2litry ;) .W trakcie egzaminów można sobie pozwolić. :P



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
 
 
Napoje energetyczne
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2011-06-03, 20:33   

U mnie codziennie przynajmniej litr leciał. Leciał, bo mama zauważyła i zabroniła. Dobra kobieta.
Najśmieszniejsze jest to, że nigdy nie poczułam się potem na siłach. Chodziło mi o siłę do walki z psychiką.




Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
 
 
 
Napoje energetyczne
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-14, 12:53   

Piłam swego czasu dużo, ale Luby mi zabronił. Posłuchałam go, bo pierwszy raz mi czegoś zabronił i wiem, że jeśli to zrobił, to wierzył, że go posłucham.
No i w tym momencie nie piję. W zasadzie to może w czasie sesji wypiłam jednego, tak od sesji do sesji, pomiędzy nie.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Napoje energetyczne
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-08-14, 15:21   

Ale daje chociaż siłę na wstanie z łóżka:)



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17