Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-11-22, 23:32   

Ostatnio trochę szefowałam, bo szef zachorował, a jutro jestem na ajencji. Też duża odpowiedzialność, ale jakoś wolę tam być. Mniejsza kasa obraca się w rękach. Tylko gorzej, że na sklepie będzie ta stara babka i będzie mi dupę zawracać. Aż się boję jutra.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Co słychać w pracy?
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-23, 20:19   

Nie mam czym pracować. Brak najbardziej elementarnego sprzętu. Muszę wszystko kupić za swoje. A ubraniami roboczymi podzielili się ze mną współpracownicy...



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Co słychać w pracy?
Nihilista 



Wiek: 25
Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 44
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2017-11-24, 13:24   

To i ja się podzielę najnowszymi kwiatkami z roboty.

- Dzień dobry, dzwonię z firmy X, przeprowadzamy ankietę z osobami w wieku od 18 do 64 lat palącymi co najmniej 3 papierosy dziennie. Czy zastałem taką osobę?
W tle słychać wkurzonego faceta, pani już prawie się zgadza na udział w ankiecie, ale koleś przechwytuje telefon.
- Ciągle pan wydzwania, czy pan nie ma wstydu? Nie ma pan żony? No co za skurwiel. Odpierdol się.

Ta sama ankieta, odbiera jakaś starsza kobieta. Dochodzimy do pytania ile papierosów dziennie pali.
- Ale ja nie palę.

Badanie polityczne, przy którym zawsze jest wesoło.
- Czy zgadza się pani z opinią Donalda Tuska...
- On rudy jest, a rude to wredne. Rudy szwab, niech go wyślą na księżyc najlepiej!
- ... na temat rządów prowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość?
- Gdyby to było średniowiecze, to by go na stosie spalili, proszę pana. Zdrajca! On powinien gnić w więzieniu za to wszystko.
Kilka pytań później.
- Dobra, do widzenia, bo już mi pan ciśnienie podniósł.

- ... czy chciałaby pani wziąć udział w ankiecie?
- Tak.
- Ile ma pani lat?
- Oj, już ponad 80.
- Niestety przeprowadzamy ankiety tylko z osobami do 64 roku życia, ale dziękuję za chęć udziału.
- To jest dyskryminacja! Bo co, jak stare to już mają siedzieć cicho? Pan mnie w tym momencie bardzo obraził.
- Przepraszam, ale nie mam wpływu na wybór respondentów.
- To się nie dzwoni, jak się nie wie! Do widzenia!

I moje ulubione.
- Czy mogłaby pani podać swoją datę urodzenia?
- I co, może jeszcze rozmiar buta i stanika?
- Ale podała pani już wiek.
- Ja się nie zgadzam na taką inwigilację. Do widzenia.
(Tak, wiem że można sobie obliczyć, ale bywa, że naprawdę trzeba robić wszystko szybko i zwyczajnie nie ma czasu.)

Uroki pracy w call center.




Przepoczwarzanie.
 
 
Co słychać w pracy?
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-11-24, 20:35   

Czarny piątek w sklepie RTV/AGD więcej chyba mówić nie muszę... :zły:



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Co słychać w pracy?
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-11-25, 00:16   

Czarny piątek w fast-foodzie w galerii. Dzień jak co dzień, tylko zostawiany burdel większy.



 
 
 
Co słychać w pracy?
KrYsPiN 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 94
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2017-11-27, 23:33   

Nudy. Chociaż, może nie tak całkiem. Nazwanie mnie zarozumiałym dzieckiem i zagubienie się we własnych argumentach było dla mnie dość zabawne.



"Nie ma już bohaterów, teraz królem jest błazen.."
 
 
 
Co słychać w pracy?
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-28, 16:19   

Nie udało mi się wykpić z durnego wyjazdu do Ustronia i będę musiał prezentować jakieś g***o, wszyscy będą się masturbować nad naszą firmą i pięknymi słupkami... Trzeba będzie to wytrzymać przez dwa dni. Nosz... Do tego ten projekt to taka fikcja... ech... chociaż i tak mój kolega ma gorzej.



 
 
Co słychać w pracy?
chmurakurzu
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-30, 20:59   

Nihilista, ooo... rozmowy przez telefon! To, co lubię najbardziej...! :D . Choć nie pracuję w Call center, to każdego dnia przeprowadzam kilkadziesiąt rozmów przez słuchawkę (mogę więc chyba powiedzieć: współodczuwam!). Nawet nie chce mi się przytaczać swoich najświeższych "przeżyć", ale każdy nowy dzień = przynajmniej jeden dialog, po którym dostaję drgawek (jest to dość kłopotliwe, gdyż nie mogę nad tym zapanować... i często tak sobie siedzę... i drżę) :P . LUDZIE! <3 .

W każdym razie, czego uczę się w pracy?

1. Jak dobrze kłamać (Panie, to nie tak, że opchnęliśmy Pana opłacony towar komuś innemu, tylko... uległ poważnemu uszkodzeniu... tak, uszkodzeniu. No i to był ostatni egzemplarz. Ten ostatni - przeznaczony dla Pana! Panieee, pan poczeka, nie? Dostawa w przyszłym tygodniu. Albo za dwa. Albo trzy... Serdecznie przepraszamy!).
2. Dystansu: do siebie, innych, świata.
3. Rozmawiać!
4. Że nie każdy jest zły i przyjazna atmosfera w pracy... jest dobra. :D
5. Że można nie dostać pieniędzy za soboty i nadgodziny...
6. Że... "Znalazłem ostatnie komponenty i Ci to zapakowałem" (a nie musiał!) <--- ludzie bywają wspaniali!
7. Że można być roztargnionym i robić błędy, ale "Nie myli się ten, kto nic nie robi".(DOPÓKIWALCZYSZJESTEŚZWYCIĘZCĄ!nohejkaskądtozwątpienietożerazciniewyszło...).

Nie jest źle (nie uwzględniając kwestii finansowych, niekulturalnych ludzi i roszczeń szefostwa... hyhy).
To znaczy... może być teraz ciężko, bo wysyłka wielu zamówień uległa opóźnieniu, ale... może dam radę. Tylko nerwy nie te na taką robotę :P .

[Uaaa, ależ ten czas przecieka mi przez palce (muszę sobie dorzucić kolejne zajęcia). Ale przynajmniej takim tęczowym strumieniem...]




 
 
Co słychać w pracy?
Nihilista 



Wiek: 25
Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 44
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2017-12-01, 12:13   

chmurakurzu napisał/a:

2. Dystansu: do siebie, innych, świata.

3. Rozmawiać!

Tak, coś w tym jest. Odkąd tu pracuję (czyli jakieś pół roku) stałem się bardziej otwarty i wygadany. Może było łatwiej znieść tę barierę, bo nie musiałem rozmawiać z ludźmi na żywo. W każdym razie fajnie, że mam z tego jakiś zysk oprócz kasy :)




Przepoczwarzanie.
 
 
Co słychać w pracy?
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-18, 14:26   

Słabo mi było. Modliło i głowa bolała. Wzięłam proszka na ból głowy. Tak mi przeszło. To chyba na tle nerwowym? Ale przecież nie mam żadnego stresu... Chyba?


<<< Dodano: 2017-12-21, 23:16 >>>


Prasowanie. Jutro... Matko mam nadzieje, że nie będę musiała iść do tego drugiego budynku. :?




 
 
Co słychać w pracy?
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-12-22, 16:50   

Wmawiam wszystkim, że lubię moją nową pracę, ale chyba mnie to wszystko przerasta i przytłacza.



There is no heaven, wariaty.
 
 
Co słychać w pracy?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-01-23, 15:44   

Jestem przerażona. Będę tydzień siedziała cały czas sama w pracy. Umrę ze strachu, z nudów i dostanę zawału.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co słychać w pracy?
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-23, 16:34   

Mam nudy w pracy, staram się znajdywać sobie robotę ale jest jej mało. :(



 
 
Co słychać w pracy?
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-23, 19:32   

Jak ja lubię swoją pracę. Fajnie ogarniać coraz więcej i budować swój autorytet.



 
 
Co słychać w pracy?
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-23, 22:26   

Szamanka napisał/a:
Umrę ze strachu, z nudów i dostanę zawału

Może zgarnij do pracy jakąś kolorowankę antystresową z paroma kredkami - zajęcie na nudę + skupienie się na kolorowaniu oszczędzi Ci serce i nie będziesz myślała o strachu? :P


A na poważnie, to... poradzisz sobie! Trzymam kciuki, by było dobrze. :tuli: :siłacz:




 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11