Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-22, 10:34   

kokosowa napisał/a:
to zabrzmi głupio i może nawet zostanie uznane za naciągane, ale... nie mam marzeń. czasem tylko chciałabym czegoś, ale to nie marzenia. tak się nie marzy.


Nie brzmi głupio ani nie jest naciągane.
Wiem jak to jest. Przestałam marzyć w podstawówce.
Musiałam szybko dorosnąć i dano mi do zrozumienia, że marzenia się nie spełniają, że to strata czasu i sił...
Ostatnim moim marzeniem było, by ojciec nas kochał i się dla nas starał, by nie bił mamy i by w naszym domu było n o r m a l n i e.
Potem zrozumiałam, że to się nigdy nie spełni i zrezygnowałam z marzeń.




 
 
Nasze marzenia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2012-03-22, 10:37   

Zawsze zamiast marzeń można mieć jasno określone cele, cokolwiek, co sprawi, że człowiekowi się chce coś robić.
Może to się wydaje suche ale coś na początek zawsze dobre.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Nasze marzenia
Insensibilis
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-03, 12:13   

Marzenia... Mam 18 lat, a marzy mi się mieć już narzeczonego chociaż i być w ciąży... Szkołe jakoś bym tam skończyła, nawet z przerwą.



 
 
Nasze marzenia
Scarlett 


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 62
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-06-12, 20:16   

Co do marzeń... Chciałabym w przyszłości wydać tomik wierszy, chciałabym realizować się artystycznie we wszystkich dziedzinach sztuki (muzyka, poezja, plastyka itp.)...
Nie wiem niestety, na ile to realne... Często dopada mnie przekonanie, że jestem beznadziejna i nic w życiu nie osiągnę- bardzo się tego boję...




 
 
Nasze marzenia
Skierka 
Aaa


Wiek: 25
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 58
Skąd: znikąd

Wysłany: 2012-06-13, 06:15   

Scarlet. W filmie Hugo i jego wynalazek główny bohater stwierdza że "świat to taki mechanizm w którym kazda cząstka ma jakąś role do spełnienia i jest konieczna, bez tej cząstki reszta nie będzie się mogła prawidłowo poruszać". Myślę że tak właśnie jest. Nikt nie jest w pełni beznadziejny. Kazdy ma mnóstwo zalet i jakąs role do spełnienia. Tak jest też z Tobą. Może jeszcze nie odkryłas własnej drogi ale ona jest i jestem pewna że pójdziesz nią właściwie.



 
 
Nasze marzenia
ArmoredHeart
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-29, 21:28   

Mi się marzy tylko być z nim na zawsze.. przy nim jestem "zdrowa"



 
 
Nasze marzenia
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-17, 20:42   

Moje marzenia pękły jak mydlana bańka.... to wszystko



 
 
Nasze marzenia
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-18, 19:21   

też się podzielę. a co.
-Zwiedzić jak najwięcej świata. Aktualnym celem jest Barcelona i Kopenhaga (Kopenhaga bo cały czas żartuję, że tam ląduję po pijaku ewentualnie porywają mnie tam Ruscy którzy mają dużo wódki... Więc trzeba się tam serio kiedyś wybrać )
-Zostać dobrym tatuażystą
-Dostać się na ASP (dobra . UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY. ale i tak wolę to nazywać po staremu ASP) w Poznaniu
-Często się przeprowadzać z miasta do miasta
-Jestem głupia i wierzę w gesty- chcę uścisnąć dłoń jak największej liczbie osób które podziwiam( i to wcale nie jest trudne. bo jest wiele takich osób, od gwiazd rocka po nowo poznanych cudownych ludzi)
-Mieć własne mieszkanko na poddaszu a w tym mieszkanku faceta, fotel(fotel to po prostu mój ulubiony mebel) kota egipskiego (taki łysy) i persa.
-Spełniać się artystycznie i nigdy się nie ograniczać.
-wytatuować całe ciało!
-Mieć swoje, własne, jedyne miejsce na ziemi .
-otworzyć jakieś centrum kulturalne/galerie/ coś w ten deseń
ta lista będzie się jeszcze powiększać. Jak się jakieś spełniają to od razu pojawiają się nowe ;p




Ostatnio zmieniony przez tereska 2012-07-18, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nasze marzenia
forever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-22, 20:23   

Mówią że człowiek bez marzeń jest pus­ty, nie istnieje.
Właśnie zdałam so­bie sprawę, że nie mam marzeń... a ja­koś żyję.




 
 
Nasze marzenia
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-07-23, 20:44   

Tak perfekcyjnie opanować język francuski by móc pojechać do Francji i bezproblemowo porozumiewać się z Francuzami :)

[ Dodano: 2012-07-23, 20:46 ]
forever napisał/a:
Właśnie zdałam so­bie sprawę, że nie mam marzeń...
oj nieprawda, każdy ma marzenia... :P choćby te najbardziej nierealne czy najbardziej oczywiste.



 
 
 
Nasze marzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-07-23, 22:52   

Spełnią się dwa moje marzenia- być piękną Panną Młodą i młodą mamą:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Nasze marzenia
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-23, 23:05   

SoSad napisał/a:
oj nieprawda, każdy ma marzenia... :P choćby te najbardziej nierealne czy najbardziej oczywiste.

Nie każdy. Ja także nie mam marzeń... Niepotrzebnie powodują frustrację związaną z tym, że pragnie się czegoś, czego nie będzie się nigdy mieć i nie widzę żadnego praktycznego zastosowania dla tego odczucia.




 
 
Nasze marzenia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-23, 23:07   

Marzenia to coś zupełnie innego niż cele :)



 
 
Nasze marzenia
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-07-24, 10:55   

Ja swoje marzenie urzeczywistniłam jeśli chodzi o suknie ślubną... :) a cele mam inne w życiu niż marzenia, a wg mnie każde marzenie można spełnić.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Nasze marzenia
azazello88
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 21:47   

Podróż dookoła świata stopem jak to zrobiła K. Choszcz :) Ale do tego muszę przestać bać się ludzi. Jestem jednak pozytywnie do tego nastawiony i wiem, że będę zwiedzał inne kraje i poznawał różne kultury :)

Tak więc... Spełnienia marzeń Wam wszystkim życzę :)




 
 
Nasze marzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11