Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co robisz, by spełnić marzenia?
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-23, 20:08   

Eee tam. Michel Houellebecq ma na jakiejś z książek zdjęcie z petem i reklamówką z logo pobliskiego marketu. Także tym to się akurat tak nie przejmuj, mało kto zwraca na to uwagę, zwłaszcza, że poezja to nie jest raczej wysokonakładowy towar. :P



Disqualified as a human being.
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-23, 20:17   

Mustela Nivalis napisał/a:
, zwłaszcza, że poezja to nie jest raczej wysokonakładowy towar.


Nie dobijaj mnie, bo z moją psychiką jestem jeszcze w stanie zrezygnowć. :roll2:




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-23, 15:46   

Moim marzeniem jest założyć zespół lub śpiewać solo.
Kiedyś sobie postanowiłam, że spróbuję coś zrobić w tym kierunku i poszłam na przesłuchanie do Domu Kultury. Sama nie wiem skąd wzięłam na to odwagę. Każdy mi mówił, że dostane się bez problemu, bo fajnie śpiewam. No, ale babka-profesjonalistka stwierdziła, że kompletnie nie mam słuchu muzycznego i dodała, że powinnam znaleźć sobie inne zajęcie. Zabawna z niej osóbka :P
Ja twierdzę, że mam wystarczający słuch. I śpiewam dalej dla siebie. Miejsce w śpiewającej czołówce w Domu Kultury nie jest mi do szczęścia potrzebne. Chociaż pamiętam, jak wyszłam z tego przesłuchania to się popłakałam i czułam się troche dziwnie... "Co ja sobie myślałam?" - mówiłam. Teraz się śmieje z tego :D
Mam swoje małe grono słuchaczy, dla których będę się kształciła w tym kierunku. jeżeli mój głos i emocje w nim zawarte będą trafiać do chociażby tylko jednej osoby - będę śpiewała. Ba, kiedy śpiewam czuję się... po prostu nie da się tego opisać, a więc po co z tego rezygnować?




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 14:31   

Staram się nie myśleć o tym w kategorii marzeń i czegoś, co chciałabym mieć, tylko raczej... celów, do których dążę. W wielu sytuacjach skutkowało i udało mi się cel osiągnąć.


<<< Dodano: 2014-10-15, 13:35 >>>


Ostatnio zrobiłam chyba już wszystko, co tylko było w mojej mocy, żeby udało mi się spełnić cel postawiony przed sobą na początku tego roku.
Teraz pozostaje mi tylko modlić się o odrobinę szczęścia i czekać na werdykt. :roll:




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-15, 21:06   

Ja wróciłem do czytania Przeglądu Lotniczego. Nie mogę się uwolnić od tego, od samolotów. :/



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-11, 13:02   

By spełnić marzenie, a mianowicie mieć dobrą figurę i być bardziej wysportowaną, ćwiczę. Małymi kroczkami do przodu. Co jakiś czas rozglądam się za nowym sprzętem do ćwiczeń, a w Internecie oglądam filmiki z treningów. Planuję kupienie rolek, by śmigać w nich całe lato. Ograniczyłam jedzenie słodyczy, w sklepach omijam dział z chipsami i słodyczami. Coraz mniej dodaję cukru do herbaty. Opieram się pokusie i chodząc na zakupy do galerii handlowej kupuję zwykłą bułkę czy bagietkę oraz wodę, zamiast cheesburgera z colą. Za każdym razem kiedy idę biegać lub po prostu zrobić długi spacer, włączam Endomondo. Oglądanie wyników swojej pracy daje mi dodatkową motywacje do niepoddawania się. :)



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-29, 13:49   

Nie jestem pewna, czy "chcę się dostać na psychologię" mogę zakwalifikować jako marzenie, ale myślę, że tak.
Bo w grudniu moje przyjaciółki były przekonane, że nie dam rady napisać w takim stanie matury, a psycholog usilnie sugerował mi oddział zamknięty - to taki obrazowy opis mojej sytuacji.

Uczyłam się matur, napisałam je, zdałam z naprawdę przyzwoitymi (względnie świetnymi, zależy od przedmiotu) wynikami i dostałam się na wszystkie trzy kierunki, na które się zarejestrowałam, w tym na psychologię, mimo tych wszystkich kłód pod nogami, z których niektóre udało mi się wyeliminować.

Do zobaczenia w październiku, uczelnio. :)




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-07-30, 13:42   

Moim największym i tak w sumie to chyba jedynym marzniem jest ASP. Chce siętam dostać, chce pracowac w zawodzie, któy będzie miał cokolwiek wspólnego z moją pasją. Żeby się tam dostać potrzebuję kursu przygotowawczego. Żeby się udało roznoszę ulotki, od września będę też szukać jakiejś bardziej stałej pracy. Zarobię sobie sama na moją przyszłość i marzenia. :)



"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Sophie 



Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 112
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 21:58   

By spełnić swoje marzenia robię naprawdę wiele, ciezko pracuje, bardzo dużo płaczę, gdy widzę, że coś jest bardzo trudne, wierzę jakoś, że się uda. Gdy marzenie się spełni, czuję wielką radość, ale wiem też ile bólu to kosztuje.



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-10-30, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Gravity 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 305
Skąd: opolskie

Wysłany: 2015-11-03, 20:32   

Mam dwa marzenia:
1. Przenieść się na weterynarię - daję z siebie wszystko na studiach, napisałam podanie do dziekana wydziału medycyny weterynaryjnej, czekam na odpowiedź i wiem, że się nie poddam. W razie potrzeby będę się odwoływać do rektora uczelni, a jak to nic nie da, to będę próbować przenieść się do innego miasta na weterynarię. Jak nie drzwiami, to oknem :)

2. Spełnić się w sporcie jeździeckim - obecnie wstaję o 4 rano, wychodzę z domu kiedy wszyscy jeszcze śpią, jadę do konia, robię trening, potem się szybko przebieram i na godzinę 11 jadę do pracy. Wierzę, że dam radę i na wiosnę pokażemy się na zawodach.




"Ból, lubię jego brutalność
Bo wolę czuć ból niż zupełnie nic!"

Three Days Grace - Pain
 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-31, 20:53   

NIC
Na razie nic. Nie mam siły. Wcześniej się starałam. Co się stało. Znowu. Upadłam. Stare, dobrze znane DNO.

Chcę pisać i rysować komiksy, chcę... być autorką własnej serii. Ale... ale...




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-01, 09:33   

inifitei napisał/a:
Chcę pisać i rysować komiksy, chcę... być autorką własnej serii. Ale... ale...

Jaki jest pierwszy krok do spełnienia tego marzenia? Od czego zamierzasz zacząć? :)




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-02, 01:17   

Arya, powinnam codziennie pracować nad rysunkiem... i być w stanie się skupić... żeby cokolwiek zrobić... Z pisaniem jest teraz nawet gorzej. Nie... Obecnie nie jestem w stanie nawet wykonywać moich obowiązków na studiach ani się uczyć... Więc... ha, ha, marzenia. Mogę co najwyżej marzyć o traktowaniu moich marzeń poważnie, bo nie potrafię nawet zająć się tym, czym powinnam...



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-02, 09:34   

Na cóż komuś marzenia skoro zamiast robić krok do przodu robi się dwa do tyłu.



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-01-02, 10:24   

Brakuje mi motywacji, nie umiem się już do niczego zabrać.



 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12