Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-22, 18:58   

Makaron napisał/a:
Jeżeli wydanie książki jest dla Ciebie z "najłatwiejszych" marzeń to aż boję się zapytać jaka była reszta :P


Nigdzie nie napisałam, że najłatwiejsze a, że jedyne coś, co mogę podciągnąć pod marzenia.

Chris napisał/a:
Czy masz już opowieść gotową, czy też dopiero planujesz napisać? Czy prowadziłaś wstępne rozmowy z jakimś wydawnictwem?


Raczej planuję... pfff... chciałabym planować, ale zawsze kończy się to: są lepsi, bardziej doświadczeni z większym talentem. Co ja będę się wpychała na tak zapchany rynek, więc jednocześnie też nawet nie w głowie mi z jakimiś wydawnictwami kiedykolwiek rozmawiać.

Niedotykalna napisał/a:
W tym momencie moim największym marzeniem jest znalezienie tej drugiej połówki. Ale powoli tracę na to nadzieję. No i praca też.


Pod tym względem nigdy nic nie wiadomo. Choć nie wiem czy mam prawo się wypowiadać jako osoba, która związek z drugą osobą przestała ubierać w piękne emocjonalne słowa.




Eventually you'll one day know

 
 
Nasze marzenia
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-22, 19:53   

Nie mam marzeń, bo wiem że się nie spełniają.



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Nasze marzenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-23, 09:08   

Chara napisał/a:
Nie mam marzeń, bo wiem że się nie spełniają.

No jeśli nie dążysz do ich spełnienia to rzeczywiście marne szanse na to.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Nasze marzenia
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-09-23, 11:33   

Chara napisał/a:
Nie mam marzeń, bo wiem że się nie spełniają.

A powinnaś wytworzyć jakieś :)

Gdy na grupie terapeutycznej rok temu powiedziałem, że moim sposobem na wyjście z nałogu będzie sport, to większość starych "narkusów" pokręciła głowami, śmiała się wręcz ze mnie. Tylko jedna osoba mnie wsparła i powiedziała, że warto realizować każde marzenia - gdy spróbujemy to upadniemy bliżej mety, a nie wyłożymy się przed startem gdybyśmy nie spróbowali. Jedna z tych osób nie żyje, dwie wróciły na kolejną terapię zamkniętą, a ja ciągle mam w głowie Mistrzostwo Polski w konkurencji siłowej sw - i zgadnij co? Żyję i mam się dobrze :)




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Nasze marzenia
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-24, 09:21   

Makaron napisał/a:
Chara napisał/a:
Nie mam marzeń, bo wiem że się nie spełniają.

A powinnaś wytworzyć jakieś :)

Gdy na grupie terapeutycznej rok temu powiedziałem, że moim sposobem na wyjście z nałogu będzie sport, to większość starych "narkusów" pokręciła głowami, śmiała się wręcz ze mnie. Tylko jedna osoba mnie wsparła i powiedziała, że warto realizować każde marzenia - gdy spróbujemy to upadniemy bliżej mety, a nie wyłożymy się przed startem gdybyśmy nie spróbowali. Jedna z tych osób nie żyje, dwie wróciły na kolejną terapię zamkniętą, a ja ciągle mam w głowie Mistrzostwo Polski w konkurencji siłowej sw - i zgadnij co? Żyję i mam się dobrze :)


Makaron. Gratuluję zaparcia w dążeniu.

Chara... sama raczej mało marzę a wręcz balansuje to na granicy ich braków, jednak nie wiemy, kiedy w naszej głowie może się narodzić jakaś myśl, która tak się zakorzeni, że sami zaczniemy do niej dążyć aby spełnić marzenia z niej.

Ale też trzeba woli i chęci by choćby zacząć myśleć o ich spełnianiu (a mnie tego brakuje)




Eventually you'll one day know

 
 
Nasze marzenia
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 23:55   

Chciałbym mieć bratnią duszę z którą mógłbym iść do lasu na piwo i gadać całą noc



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Nasze marzenia
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-10-11, 15:01   

Chciałabym bym żeby ktoś mnie pokochał na zawsze... I nigdy nie opuścił.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Nasze marzenia
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 15:06   

A ja ... Ja mam tylko jedno marzenie, żeby mieć dom, do którego zawsze będę mogła i chciała wrócić, ale nie chodzi o dom w rozumieniu budynku, ale ludzi, bo dom to takie miejsce, gdzie choćby pod gołym niebem można być razem.



 
 
Nasze marzenia
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 17:00   

PannaNikt28, poetka, Macie piękne marzenia, które mają szansę się zrealizować. Co prawda nieraz wymaga to trochę, nieraz sporo cierpliwości. Czasem wymaga od nas samych pewnych wyrzeczeń, które na dłuższą metę się stokrotnie opłacają. Ale w sumie warto! Warto być cierpliwym, warto oddać coś, żeby w zamian otrzymać coś stokrotnie cenniejszego. Coś, czego pragniecie obydwie - różnie tylko nazywając. Życzę Wam z całego serca spełnienia marzeń, niezbyt długiego czasu oczekiwania i szczęśliwego zwieńczenia tęsknoty. A w darze dla każdej z Was po jednym :kwiatki: :kwiatki:



 
 
Nasze marzenia
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 18:49   

Chris, dziękuję za kwiatuszka. Miło tak dostać coś, nawet wirtualnie. Ja już bardzo wiele w życiu poświęciłam i niestety w zamian nie dostałam nic, albo naprawdę niewiele, w związku z czym teraz zdecydowanie boję się czymkolwiek zaryzykować.



 
 
Nasze marzenia
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 21:31   

Marzenia godny pochwały. Za jednym słowem rozumieć tak wiele to ważne ja myślę prostolinijnie i po prostu nie chciałbym bym być sam. Chciałbym kiedyś mieć kogoś bliskiego kogoś z kim wkońcu będę czuł się bezpieczny i zrozumiany. Kogoś kto zawsze mi pomoże w potrzebie



 
 
Nasze marzenia
Ninakai 



Wiek: 23
Dołączyła: 10 Paź 2016
Posty: 25
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-10-12, 08:00   

Chciałabym do końca życia być szczęśliwą, nie ważne, jak życie będzie mi się łamać i co mnie spotka, bo gdy będę widzieć w problemach również pozytywne strony - nigdy się nie poddam.



ι вєℓιєνє тнαт ωє αℓℓ fαℓℓ ∂σωи ѕσмєтιмєѕ
 
 
Nasze marzenia
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-10-12, 16:25   

Chciałabym znaleźć miłość...



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Nasze marzenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-10-15, 06:52   

Buber, mamy całkiem podobne marzenia. :)



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Nasze marzenia
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 21:46   

Chciałabym się nigdy nie bać.



 
 
Nasze marzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11