Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Leki
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 20:17   

Cytat:
Nie żebym jakoś się domagało, ale czemu w takim razie nic mi nie sygnalizuje?

Bo wątroba potrafi wytrzymać nawet do 10 - 20 lat ścisłego alkoholizmu i lekomani, zanim da się we znaki.

Leki
Hedum 
Artyzm

Wysłany: 2017-01-24, 20:33   

silhouette, jak zacznie Ci coś sygnalizować, to może już być za późno na cokolwiek... :roll:

Jestem duszą, wiatrem, dymem. Twórczym zalążkiem pomysłu.

Leki
silhouette 

Wysłany: 2017-01-24, 20:38   

Ryba napisał/a:
Bo wątroba potrafi wytrzymać nawet do 10 - 20 lat ścisłego alkoholizmu i lekomani, zanim da się we znaki.

Ok, rozumiem, ale...

Lewe napisał/a:

silhouette, jak zacznie Ci coś sygnalizować, to może już być za późno na cokolwiek...

...myślałam, że będzie to cokolwiek, a nie ze skrajności w skrajność. Znaczy się pewnego dnia padnę i dopiero sekcja zwłok wykaże, czy to wątroba, żołądek, czy coś innego.
Zresztą to chyba nie ma aż takiego znaczenia? Na szczęście póki co, chyba aż tak sobie nic nie uszkodziłam i skupię się na konsekwencjach społecznych, bo te mi teraz najbardziej dokuczają.

Ostatnio zmieniony przez Hedum 2017-01-24, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  

Leki
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 20:52   

silhouette napisał/a:
Znaczy się pewnego dnia padnę i dopiero sekcja zwłok wykaże, czy to wątroba, żołądek, czy coś innego.

Nie. Po roku takiego trybu życia w końcu wylądujesz u lekarza z jakąkolwiek przypadłością. Organizm się mutuje, zwiększając tolerancje na używki, skutkiem czego funkcjonalność narządów się osłabia. Na początku padną nerki, tarczyca, trzustka - cokolwiek. Wątroba jest sowitym twardzielem.

Leki
silhouette 

Wysłany: 2017-01-24, 21:09   

Ryba napisał/a:
Nie. Po roku takiego trybu życia w końcu wylądujesz u lekarza z jakąkolwiek przypadłością. Organizm się mutuje, zwiększając tolerancje na używki, skutkiem czego funkcjonalność narządów się osłabia. Na początku padną nerki, tarczyca, trzustka - cokolwiek. Wątroba jest sowitym twardzielem.

To mam nadzieję, że nie przesadziłam i już organizm sobie odpocznie. A tymczasem uciekam do psychiatry i skombinuję psychologa.

Leki
D-astel1704 
Loretta

Wysłany: 2018-09-21, 13:19   

Może to nie do końca na temat, za co z góry bardzo przepraszam, ja nie jestem i nigdy nie byłam uzależniona od leków, ale za to... dwa razy porządnie je przedawkowałam. Od tej chwili mam niezwykle silny lęk, że takie uzależnienie mogłoby się u mnie rozwinąć. Boję się brać leki i czekam z nimi do ostatniej chwili, lub gdy ktoś z bliskich mi je wciśnie, bo gdy mam wziąć leki, szczególnie jakieś np. na uspokojenie - mam w głowie obraz, gdzie ta tabletka wywołuję obłęd i po chwili pożeram całe pudełko leków i... źle się to kończy dla mojego życia.
Od niedawna staram się w ogóle przełamywać do brania jakichś potrzebnych mi leków, gdy jestem sama w domu, bo wcześniej to było nie do pomyślenia, ktoś musiał mnie pilnować.

Wzburzonych kwiatów
fala rozbrzmiewa
na tafli zielonej,
jak oczy Anioła.

Leki
Odpowiedz do tematu