Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Autor Wiadomość
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-01, 23:31   

Pennyroyal Tea, ale skąd oni to coś biorą?



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-04, 14:55   

Cenię ludzi szczerych, którzy potrafią powiedzieć drugiej osobie prosto w twarz swoje odczucia, przy okazji robiąc to z taktem i wyczuciem. Cenię ludzi, którzy szanują inne osoby i ich zdanie.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 15:45   

Cenię ludzi za umiejętność samodzielnego myślenia i podążania własną drogą, a nie utartymi schematami.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-01-04, 18:34   

Ja również cenię ludzi szczerych, którzy mówią prosto w oczy co myślą, zamiast obgadywać za plecami. Ważne też, żeby nie mówili tej prawdy w sposób chamski.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-04, 18:37   

Cenię ludzi z pasją i marzeniami, takich którzy stawiają sobie cele i starają się je realizować.
Cenię ludzi szczerych i wiernych.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-15, 22:55   

Naprawdę wysoko cenię ludzi, który mają prawdziwa osobowość i nie są "kolejna cegłą w ścianie", a do tego są w stanie mnie tolerować, lub jeszcze lepiej akceptować. Do tego bardzo cenie ludzi którzy potrafią mi naprawdę zaufać, co jest zajebiście trudne. Jak ktoś spełnia te warunki to zostaje moim przyjacielem.



****Żyj. Jesteś swoją bronią w walce o przetrwanie dbaj o nią. Dbaj o swoje stado. Nie wolno krzywdzić szczeniąt. Należy pomagać swoim. Nie kłaniaj się w sercu nikomu, kto na to nie zasłużył. Nie służ nikomu, komu nie pokłonisz się w sercu.****
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-01-19, 17:33   

U ludzi najbardziej cenię niepowtarzalną osobowość, wyjątkowy i ciekawy sposób myślenia. Staram się by osoby mnie otaczające były przede wszystkim godne zaufania i szacunku. Lubię osoby mające zasady i własne zdanie, którego się nie wstydzą. Cenię także patriotyzm i bogate życie duchowe.



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-04-01, 02:17   

Cenię ludzi, którzy pomimo trudności dążą do celu, którzy spełniają swoje marzenia. Cenię ludzi, którzy nie boją się być sobą, którzy nie postępują tak jak "się powinno", a żyją dla siebie.Cenię ludzi, którzy pomimo wielu przeciwności losu nie poddają się i walczą. Ludzi, którzy są szczerzy,którzy nie zmieniają się w zależności od otoczenia. Cenię ludzi, którzy pomagają innym i robią to ze szczerego serca. Cenię ludzi, którzy upadali, a mimo to zdołali się podnieść.



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Aoki
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-16, 16:41   

Cenię ludzi, którzy są silni i mimo przeciwności losu, nie poddają się. Nie mam na myśli tego, że nie ponoszą porażek, tylko to, że starają się podnieść i żyć dalej. Cenię ludzi, którzy znajdują złoty środek pomiędzy pomocy innym i dbania o własne dobro. Cenię ludzi, którzy potrafią mówić o własnych problemach.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 20:57   

Ja cenię ludzi za indywidualizm, odwagę wyrażania własnych przekonań i kulturę osobistą. Z takimi jakoś najbardziej mi po drodze.


<<< Dodano: 2016-05-05, 15:22 >>>


Scaliłam z "Za co cenicie innych ludzi", zmieniłam nazwę tematu, dodając jedno słowo.




 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-05-05, 16:15   

Podziwiam ludzi, którzy potrafią być sobą w każdej sytuacji i nigdy nie odpuszczają swojego.



 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-06, 06:20   

Podziwiam ludzi silnych psychicznie. Ale nie takich, którzy ową siłę demonstrują kąśliwymi uwagami, nie takich, którzy rozkazując mają uznanie słabszych. Raczej takich, którzy nie potrzebują tego robić, a jednak mają to coś, takich, którzy mają swoje zasady i się naprawdę do nich stosują. Siłą też według mnie jest pozwalanie sobie na bycie... słabym.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 23
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-06-27, 23:36   

Zawsze zadziwiała mnie otwartość niektórych ludzi, którzy potrafią podejść do randomowej osoby i zacząć z nią rozmawiać. Ja mam problem z podejściem chociażby do punktu informacyjnego :oops:



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Auril 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 29
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-03, 23:02   

Za co cenię ludzi? Za bycie sobą, nie udawanie kogoś, kim w istocie się nie jest. Za szczerość, zdolność przebaczania oraz PRZEPRASZANIA. A także, za uczciwość.
Cenię sobie niektórych ludzi za to, że nawet gdyby mieli wszelką możliwość zadania drugiemu człowiekowi dowolnej krzywdy (kradzież chociażby), nie zrobiliby tego, w imię moralności i swoich zasad.




 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-03, 23:08   

A ja ostatnio obserwuje upadek jakiegokolwiek konstruktywnego i chociaż odrobinę sensownego autorytetu, stanowiącego prawdziwy wzór do naśladowania, bo z całym szacunkiem, ale jakim autorytetom jest taki Justin Bieber? Według mnie żadnym.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11