Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-12, 19:20   

Crossfit mało popularny jeszcze w Polsce ale się to zmienia. Jeśli szukacie hardcorowego treningu to polecam, w pewnym sensie alternatywa dla siłowni ;)

Cytat:
http://potreningu.pl/artykuly/677/rozpoczynamy-treningi-crossfit-przykladowe-wody-i-rozpiski




 
 
Sport
wannables 
zgniły anioł



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 144
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-11-13, 15:51   

Kiedyś nałogowo jeździłam konno i oglądałam F1. Teraz już nie.



Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
 
 
 
Sport
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-11-21, 21:52   

Jestem wręcz uzależniona od jazdy konnej, odreagowuję stres z całego tygodnia w weekend, kiedy mogę pogalopować w terenie :) )



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Sport
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-11-21, 22:47   

Naprawdę są tu jeźdźcy?
Kocham jazdę konną!
Interesuję się szczególnie jazdą naturalną :) Jeżdże przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, plus weekandy :)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Sport
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-11-21, 23:24   

Fenoloftaleina, ja jeżdżę stylem klasycznym,bo przygotowuję się do odznaki,ale naturalne jeździectwo też lubię, wtedy czuję,że mam całkowite panowanie na koniem :) Konie uzależniają, czasem myślę,że tylko dla nich żyję...



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Sport
wannables 
zgniły anioł



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 144
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-11-21, 23:57   

Ale Wam zazdroszczę.



Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
 
 
 
Sport
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-11-22, 00:33   

Hunter, ja mam tylko brązową odznakę, ale na razie mi wystarczy. Ja nie wyobrażam sobie życia bez koni, znaczą dla mnie baaardzo dużo. Ja oprócz jazdy naturalnej doskonalę skoki, trochę ujeżdżenie :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Sport
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-11-22, 10:36   

Fenoloftaleina, miałam zdawać na brązową odznakę we wrześniu, ale spadłam z konia i uszkodziłam sobie kolano, dopiero teraz wróciłam do jazdy...konie to najlepsi przyjaciele, po prostu to całe moje życie i nawet gdy nie mogłam jeździć to chodziłam na stadninę,żeby się do nich poprzytulać :)



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Sport
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-11-22, 17:42   

hunter, zgadzam się z Tobą. Odwiedzam konie przynajmniej 3 razy w tygodniu, choćby po to, żeby wyjść na chwilę z nimi na pastwisko :) Ja ostatnią poważniejszą kontuzję miałam w czerwcu, kiedy to klacz odmówiła skoku, przeleciałam nad jej szyją i wylądowałam na przeszkodzie xD Złamany nos i żebra :/



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Sport
zyletka 
Dziecko śmierci.



Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 60
Skąd: Piekło

Wysłany: 2012-11-25, 18:36   

Oj tak wiem o czym mówicie , konie to miłość od pierwszego wejrzenia, aż do końca.. Miałam swojego hucułka ale niestety, rodzice mi go sprzedali.. wyszłam z domu, a gdy wróciłam jego już nie było :( Moją miłością jest też siatkówka, ale wzrost nie pozwala mi rozwijać tej pasji, jestem za niska.



Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie. Jestem swoją własną samozagładą. Ale jeszcze jestem...
 
 
Sport
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-11-25, 19:31   

Zgadzam się, wzrost nic nie znaczy :D Kocham koszykówkę i gram, choć wysoka nie jestem, najniższa w drużynie :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Sport
zyletka 
Dziecko śmierci.



Wiek: 27
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 60
Skąd: Piekło

Wysłany: 2012-11-25, 20:07   

Wiesz, możliwe że wzrost się nie liczy. Ale liczy się to, że mam starych jakich mam i nie mam możliwości należenia do sekcji siatkarskiej kadetek chociaż bardzo tego chcę.



Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie. Jestem swoją własną samozagładą. Ale jeszcze jestem...
 
 
Sport
wannables 
zgniły anioł



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 144
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-11-25, 22:07   

Co do wzrostu, również się zgodzę. Mierzę 188 cm, a do wszelkich sportów drużynowych mam dwie lewe ręce. I nogi chyba też.



Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
 
 
 
Sport
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 21:53   

Czytam sibie strone jednego 'klubu fitness' i zarowno w regulaminie jak i przy opisie kazdych mozliwych zajec jest napisane, zeby zabrac ze soba recznik. I to nie zeby sie wykapac po cwiczeniach, tylko zeby miec go ze soba w ich trakcie. No po grzyba ten recznik?



 
 
Sport
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 22:18   

Żeby pot z siebie wytrzeć ręcznikiem, a nie np w koszulkę :P



 
 
Sport
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12